Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Asi nebudem môcť dávať niečo konkrétne z vlastných skúseností. Ako registrovaný beta tester som viazaný mlčanlivosťou a informácie týkajúce sa testovania sa môžu komunikovať len v rámci uzatvorenej platformy.
No dá sa predpokladať, že to leakne aj bez môjho pričinenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obavy, že toto je neřešitelné. Ani Superb do 5/2015 nejde dovybavit Car Play konektivitou. Má pouze MirrorLink a doplnění na SmartLink by znamenalo výměnu MIB II jednotky, která ale není kompatibilní se staršími hardwarovými prvky, takže v praxi neřešitelné....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám s dovolením ještě jednu, snad poslední otázku. 

 

Týká se kabelu usb - lighting pro iPhone. Konkrétně tento ze škoda shopu -> http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/propojovaci-kabel-usb-pro-apple---mdi-5e0051510ex

 

Otázka je, zdali tento přináší nějakou funkcionalitu navíc, oproti standardnímu originálnímu usb-lighting od  ? Ptám se proto, protože v manuálu auta se píše, že některé funkcionality, jako např. video a další z iPhonu, jde používat jen s originálním příslušenstvím škoda auto, viz odkaz nahoře na kabel, s kabelem, který má červené označení. Otázka pak je, jestli se toto týká smart linku první generace, nebo to je k druhé generaci, nebo to je prostě ojeb a funguje to vše i přes originál   kabel. Někdo, kdo v tom umí plavat?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, iMe1980 napsal:

Tak já mám s dovolením ještě jednu, snad poslední otázku. 

 

Týká se kabelu usb - lighting pro iPhone. Konkrétně tento ze škoda shopu -> http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/propojovaci-kabel-usb-pro-apple---mdi-5e0051510ex

 

Otázka je, zdali tento přináší nějakou funkcionalitu navíc, oproti standardnímu originálnímu usb-lighting od  ? Ptám se proto, protože v manuálu auta se píše, že některé funkcionality, jako např. video a další z iPhonu, jde používat jen s originálním příslušenstvím škoda auto, viz odkaz nahoře na kabel, s kabelem, který má červené označení. Otázka pak je, jestli se toto týká smart linku první generace, nebo to je k druhé generaci, nebo to je prostě ojeb a funguje to vše i přes originál   kabel. Někdo, kdo v tom umí plavat?

 

Děkuji.

 

Já mám obyčejný, nejkratší co byl k dispozici (asi 12 cm) a všechno funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím vespolek, první vlaštovka v navigacích CarPlay je na světě. 

Budu citovat Michaela Zemana z Letem světem Applem:

 

"  Po včerejším updatu Google Maps si uživatelé mohou vybrat, zda v autě použijí tyto mapy, nebo ty od Applu. Navíc mapy od dalších společností jsou už na cestě. Například velmi oblíbený a Googlem vlastněný Waze by měl být také téměř připraven, ale konkrétní datum jeho příchodu do CarPlay zatím neznáme.

Google mapy v CarPlay nemůžete ovládat pomocí Siri, avšak pro hledání v aplikaci lze použít hlasové vyhledávání Google. Samozřejmostí je i přístup ke všem vašim uloženým bodům a adresám, které máte pod svým Google účtem. K dispozici jsou kromě klasických mapových podkladů i ty satelitní, které někteří uživatelé preferují. V galerii si můžete všimnout i upraveného uživatelského rozhraní, aby bylo pro řidiče co nejpohodlnější.

Apple Mapy se sice s postupem časem vylepšují a Apple nyní pracuje na jejich kompletním předělání, momentálně jsou však rozhodně lepší volbou mapy od Googlu, případně Waze, který snad do CarPlay dorazí zanedlouho. "   konec citace. 

 

Mnou odzkoušeno Octavia III Style, radio Bolero, telefon Iphon 7,  iOS 12. Vše šlapalo perfektně. Kromě toho co nevidět dorazí Waze a Sygic. Pčedpokládal jsem ale, že prvenství bude patřit Waze. O to víc bude možná Waze odladěná.

 

Mnoho šťastných kilometrů 

Milan

Výstřižek1.JPG

Výstřižek2.JPG

Výstřižek3.JPG

Editováno: , autor: milanmilan0377
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...