Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
V 11. 10. 2017 na 14:31, petous22 napsal:

Opravdu? Já dosud žil v omylu, myslel jsem si, že One App je pro Mirrorlink a ne pro Android Auto.

One App v AA nefunguje, vyzkoušeno...přitom v Carplay ano, takže autem to není...čekám na nový phone s podporou Mirrorlink, tak to pak zkusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zdenek Pastorek napsal:

Je to přesně tak.

jen pozor, ofiko funguje One app až od modelů vozů vyrobených po 6/2016 a je pravda, že u mne sice funguje, ale chová se ve voze (4/2016) dost agresivně a spustí se v telefonu po připojení vozidla, i když ji pouštět nechci - takže musela z telefonu pryč.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chcem sa opytat - ak nemam v Octavii 3 po FL dokupene hlasove ovladanie k radiu(18eur, nevsimol som si to) priamo od vyrobcu , bude mi fungovat hlasove zadanie ciela vo Waze cez AndroidAuto ?  (Radio BOLERO 8" so SmartLink+)

Ktosi davnejsie tu pisal, ze by to malo ist?

Editováno: , autor: LaOctavia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokoupit licence nejde? Asi ano, ale zřejmě to bude dražší. Hlasové ovládání by mělo fungovat jen na rádio a telefonní seznam = vytáčení, protože rádio si synchronizuje/přejímá kontakty do svojí vnitřní aplikace. Tím pádem hlasové ovládání “nedosáhne” až do aplikací přímo v mobilu.

 

Ale jestli myslíš přes tlačítko hlasového zadávání na displayi rádia, tak to jde. ;)

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No auto je objednané do výroby takže nevyskúšam. Preto ma to zaujíma teraz, ci som to nahodou nezbabral:). Ale octavia bude Style , a uz výbava Active má 'Komfortne telefonovanie s Bluetooth' takze Handsfree to určite má. Takze by to malo ísť ak to funguje cez HF (co aj celkom dáva zmysel - je to vstup pre audio zrejme ako pri telefonovaní - nahradza telefonny mikrofón)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎.‎11‎.‎2017 na 19:48, LaOctavia napsal:

Chcem sa opytat - ak nemam v Octavii 3 po FL dokupene hlasove ovladanie k radiu(18eur, nevsimol som si to) priamo od vyrobcu , bude mi fungovat hlasove zadanie ciela vo Waze cez AndroidAuto ?  (Radio BOLERO 8" so SmartLink+)

Ktosi davnejsie tu pisal, ze by to malo ist?

 

Ano, také potvrzuji, bude to fungovat.

 

V mé kombinaci OCTIII 2017 + Bolero + HF + Smartlink + telefon Samsung to funguje. Bez příplatku za hlasové ovládání rádia. Ty se nebavíš s rádiem, ale s aplikací Android Auto, která do dočasně ovládla.

 

V telefonu jsem si myslím musel nastavit hlasové ovládaní. Takže když máš v telefonu data, a instalované zatím ilegální :-) Android Auto, řekneš "OK Google" a auto se s tebou začně bavit. Řekne ti jaké bude počasí, jaké bude počasí tam, kam jedeš, a zadá cíl do navigace. Pouze je to jaksi zatím polovičaté, některé dotazy rozumí česky, některé jen anglicky, většinu vůbec, a mám pocit, že hlasově zadávat cíl přesně na adresu město-ulice-číslo_domu mi nešlo. Ale buďme rádi za ty dary ....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm.. No prave mi ide len o zadanie  adresy do navigacneho riadku vo waze.  

Myslel som ze to v AA bude fungovat presne rovnako ako v telefone - je tam riadok na zadanie ulice , a na jeho kraji je tlacidlo s mikrofonikom na hlasove zadanie - staci ho stlacit a povedat ulicu - to je jedine co chcem aby fungovalo :)  

Ale ak som spravne pochopil, Skodacke "hlasove ovladanie" za priplatok  to asi neovplyvni, spravne?

Editováno: , autor: LaOctavia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...