Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Potřeboval pbych prosím poradit, zdali nemá někdo podobnou zkušenost. Vlastním octavii III 12/2015, nechal jsem si aktivovat smartlink. Aplle carplay funuje bez problému, ale pokušel jsem se připojit několik androidových telefonů, a to bez úspěchu. Po zapojení se telefon vždy začne nabíjet, ale i po spuštění aplikace android auto se telefon nepřipojí a auto se tváří, jako by telefon vůbec nerozpoznalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude telefonem, resp. systém auta nevidí telefon, nebo v připojeném telefonu nevidí Android Auto nebo Mirrorlink.

Máš v telefonu nainstalované Android Auto? Podporuje tvůj telefon Mirrorlink?   

... pokud je to Samsung android 9 nebo 10, tak ty od 1.6. Mirrorlinik nepodporují.

Editováno: , autor: Wdog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vjank - ak si z okolia brna , tak sa mozme stretnut a pozreme, resp odskusas u mna. Ja mam tiez 2015 srpen - takr modelovy rok 2016.
Inak by to malo ist, popr zmaz vsechny pripojeni v aute a skus znova.
Tiez by bolo fajn napisat tvoj telefon, verzi androidu atd...

Odesláno z mého SM-G980F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2020 na 15:46, komodo napsal:

Škoda Connect je tragédie , a už to týden řeším přímo se SA . Vůbec nic tam nefunguje.

Nemeri to trasu, nepočítá to kilometry , vůbec nic. Škoda OneAPP sice funguje děla pořad to samy , ale trasy se ukládají už jenom do přístroje. Když se ti to smaže tak už se to po obnově nevrátí, protože jsou odstrihnute servery škody.  Viz foto jak funguje úžasné nová apka.

5040854B-77DE-4C3C-8143-32D656E7FC09.png

62A4396E-023C-47DA-B980-30E9458FC49C.png

75FFFCE3-581B-4E24-BDA8-DEF1F6FE42EF.png

Koukám že ani počitadlo km ti nefachčí, to se to bude prodávat, s takovýmhle nájezdem :D

To vypadá, že jim to programoval Jirka ze 3.B :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vypadá to tak.

Pridavam další fotku po nové aktualizaci.

Aplikace začala trosku fungovat ale pořad žádná sláva. Viz obrázek občas letim hory nehory. Bohužel mám obavy ze problém bude v iOS , je to stejný jako s aplikaci erouska, pokud se mt uspi tak se uspi i aplikace Connect. A přestane vysílat polohu. Pokud zůstane mt viz aplikace Connect běžet a telefon pořad svítí tak to jede. Ale jezdím třeba do Ostravy a nemůže mi telefon běžet 400km. Nejsem magor abych ničil LCD. Android ten problém nebude mít. 

25E03D6C-9666-4FC6-A522-FB9C1822E738.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine povolit na vzdy pristup k poloze aplikaci skoda connect. Bude to fungovat potom jako aplikace we connect go od Volkswagenu, kde musi byt v zastrcce OBD dataplug. Bohuzel to zere i tak strasne moc baterky.
Mi se porad ve skoda connectu nic neukazuje ani po druhe aktualizaci [emoji2373]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě funguje , zobrazuje to widget Turba, otáčky, atd.

po připojení spust ještě aplikaci v mobilu pak by to mělo fungovat. Stalo se to i mě ale když jsem tu mr*ku spustil i na telefonu tak se to chytlo. Pardon za vyraz ale proste je to hrozná aplikace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...