Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz ohledně Apple CarPlay....mám iPhone 6, čili iOS 12.4.2......při ztrátě signálu se mi aple carplay odpojí, je to normální stav nebo ne? A další dotaz k Waze - po připojení přes apple carplay nemohu waze hlasově ovládat...na různých videích jsem viděl, že by to mělo jít.

 

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sheep-master : Já teda nejsem nějak moc velký hudební fanatik, ale zvuk přes AA a spotify mi přijde jen tišší, co se kvality týče, tak srovnatelná, jako přes USB.

 

@xx30 : Proč by nemělo? Jediný problém je ten, že AA není u nás oficálně ještě stačizelná z google play, takže stačí jen stáhnout z apkmirror, povolit instalaci z alternativních zdrojů a pojede to.

 

Každopádně k mému předešlému problému se servis vyjádřil, že se jim problém neprojevil (což jsem ani nečekal, když se to stane jednou za čas), ale naštěstí aktualizovali FW, tak uvidíme, jestli se to zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Foto 1-4 je po otevření Sygicu, fotky 5-8 jsou po zadání libovolné trasy. A to se nebavím o režimu práce s navigací. Prostě to tam v těch rohách vždycky je. Copak nemohli vymyslet nějakou vychytávku typu samovolného skyrytí těch šipek po nějaké době, nebo aspoň virtuální tlačítko ?? Na Swingu zmáčknutí pravého ovladače pouze aktivuje položku "Nabídka", případným opětovným zmáčknutím potvrzuješ volbu. Žádnou jinou fci ten ovladač nenabízí. Čili ani tím neschováš ty šipky.

 

8.jpg

6.jpg

7.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Editováno: , autor: Macouch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dotazy k Apple CP:

1) když telefonuji přes CP, tak občas přestanu slyšet volajícího z druhé strany nebo začne v reproduktorech hrozně chrčet.

    Vyřeší to přepnutí na telefonu na reproduktor a hned zpět. Nemáte někdo zkušenost, co by to mohlo dělat?

2) Jde po iOS 13 nastavit na dělenou obrazovku Waze místo Apple nativní navigace?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 otázka - to bude problém iOS 13 tenhle problem mam i kdyz nemam připojeny telefon ke CP.

 

2 otázka - nevím nezkoušel jsem ale muzu zítra zkusit to me nenapadlo ,ale myslím ze to nepůjde. Když se na telefonu vytočí nějaké cislo tak se to automaticky ukáže na CP. 
takze se určitě spustí na lcd druhá navigace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumieme si.
IOS 13 priniesol do CP delenú obrazovku priamo v CP. Polovica obrazovky je Apple maps a druhá polovica je dynamická. Môže obsahovať info o najbližšom manévri a jazdné pruhy z Apple maps, info z hudobnej apky (apple music, Spotify, podcasts), info z kalendára. Do tohto screenu zatiaľ inú navi ako Apple maps nedostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2019 na 12:20, Drapa napsal:

Nemá někdo zkušenost s tímto zařízením?

 

Příjde mi to jako fajn volba do Scaly, nebo O3, kde bych více využil bezdrátové nabíjení s používáním CarPlay.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LVPp_pDXbn4

 

 

Taky jsem to dnes objevil. Uplne nechapu, jak by to melo fungovat. Pokud je mi znamo, tak v iOS bez jailbreaku nijak “emulovat” bezdratovy CarPlay nejde. 
 

Ale pokud to vazne funguje i bez latenci, tak by to byla bomba. 

Editováno: , autor: budis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...