Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Dnes jsem zkoušel (po upgrade AA na SGS10e), a kupodivu zprávu z W.A. mě to již přečetlo korektně česky. Sláva... Po stisknutí té ikony mikrofonu u avíza došlé zprávy.

 

Když zadám nějaký hlasový příkaz (který AA nezná), tak mě taky odpoví česky (že neví co s tím), ale několikrát opět odvětila česky v anglické výslovnosti (tzn. zcela nezrozumitelně). Takže to je pořád ne zcela v pořádku.

 

Nevím ale např. jak hlasově vyvolat čtení došlých zpráv, na žádné povely to neodpoví správně, je někde nějaký seznam podporovaných českých povelů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam příkazů pro AA je zde:

https://support.google.com/maps/answer/6041199?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=cs#

Případně pro Asistenta zde:

https://support.google.com/websearch/answer/2940021?hl=cs&ref_topic=3378866#

 

Bohužel čeština v Asistentu Google ještě není plnohodnotně podporována, tak úspěšnost příkazů je nízká.

Buď řekne "nevím jak vám mám pomoci s příkazem ..." a krásně a bezchybně ho česky zopakuje. A nebo neudělá vůbec nic, prostě se odmlčí.

Občas přibývají funkční příkazy, třeba ještě nedávno nešlo "Kolik je hodin?"a nyní hezky česky odpoví, kolik opravdu je.

A občas nějaké funkční příkazy se začnou naopak chovat divně, třeba "Jak dlouho trvá cesta do Prahy?". Dříve krásně odpověděla, jak dlouho bude cesta trvat při současném provozu. Ale nyní předčítá nějaké nesmyslné informace o Praze z wikipedie.

Už aby to spustili naplno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní vyjádření SA k aplikaci skoda connect (nahrada za aplikaci skoda APP) na iOS.

 

Vážený pane ,
 
 za současný stav se velice omlouváme, bohužel čekáme na schválení a uvolnění nové aktualizace pro aplikaci ŠKODA Connect ze strany výrobce Vašeho mobilního zařízení.
Pevně věříme, že se v průběhu tohoto týdne podaří aktualizaci uvolnit a bude již zcela ke stažení i pro iOS.
 
Vyčkejte tedy prosím na zmíněnou aktualizaci aplikace ŠKODA Connect, aplikace One App je již odstavena a nyní dochází k jejímu odstavení.
Děkujeme za pochopení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

 

měl bych dotaz máte někdo Smartlink na OIII před FL na rádiu Amundsen? Chtěl bych se zeptat jak na tom třeba Waze vypadá, zdali to není kostičkované, odezva je přijatelná.

 

Řeším zdali dokoupit či nikoliv. Waze používám poměrně často.

Díky za info.

Editováno: , autor: Majkl91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

 

měl bych dotaz máte někdo Smartlink na OIII před FL na rádiu Amundsen? Chtěl bych se zeptat jak na tom třeba Waze vypadá, zdali to není kostičkované, odezva je přijatelná.

 

Řeším zdali dokoupit či nikoliv. Waze používám poměrně často.

Díky za info.

Plánuješ k tomu pripájať iphone alebo Android? Mal som O3 s Columbusom a waze cez Android auto bolo vizualne oveľa škaredšie oproti Carplay.

 

Mirrorlink vizuálne fajn ale zas waze na ňom oficiálne nie je podporované takže jedine pokutne riešenia. Navyše je už takmer mrtvy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, PistaTT napsal:

Plánuješ k tomu pripájať iphone alebo Android? Mal som O3 s Columbusom a waze cez Android auto bolo vizualne oveľa škaredšie oproti Carplay.

 

Mirrorlink vizuálne fajn ale zas waze na ňom oficiálne nie je podporované takže jedine pokutne riešenia. Navyše je už takmer mrtvy.

 

Plánuju Android Auto. Měl bych mít Amundsen MIB2, tak snad to rozlišení bude v pohodě. Nikde jsem ty parametry rozlišení nenašel.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolo tu spominane ze skoda oneapp a skoda connect boli zlucene. Ja som si oneapp nainstaloval davnejsie a stale mi funguje. Ked spustim skoda connect tak tam nevidim funkcionalitu z oneapp ako trackovanie trasy, max rychlost, otacky, cena a podobne. Viete niekto ci to zmizlo? Alebo sa to da nejak spustit aj v novej zlucenej appke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda Connect je tragédie , a už to týden řeším přímo se SA . Vůbec nic tam nefunguje.

Nemeri to trasu, nepočítá to kilometry , vůbec nic. Škoda OneAPP sice funguje děla pořad to samy , ale trasy se ukládají už jenom do přístroje. Když se ti to smaže tak už se to po obnově nevrátí, protože jsou odstrihnute servery škody.  Viz foto jak funguje úžasné nová apka.

5040854B-77DE-4C3C-8143-32D656E7FC09.png

62A4396E-023C-47DA-B980-30E9458FC49C.png

75FFFCE3-581B-4E24-BDA8-DEF1F6FE42EF.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]komodo [/mention] Můžu se zeptat, jak se dá zobrazit ta mapy a ty rozšířené údaje? Dnes jsem měl celou cestu připojený mobil přes Carplay a nic z toho co máš ty nevidím. V menu Carplay vidím jenom starou OneApp. Aplikaci Škoda Connect mám aktualizovanou. [emoji2373]62e0bbfc4e6a4952c0fa6ab82f2efe79.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím ti říct ze mi dost trvalo nez jsem na to přišel. V položce tvého vozu je další položka plánovač tras na ten kliknes před jízdou. Udělal jsem nápovědu z obrázku. Poslední obrázek ti nabídne pře kterou mapu chces jet. Ale nefunguje mi to třeba budeš mít štěstí.

5AB42506-04A3-493E-9DD7-BA623C899335.jpeg

AF068A14-6DEB-4122-8831-93EC5D3B9308.jpeg

F86F8666-8406-4CD7-9403-8B72CD9186F5.jpeg

64A3CB4C-9D63-4C0B-AF66-9A95FD7FC3AA.jpeg

9476EFE6-DD71-4E8B-A974-0FA9EAFB79CF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nevidím , takhle aplikace nebezi přes CarPlay . To bude ten problém proč to nefunguje. 
Ten obrázek mapy kde je vidět ta trasa bylo po prvním spuštění kdyz udělali update. Za 2 dny to přestalo fungovat úplně. Proto to řeším ze SA. Takze musíme počkat jak se mi vyjádří. Vypadá ze to udělala SA. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...