Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Asi jsem opravdu blbej, ale já to tam nevidím ani když otevřu aplikaci Google tak

v nastavení Googlu. Můžu přidat účet anebo spravovat účet, volbu Používat bez

účtu mě to nenabízí. Mám android 8.0

P.S. Mám kvůli problémům s android auto zakázané aktualizace google aplikací.

Editováno: , autor: Sudetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí mít nikdo zakázané aktualizace aplikace Google. Návod na zprovoznění češtiny je: přeninstalovat aplikaci Google:

- tovární nastavení aplikace

- instalace aktualizací

- po spuštění 3x odmítnout nainstalovat jazyk

A po tomhle funguje čeština v Android Auto a v Google jako dříve. Jediné, co nefunguje je čtení zpráv z aplikací přes Android Auto. Zbytek jako: "volej", "naviguj", "jaké bude počasí" funguje super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro betatestry je již zprovozněna navigace Sygic v Android Auto. Zkoušel jsem to zatím jen spustit, neměl jsem zatím nikam cestu. Lze navigovat jen z bodu A do bodu B. Nelze přidat průjezdní bod nebo vyhledat POI na trase. Uvidíme, jaká bude plná verze. Podle toho, že se v Sygic objevila v obchodu položka Android Auto, tak zprovoznění bude zřejmě zpoplatněné, i když už máte koupenou licenci na mapy Sygic :-/ .

Screenshot_20201227-180514_Sygic.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android Auto - při pokusu o hlasové přečtení došlé zprávy (W.A.) mě AA opakovaně čte anglickou výslovností (!) něco asi v češtině (totálně nesrozumitelné) - jestli jsem dobře odchytil, říká se v tom cosi o potvrzení GDPR (!), potom že bude zprávy číst. Nicméně jsem nikde nenalezl jakýkoliv nepotvrzený disclaimer na toto téma.
Google Voice Asisstant používám (doma) již několik let.
Netuší někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@omicron pozri sa na toto nastevenie v mobile: https://forum.skodahome.cz/topic/148090-android-auto/?do=findComment&comment=2503738

Odkedy som si to nastavil, už mi to reálne číta doručené správy - aj keď stále v nezrozumiteľnej angličtine. Zároveň opätovne dokážem hlasom zadať cieľ v navigácii podržaním tlačidla hlasového ovládania na volante ako niekedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě nebude pro mě možné - jak jsem psal, nemohu Google Assistent používat bez účtu (!), používám pro SmartHome funkce, a mám ho velmi personalizovaný.
Bohužel toto s tím nemá nic společného, byť to může někomu pomoci, ale tím, že odstaví jiné, pro mě velmi důležité funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2020 na 20:28, cz921172 napsal:

Prosím o radu, co s tím?

Columbus O3 2020 mi začal s kabelem k iPhone vypisovat “Vaše vozidlo nepodporuje SmartLink+”. Předtím problém nebyl. Někdo stejnou potíž?

Jak z toho ven?

 

Začalo to s aktualizací aplikace, že?
Dělá mi to taky...
Zkus se do skodaconnect přihlásit přes prohlížeč, detaily vozidla, licence. Měl jsem smartlink+ deaktivovaný.

Po aktivaci ale stejný problém, třeba to tobě pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...