Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Mám tiež 9ku a rovnakú verziu Obchodu Play a nič. Neprihlasoval si sa niekedy so svojim kontom do mobilu/tabletu s Android 10? 

 

Som rozmýšľal do svojej staručkej experimentálnej LG G2ky nahodiť Android 10, či sa to tiež neodblokuje, ale zatiaľ nie sú pre túto verziu Androidu k dispozícii žiadne gapps, tak asi neuspejem. Chcelo by to skúsiť aspoň nejaký virtuálny Android 10. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, brrrrm napsal:

Chcelo by to skúsiť aspoň nejaký virtuálny Android 10. :)

 

@brrrrm, zkusil jsem si v Android studiu vytvořit virtuální Pixel 2 s Android 10:

1678611574_Screenshotfrom2019-12-3113-54-41.thumb.png.cf94cdbf8e2eb30fe840c2df90ae5d74.png

Při spuštění systému a při přihlášení do mého účtu tam na chvíli Android Auto bylo (je vidět při použití vyhledávání jako "aplikace z tohoto telefonu"):

1879478385_Screenshotfrom2019-12-3113-50-06.thumb.png.35c72228b09399918f412c363d6b0b83.png

Bohužel jakmile doběhl sync s mým účtem, tak se odinstalovalo a není dostupné:

1756671641_Screenshotfrom2019-12-3113-52-05.thumb.png.5886747bf1f55cf44f69d62692d9f969.png

Možná by tomu šlo předejít, ale zkoušet se mi to teď nechce. Pár tipů pro ostatní, kdyby to chtěl někdo zkusit:

  • Já jsem si pro ten virtuální telefon nastavil GPS polohu v Brně.
    • Chtěl jsem předejít eventuálnímu zablokování mého učtu, které by mohlo vyvolat nové aktivní zařízení, které je najednou aktivní na druhé půlce světa než to aktivní stávající.
    • Možná když vy tam necháte Los Angeles (či co bylo výchozí poloha), tak vám to fungovat bude a AA se neodinstaluje.
  • Když jsem se logoval k účtu na virtuálním Pixelu, stále jsem měl online svůj stávající telefon.
    • Možná když dáte GPS lokaci v USA a odpojíte svůj stávající telefon od internetu (wifi i data) tak vám Google uvěří, že jste v Americe a nechá vám AA dostupné (jak na virtuálu, tak poté i v Google Play na vašem stávajícím telefonu).
  • Možná nějaký neoficiální emulátor na virtualizaci Androidu (Android Studio je offiko vývojové prostředí přímo od Googlu)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2020 na 22:01, misor1994 napsal:

Ked by niekto chcel CarPlay bezdrotovo, vyskusane u britskych kolegov s Columbusom, vid recenzie na ali

 

 


Info o donglu pro bezdrátový CarPlay sleduju už pár měsíců a jeden už mám na cestě z Amazonu. Kdo by chtěl se dozvědět více, tak zde je celé vlákno diskuze o nových donglech 

 

https://forums.macrumors.com/threads/carplay-adapter-to-convert-to-wireless-carplay.2193978
 

Zatím nejdál jsou dva stejné dongly Carlinkit a CarPlay2air. Zpočátku měly dost chyb a ne na všechny vozy fungovaly správně. Postupně se však podařila většina vychytat a na modely VW, Škoda, Seat, Audi atd. už by mohly fungovat bez problémů. Jak mi dorazí, vyzkouším a případě Vašeho zájmu se podělím o zkušenosti. 
 

BTW dobře jsem udělal, že jsem si do Karoqa dal bezdratové nabíjení, teď ho snad konečně využiju :)

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez jailbreak nemožné. S jailbreak rizikové.

 

Tvoje ďalšie možnosti:

1. Dokodovat Video in motion pre Columbus a použiť Mirrorlink s niektorými androidmi (mal som takto kedysi spravené HTC M9 - plný mirror mobilu bez rootu alebo ďalšej apky. IPhone som používal len na telefonovanie cez BT a ako Hotspot pre HTC).

2. Mirrorlink s apkou Floating apps for auto na niektorých androidoch.

3. Využitie video vstupu do Columbusu pre premietanie obrazu z mobilu (bez možnosti ovládať to pomocou obrazovky infotainmentu). Na YT je viacero videí, hlavne ruských.

4. Kúpiť iPad s držiakom pre Netflix a zvuk hrať cez BT. Popri tom používať CP z mobilu ako doteraz.

5. Možno sú ešte ďalšie možnosti a niekto doplní.

 

Odporúčam #4

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju všem. iPady mám tři, ale to neřeší, to co chci :). Android neřeší, to co chci. Mám iPhone od jeho uvedeni. 
 

Krabička za 5 000 Kč úplně přesně neřeší, to co chci. :)

 

A jailbreak je to poslední co bych chtěl. ??
 

Tak já zase zapomenu, ze mě kdy tohle vůbec napadlo ?

 

Ještě jednou Dekuju všem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2020 na 9:58, budis napsal:


Info o donglu pro bezdrátový CarPlay sleduju už pár měsíců a jeden už mám na cestě z Amazonu. Kdo by chtěl se dozvědět více, tak zde je celé vlákno diskuze o nových donglech 

 

https://forums.macrumors.com/threads/carplay-adapter-to-convert-to-wireless-carplay.2193978
 

Zatím nejdál jsou dva stejné dongly Carlinkit a CarPlay2air. Zpočátku měly dost chyb a ne na všechny vozy fungovaly správně. Postupně se však podařila většina vychytat a na modely VW, Škoda, Seat, Audi atd. už by mohly fungovat bez problémů. Jak mi dorazí, vyzkouším a případě Vašeho zájmu se podělím o zkušenosti. 
 

BTW dobře jsem udělal, že jsem si do Karoqa dal bezdratové nabíjení, teď ho snad konečně využiju :)

 

Rád si pak tvé postřehy přečtu, hodně nad objednáním váhám, není to nejlevnější, ale kdyby vše fungovalo na 100%, jdu do toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se teď v těch nižších řadách Samsungu neorientuju, ale řada A5 a A7 to uměla. A70 je asi nástupce tak by to měla umět. Zkusil bych hledat na netu. Všeobecně jak tu bylo napsáno Samsung je dost podporovaná značka. A co třeba místo mirrorlinku, který toho stejně moc neumí používat Android auto? Ten myslím zvládne i ten Honor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...