czmiro

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)

428 příspěvků k tomuto tématu

Myšleno správně, problém je, jestli ta volba opravdu funguje. Zatím údajně ne. Zdroj XDA developers.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Postup jak rozchodit emulátor AndroidAuto v PC: 

funguje luxusně.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 1/4/2018 na 21:19, petous22 napsal:

Další aplikace - media player bez reklam a poplatků:  https://github.com/nerone-github/UnleashedAudioPlayer   apk ke stažení:   https://github.com/nerone-github/UnleashedAudioPlayer/tree/master/apk

Jen pro info - ten media player nefunguje. Teda aspoň mně blokunul AA...nešlo nic kromě pouze tlačítek/ikonek v samotné aplikaci. Ale nemohl jsem vyjet z plazeru, abych si třeba přepnul do YT, či do Mirrorlinku. Takže appka šla z mobilu a pak vše zase šlo jako předtím. Tak ať víte...ale klidne zkuste sami..."kdo si hraje,  nezlobí".  :D

Spoiler

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 5. 1. 2018 na 10:08, eauto1.cz napsal:

V developer settings lze povolit videa 720  i 1080 současně, tak  jsem to učinil obojí. 

Rozlišení Columbus/DiscoverPro MIB2 je 960

Předpokládám, že se to bude přehrávat stejně na automatické rozlišení, dle kvality signálu jako v PC, ale při dobrém signálu je škoda to mít na minimum.

Je to tak, nebo se mýlím?

maxresdefault.jpg

Samozřejmě jde YouTube a dalších cca 30 aplikací pustit i pře MirrorLink v rámci této aplikace: https://goo.gl/rKNzpG , více informací zde : https://goo.gl/SD5pXw

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 30. 12. 2017 na 1:49, horamil napsal:

pokud chcete provozovat youtube, facebook, webový prohlížeč, přehrávač videa, IP televizi apod., doporučuji spíše MirrorLink a tuhle aplikaci:

https://goo.gl/rKNzpG. Vše funguje na všech infotaimentech Škoda, ale i dalších značek ( VW, Peugeot, Citroen, Toyota, atd... ) a hlavně se všemi telefony, nejen Samsung, ale i HTC, Huawei a Sony. Jediná podmínka je MirrorLink kompatibilita. Vše funguje i za jízdy, nepotřebujete VIM ani root telefonu, ani crack. Do vozu se nic neinstaluje ani nekoduje. Stačí Vám jen 180,- Kč ( včetně DPH) na nákup aplikace....

mrcz.asf

Tak jsem se konečně dostal k vyzkoušení, funguje výborně....skvělá práce autora (autorů). Myslím, že 180 CZK jednorázově je fér....

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 2. 1. 2018 na 15:33, petous22 napsal:

Ten ind je fakt hodně šikovnej, poslední verze aplikace už umí přehrávat kde co, nejen Youtube: http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/?youtube a funguje za jízdy bez problémů (pokud je signál).

Taky vyzkoušeno, funguje super, jen se mi ještě nepodařilo rozjet ty offline videa, ale to bude chyba u mě...konečně je AA zase použitelnější:)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na offline videa máš tu Floating Apps, ne? ;)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

...a jedna tajná :-). Možná to nepotrvá tak dlouho a dočkáme se ve Floating Apps for auto i vlastní GPS navigace v plovoucím okně, ale zatím pssst :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Na offline videa máš tu Floating Apps, ne? 
Ne, myslel Androidauto...
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

Místní offline videa ten indický soft umí sqěle, akorát mu musíš povolit přístupová práva. Zkoušel jsem MP4 točené mobilem a fungovalo to na první pokus. Nerone už vylepšil klávesnici, takže web už funguje konečně na všem, i na Androidu 6.0: https://github.com/nerone-github/WebViewAuto

, stahovat *.apk.

Upraveno uživatelem petous22
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes vyšla nová verze YoutubeAuto 1.4.0 a následně ještě 1.4.1, která opravuje nějakou chybku. YoutubeAuto

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jak jsem říkal, v případě Android Auto a YoutubeAuto to byla chyba mě...offline videa fungují bezvadně, nicméně podpora aktuálně jen pro MP4 videa, což asi není takový problém...

U Floating Apps musím říct, že je tam toho výrazně více, nicméně si nemůžu pomoct, ale OIII FL a Samsung S8 a Mirrorlink prostě není spolehlivá kombinace, nemůžu si pomoct, ale AA funguje na 95%, jednou za čas se to načte nějak blbě, ale Mirrorlink je zkušenost úspěšného spojení tak 30%, což je děs...chci prostě přijít, zapojit tel ke kabelu a počkat pár sekund...Mirrorlink takhle prostě nefunguje...pouze proto v tuhle chvíli budu preferovat YoutubeAuto pro videa, nicméně i Floating apps jako taková je skvělý pokrok a jsem rád, že jsem nákupem mohl přispět.

btw docela vtipné je, že k "prolomení" obou systémů došlo skoro současně...

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přesně jak píšeš, Mirrorlink jednou naskočí a třikrát ne, AA vždy. Už se mi i stalo, že mi ML odmítl pustit navigaci (certifikovanou) za jízdy, což je u navigace dost zásadní že :D .Ono ten ML asi tak úplně prolomený není, pořád platí, že se dají spustit jen aplikace pro něj certifikované. Aplikace Floating Apps se jen spustí přes jinou (certifikovanou) aplikaci a umožní ty plovoucí okna přesunot do popředí přes obrazovku již spuštěného programu. AA má potenciál určitě větší protože jde spustit na všech telefonech, ML pouze na některých. Každopádně Floating apps je celkem fajn appka.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlasím....mě u toho Samsungu občas i ten Samsung Car Mode napíše, že není povolený za jízdy, to vůbec nechápu...že to nenajede vůbec umím pochopit, ale že najede, ale někdy jakože nejde za jízdy fakt nechápu.

Výhoda Floating Apps je, že umí prostě mnohem mnohem víc věcí než jen video:)

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak nepochopím, proč ti cipové z Google pořád neuvolní oficiálně AA i pro ČR.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

AA nepovolí nejšpíš z principu - nemají úplně bezvadně zvládnuté hlasové  ovládání v češtině. Princip AA je v hlasovém ovládání, rolování na obrazovce zakazuje cca po pěti řádcích. Apropo - to by chtělo taky cracknout. 

add. Akrubek:  Jestli jde přehrávat jen MP4 kontejner, tak ti chybí kodeky. Zkus nainstalovat MX Player  + s přídavnou podporou kodeků - samostatné apk, dle procesoru tvého mobilu: https://play.google.com/store/apps/developer?id=J2+Interactive 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kodekama to asi nebude, mě mobil přehraje všechno, ale ta apka jenom něco. Zatím jsem toho tedy moc nezkoušel, ale vím, že třeba soubory mkv mi to nepřehrálo (jiné apky včetně zmiňované Floating apps ano).

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

petous22: jojo - chápal bych, kdyby ta appka byla na trhu krátce, ale jede už minimálně 4 roky...

Upraveno uživatelem Martin Bednář
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kterou apku teď myslíš? My se bavíme o KiranKumarově Youtube playeru a ten vyšel v první verzi 29.12.2017.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

Docela zajímavá diskuze. Také bych trochu přispěl. Výhoda Floating Apps for Auto je hlavně v její šíři a také v tom, že je to oficiální produkt, který můžete stáhnout z Play Store. Nejedná se tedy o crack, který vytvořil někdo v Indii. U FA for Auto máte navíc takřka neomezené možnosti přidávat další vhodné aplikace, dnes jsem třeba zveřejnil návod na analogové hodiny přes celý display,  testuju výborný internetový přehrávač radií, objeví se na Facebooku příští týden. https://goo.gl/SD5pXw.  V třetím díle návodu popsaná možnost přidání např. kompletní Nabídky O2 -TV nebo T-Mobil TV.  Můžete si libovolně nastavit vzhled, obsah atd. a pravděpodobnost, že výhledově tyto možnosti někdo v MirrorLinku blokne nejsou moc velké. U Android Auta stačí jedna vhodně provedená aktualizace aplikace - a může být šmitec :-)

Ke stabilitě MirrorLinku jako takového - u nových aut a nových telefonů. Pokud propojíte telefon s vozem kvalitním kabelem, v telefonu před připojením nebudete mít na pozadí spuštěných XY aplikací, musí Vám naskočit ML na první pokus do 25 vteřin. Pokud tomu tak není, najděte chybu. U mne byl třeba takřka nepoužitelný HUB USB v autě Superb III 4/2015. Po jeho výměně se stabilita ML spojení změnila o stovky procent.  

Co se týče hlasového ovládání, FA for Auto mají vlastní klávesnici, kde hlasový vstup je samozřejmostí. Otevřete např. Messengera, nadiktujete zprávu o několika větách a dvěma kliky odešlete příjemci....Na hlasovém ovládání základních funkcí FA for Auto se intenzivně pracuje, věřím, že do dvou měsíců bude hotové. Aplikace je na trhu od 19.12.2017 a má přes 150 instalací. U Samsung S8 a jiných, kde součástí systémové ROM je Samsung Car Mode, je to v podstatě jediná možnost, jak spustit necertifikované aplikace za jízdy na infotaimentu vozidla.
Po Android Auto mluví možnost navigací zdarma ( Waze i Google maps), možnost prakticky libovolného telefonu a jednoduchost připojení. Proti ale je komunikační protokol, který je čistě v režii a moci AA, takže tam bych měl velké obavy z jedné vydařené aktualizace, jak jsem psal výše...

Upraveno uživatelem horamil
doplnění
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a pustis si s tim radiem v AA soubezne i neco jineho :-).

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jasně, třeba navigaci - jak waze tak google maps.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

V 13. 1. 2018 na 18:17, horamil napsal:

a pustis si s tim radiem v AA soubezne i neco jineho :-).

Chlape, já vím, že ta app na mirror link je ti asi hodně blízká, jak jsrm psal, tak app je super, nicméně mirrorlink prostě tak cool jako AA není... navíc týpek (ten Ind) už měl problém, že mu google appku bloknul a bez nové verze to zase nešlo, nicméně realita je, že POKUD chceš JEN VIDEO, tak je to víc user friendly - jakože celý proces použítí (ne instalace)...ale znovu, floating apps je taky super počin a jsem rád, že jsem koupí mohl podpořit šikovného člověka:-)

Upraveno uživatelem Akrubek
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 13. 1. 2018 na 21:10, petous22 napsal:

Jasně, třeba navigaci - jak waze tak google maps.

počkej, chceš mi říct, že si pustíš Waze a v něm Ti v samostatném okně běží pod AA video?? Tak na to bych se rád opravdu mrknul, to až bude AA umět ( multitasking -neboli okno v okně), tak to přijdu smeknout :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se