Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

neviem o tom, ze by skodovka uz mala nejaky model s podporou wireless carplay.... 

z toho co viem, tak by malo stacit dlhe podrzanie gombiku "hlasoveho ovladania" na volante a ak auto podporuje wireless carplay, tak by sa mal spustit setup. 
v S3 MY2018 s 9,2" columbusom ta podpora nie je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj omlouvam se ale jsem tu prvne a nenasel jsem to tu.

 

Mam Columbus H43 5E0035043D

 

a neumim tam rozbehnout carplay(v menu neni smartlink) Jde to tam dohrát softwarove nebo je potreba i nejaky dodatecny HW? Mapy jsem aktualizoval ma verzi 2019, BT taky.

 

dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Poradí mi někdo jak propojit Samsung J6 s Bolerem (mám tam smartlink) v OIII 2017, ale nedaří se mi to propojit tak aby navigace fungovala. Vím, že musím mít v mobilu nainstalovanou aplikaci Android Auto (záleží na verzi?) a pak mi stačí propojit originál USB kabel s mobilem? Musí být zapnuto BT na mobilu? Jsem úplnej lajk, tak snad je můj dotaz aspoň trochu srozumitelnej. Moc děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áno, stiahneš najnovší Android Auto z apkmirror.com, nainštaluješ ho do mobilu (musíš povoliť inštaláciu z cudzích zdrojov), prepojíš mobil s autom cez USB kábel, na rádiu vyberieš voľbu Smartlink.. a postupuješ podľa pokynov na obrazovke.. ;)

 

Ak ti to nebude na prvýkrát fungovať, vyskúšaj iný kábel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, matty79 napsal:

.... Android Auto (záleží na verzi?) ....? Musí být zapnuto BT na mobilu?

 

Ano, telefon musí být připojen přes BT k autu, a Android Auto toto spojení využívá. Např. nejde pak už připojit přes BT další telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, brrrrm napsal:

áno, stiahneš najnovší Android Auto z apkmirror.com, nainštaluješ ho do mobilu (musíš povoliť inštaláciu z cudzích zdrojov), prepojíš mobil s autom cez USB kábel, na rádiu vyberieš voľbu Smartlink.. a postupuješ podľa pokynov na obrazovke.. ;)

 

Ak ti to nebude na prvýkrát fungovať, vyskúšaj iný kábel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mame v praci octavie 3 a 3 facelift s dispeli a chteli by jsme zrcadlit telefony, ale mame Iphony. Firma nam nechce zaplatit odblokovani od pujcovny. Poradite mi jak to udelat nebo co si stahnou? Jde to vubec nebo musim platit za odblokovani? Dekuji Jirka

Editováno: , autor: Jirik89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v prvom rade otazka - maju auta vo vybave Smartlink (je tato polozka dostupna v menu infotainmentu)? (viac podrobnych info najdes v navode na obsluhu)

 

A) ak tam polozka Smartlink je, tak staci pripojit iPhone pomocou kabla do USB portu auta - musis ma aktualizovany mobil na iOS 12 a novsi, zapnutu Siri

B) ak tam polozka Smartlink nie je, tak chod do autorizovaneho servisu, ci to tam vedia doplnit a co to bude stat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Mám OIII FL rádio Bolero, telefon samsung S9. Používám mirrorlink  s navigací Sygic car. Po aktualizaci na Android 9

mi při spuštěné navigaci není slyšet rádio. Po přepnutí na rádio začne hrát, ale po přepnutí na navigaci ztichne. Někdy hraje i při navigování, ale jen do prvního hlasového povelu pak se rádio správně ztlumí, ale místo opětovného zesílení přestane hrát. V android 8 vše fungovalo správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 11.2.2019 mě přestalo z ničeho nic fungovat android auto s navigací od googlu na škodě octavia a nepomohlo restartování, ani znovu nahrání android auta přes apk . Stále píše že není pro tuto zemi. Už jsem vyzkoušel snad všechno a nic. Máte někdo podobnou zkušenost a nevíte náhodou jak to vyřešit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...