Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Preco mi nefunguje auto android ? Predtym mi to fungovalo, mal som verziu 2,2 a odkedy vysli nove nejde mi pripojit. Tie nove nainstalujem ale funguju mi len v telefone z radiom mi to nespoji. Cez miror.mi to spoji v pohode. Dakujem za radu

Editováno: , autor: Petosamko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon mam sam.A5 2016.android 7. Skusal som viac krat odinstalovat a nainstalovat znova  ale funguje mi to len na tel. Na radiu mi to nenabehne. Co predtym mi to islo v pohode. Viete poradit neaku verziu ktora by mala fungovat, alebo aku pouzivate na android 7?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro instalaci správné verze aplikace je třeba znát, jaký typ architektury je Váš procesor ( podobně, jestli máte na pc Windows 32 nebo 64 bit ! ) Google play store to identifikuje automaticky a nainstaluje Vám správnou verzi. Pokud ale stahujete apk. soubor z jiného zdroje, musíte stáhnout tu správnou verzi jednak pro verzi Androida ( 5,6 nebo 7 ), ale taky pro Váš typ procesoru ! (ARM, ARM64 apod.) Jaký typ máte - nejlépe identifikovat např. pomocí programu Droid Hardware Info ( z google play store).

http://itechify.com/2016/07/13/identify-correct-architecture-for-android-apk-arm-arm64/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inkwired.droidinfo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim Vas panove, budu mit zrejme otazku, kterou jste tady jiz diskutovali, nicmene po precteni vsech vlaken, mam stale pocit, ze neznam odpoved.

 

Mam Skoda Fabia 3 (model 2017, vyroba 12/2016) a mam radio Bolero. V nabidce MENU nevidim ikonku SMARTLINK a tak sem nevahal kontaktovat: 1. Autorizovaneho Prodejce 2. Kamarad co dela ve Skoda Auto projektaka v oddeleni Skoda Connect Portal. Dotazoval jsem se na moznost "Dokoupeni/Aktivaci" SMARTLINK na mem voze, jelikoz sem byl presvedceny, ze polozka za 3000Kc (konfigurator) nebude predstavovat zadny zasadni problem. Ze to bude ciste Software vec, cili budu se jednat o prehrani software toho Bolero radia.

 

Odpoved, kterou sem dostal od dvou zdroju se samozrejme lisi.

 

1. Autorizovany prodejce odpovedel, ze to neni mozne. Konzultoval i s nekym ve Skoda Auto.

2. Znamy se dostal primo na cloveka, ktery se venuje Skoda Entertainment systemum a tady ta odpoved je takova, ze kazde Bolero Radio je vybaveno touto funkci. Jsou dve variany.

a, Smartlink Ikonka je viditelna v nabidce MENU, ale neni aktivni. Zde je treba zakoupit aktivacni klic.

b, Smartlink Ikonka neni viditelna v nabidce MENU. V tomto pripade je treba dekodovat Radio Bolero a nasledne aktivovat Smartlink. Bylo mi i receno, ze by autorizovani prodejci meli vedet, jak na to.

 

I pres tuto informaci, kterou mam se Skoda Auto, mi autorizovany prodejce nemuze pomoci. Dale se pokousim to resit pres sveho kamarada, tak uvidime, jaky bude konecny vysledek.

 

Budu rad, kdyz se nekdo z Vas podeli o Vase zkusenosti v teto zalezitosti. Nekde na forum sem i celt, ze za 6000Kc to bylo provedeno. Me by zajimalo, jestli to bylo provedeno na variante A ci B, kterou tady uvadim. A pripadne, jaky autorizovany prodejce to bych schopny udelat.

 

Diky moc za Vase komentare,

 

David

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas takovouto informaci od znameho ze SA, zasel bych k jinemu delearovi a vysvetlil mu problem presne jak ti popsal reseni kamarad.

Ja uz se takhle snazil dodelat mirrorlink na mr2015 columbuse a donutil jsem prodejce vytahnout vsechny jejich pristroje na zprovozneni atd.

Takze ono to pujde jen je trosku primackni nebo jdi k jinemu ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, pokud mi je známo, je ta problematika trochu složitější. Autorizovaný servis koduje radio pouze on-line připojením diagnostiky k serveru Škody-auto. A tam je uložená konfigurace, s jakou byl automobil předán do obchodní sítě. Takže, pokud byl prodám bez výbavy "smartlink" není ji tam tak jednoduché ji doplnit. Kvuli různým updatům se Škodě nechce příliš měnit oficiální nastavení vozu, rozdílné od toho, jak opustilo fabriku. Takže, přesně, jak je psáno výše, pokud je funkce pouze prošedlá, je to ve výbavě a lze dokoupit aktivaci, pokud tam chybí, asi bude složité ji tam oficiálně doplnit, ne-li nemožné.

Mám trochu podobný problém - SUPA 5/2015 pouze s MirrorLinkem bez SmartLinku a neexistuje software, který by tam uměl smartlink doflashovat, prostě k dané MIB2 jednotce této verze to dohrát prostě nelze - snažil jsem se to řešit až na úrovni vývojového oddělení Škody a marně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...