Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

V 22. 2. 2021 na 14:31, dominilk napsal:

Zdravím vespolek! 🙂

 

Měl bych takový dotaz (omlouvám se, jestli se zde už řešil). Občas - tj. 1x za týden cca - se mi stane, že se mi nechce kabelem iPhone připojit k infotainmentu vozu a hlásí mi to, že mám ověřit, zda je iPhone vůbec kompatibilní k připojení přes SmartLink (což určitě je). Takže jsem zkoušel vyměnit kabely, restartovat telefon, vypnout a zapnout infotainment a vypnout a zapnout po nějaké době motor a elektriku auta celkem. Nic ale nepomohlo. Pak sednu do auta druhý den a ejhle, CarPlay jede, jakoby nic... Nevíte někdo, co s tím prosím?

 


Taky se mi to občas stane s iPhone 12. Pomohl restart rádia - podržet stisknuté tlačítko zapnutí / vypnutí déle než 10 sekund.

 

Ten Waze vypadá, že se Ti mobil drží na domácí WiFi sítí a Waze nechce naskočit nás na data. Pomůže ukončit trasu a zadat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 9. 11. 2020 na 19:19, omicron napsal:

Upřesnil bych, je to klasický crowfunding na Indiegogo (myslím, že to běží i na Kickstarteru). Ano, v tuto chvíli to je v prototypové fázi, finální výrobek pro podporovatele bude v 3/21. Neznám nic obdobného na současném trhu. Mám také objednáno.

Neměl bych s tím žádný problém, za posledních 10 let jsem přes Indiegogo crowfunding dělal již řadu skvělých věcí. Ano, vždy to trvá, někdy i o něco déle. Ale cena je o dost nižší než plánovaná prodejní.

 

Dle odkazu:

https://9to5google.com/2021/03/09/aawireless-android-auto-wireless-dongle-shipping/

začínají rozesílat už produkční kusy, až ti to dorazí tak se poděl o zkušenosti.

Taky jsem předplatil, s dodáním v červnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sudetak ja to nakonec zrusil, nejsem stale s funkcnosti AA vubec spokojeny, a pouzivam AA vyjimecne. Spise nepouzivam, ale obcas vyzkousim, zda-li vsechny problemy zmizely. Mam Columbus, a AA me az na (z Columba zmizele) 3D Google Maps, a podpora kecalku (kteri ale neumi cist cesky) nic zasadniho neprinasi. Nakonec jsem si to vyhodnotil jako (zatim) marnou investici, ktera sla jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Ahoj.

Tak kdo pak to uz ma taky, pres Androidauto funkcni  Youtube i za jizdy ?

Jde to na vsech infotainmentech vcetne radia SWING, jen podminka aktivovany Smartlink a v mobilu nainst AA a povolit ladeni USB, nic vic.

Zadny root mobilu, je to revolucni appka v sledovani videa v AA.

IMG_20210404_211256.jpg

IMG_20210404_210503.jpg

IMG_20210404_210528.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je to tak jednoduche, ze az se bojim, ze vsechny drahe systemy jsou tim padem k nicemu, kdyz toto jde zdarma a dojde k blokaci od Googlu.

 

IMG_20210404_210626.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kdyz budu kazdemu radit jak na to a kazdy se k tomu bude vyjadrovat jako ty, ze to nejde tak na to prdim. Jen tedy oznamuji, ze to jde a tim to hasne. Zadny root telefonu vse se da do 2 minut aktivovat.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to odkaz v tom youtube .. 3EUR + DPH, pak si muzes stahnout apku, ktera zprovozni youtube prehravac do AA. Po stazeni nezapomenout odhlasit platby, jinak to je automaticky 3 EUR+ DPH mesicne.  A pak se taky modlit, aby to AA v dalsi verzi, z develop. modu, neodparal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Komunikuji s vyvojarem a ted cekam po zaplaceni na free verzi. Bude oblok. obrazu za jizdy a uvolneny vetsi rozsah ovladani panelu. V kazdem pripade je to masakr, kdyz uz pak nebude potreba vykonne stroje ve voze a postaci chytry mobil. Toto je velky prelom, nez prijde blokovani od Googlu. Appka se instaluje z pocitace do mobilu do AA pres instalator. Jen povolit ladeni USB. 

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na FB Horak pise, ze lze komunikovat  primo s vyvojarem, a za 5EUR koupit lepsi verzi pokud budete chtít i tlačítkový kontroler, je to dalších 5 euro vlastníkovi aplikace. 

Ale mozna se bavime o jine aplikaci, protoze Horak pise , ze odblok za jizdy neni potreba:  Odblokování za jízdy v tomto případě ani nepotřebujete. Aplikace se tváří jako autorizovaná pro provoz v Android Auto. Pokud máte tedy aktivní Smartlink s funkčním Android Auto, bude vám fungovat i přehrávání videi z YouTube.

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi sem naprosty blud, samo o sobe to funkcni neni. Je treba udelat daleko vic, nez to co jsi napsal. Navic to neni nic prelomoveho, uz v roce 2018 se dalo pomoci jedne apky toto udelat, pak to google zakazal. Od Horaka jsem mel placene aplikace pro ML, ktery je dnes bohuzel mrtvy, tak treba to vyladi on sam. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...