Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

V 24. 1. 2018 na 10:53, Wdog napsal:

 

 

Já jsem AA nějakou dobu zkoušel, bylo to tak nějak, jak píšeš. Česky šlo konverzovat jen velmi málo, jen "kolik je hodin", jaké bude počasí v cíli" apod., něco málo šlo anglicky, ale celkově bída. Souvisí to možná s tím, že AA není lokalizovaná do češtiny. Ale přiznám se, že jsem si s těmi konverzacemi v nastavení telefonu moc nehrál, a návody na netu  nestudoval.

Ta konverzace je fakt trošku nahlavu, možná v angličtině pomůže tato nápověda: https://play.google.com/store/apps/details?id=app.ensto.googlevoicecommands&hl=cs

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jedna vizionářská...aneb jedna paní povídala...anebo Lomikare. Lomikare, do roka a do dne...

1.Android Auto s přechodem na Wifi standard uzamkne z důvodu zranitelnosti "developer" mode, který bude pro vývojáře dostupný pouze v on-line režimu na serveru Android Auta (tedy googlu) ....

2. Na trh bude uvedena aplikace MirrorLink in App, která Vám nahraje MirrorLink server (který je jádrem MirrorLink komunikace) do libovolného telefonu s Android systémem...

3. A aby toho nebylo málo, stejná aplikace (s jiný názvem) bude k dispozici i pro operační systém IOS. 

...kdo si na mne vsadí ??   :-) :-) :-) 

 

 

......a jedna na konec, bude to dřív, než za rok :-)

Editováno: , autor: horamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, petous22 napsal:

Páč po spuštění musíte v mobilu odklepnout oznámení té aplikace, ale je skrytá za AA černou obrazovkou - tudíž je nutné se do toho oznámení přepnouti a povoliti. Potom to normálně spouští aplikace. Zkoušel jsem GPS test a iGo, oboje bez problémů. Takže zítra hoši znovu a lépe ... :rolleyes:

 

Oznámení mám zapnuté a shit happened. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, petous22 napsal:

Ta konverzace je fakt trošku nahlavu, možná v angličtině pomůže tato nápověda: https://play.google.com/store/apps/details?id=app.ensto.googlevoicecommands&hl=cs

 


No ono jde o to ze AA proste neco cesky nerozumi/nechce rozumet ale anglicky to zvladne v pohode (volej-call, odepis-reply...) nevim proc to proste cestinu nebere...

FAA je dobra kdyz stojite a mate cas...za jizdy si nedokazu prestavit neco nastavovat bez predchoziho "nastaveni" ikonek a toho co budu potrebovat.
BTW hraje vubec radio pri pouziti mirrorlinku?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, luban napsal:

Oznámení mám zapnuté od nainstalování a nic, jen black screen :kol-72: .

Zrcadlí to obrazovku mobilu, pokud je černá, tak nevím nač si stěžuješ... Musíš dostat tu spuštěnou aplikaci na LCD mobilu před AndroidAuto, pak se mi teprve zobrazilo co jsem chtěl. Je to naprostý počátek vývoje, první pokus, časem se to vychytá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem testoval další 4 typy kabelů type C, ale pořád nic. Vyzkoušel jsem druhý mobil, Samsung  S7 Edge s micro USB a bez problémů na 1. pokus funguje. U mě ale posun, přestal mi fungovat i Mirrorlink, který předtím šel, i když se pravidelně restartoval :) Nyní stále hlásí, že v mobilu není žádná kompatibilní aplikace s mirrorlink... Zítra, když to klapne, vyzkouším originál kabel od Škodovky. Jak jsem psal, v Peugeot 3008 SUV vše funguje bez problémů, oba mé mobily i všechny kabely.

Editováno: , autor: Daniel Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2018 na 15:26, Zdenek Pastorek napsal:

 

TVL...sorry, ale je to blbovzdorné. Kliknu na odkaz, stáhne se automaticky do počítače. Pošlu si to mailem do mobilu, otevřu, nainstaluju a pak v autě děj se vůle boží. :_icon_smich2:

 

To se neomlouvej ... Když to stáhnu do mobilu, tak nevím, jak to nainstalovat. Není tam žádná instalační ikona, tím pádem to ani neotevřu.

Ale stoprocentně dělám něco špatně.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne... ;) musíš do mobilu dostat instalačku s příponou ".apk". Pak na ni jenom klineš a všechno si to pak už samo dělá, co chce...poslední pokyn pro Tebe je "otevřít"...pak už aplikaci buď otvrřeš nebo ne....o nic víc není třeba se starat. :kol-47:

 

Teda samozřejmě musíš mít v nastavení zaškrtnutou volbu, že můžeš instalovat i neověřené aplikace = Nastavení - Zamykací obrazovka a zabezpečení - Neznmé zdroje = povilit. Pak už není sebemenší problém. :D

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Zdenek Pastorek napsal:

Ani ne... ;) musíš do mobilu dostat instalačku s příponou ".apk". Pak na ni jenom klineš a všechno si to pak už samo dělá, co chce...poslední pokyn pro Tebe je "otevřít"...pak už aplikaci buď otvrřeš nebo ne....o nic víc není třeba se starat. :kol-47:

 

Teda samozřejmě musíš mít v nastavení zaškrtnutou volbu, že můžeš instalovat i neověřené aplikace = Nastavení - Zamykací obrazovka a zabezpečení - Neznmé zdroje = povilit. Pak už není sebemenší problém. :D

Jo. Původně jsem si stáhnul zazipovaný soubor. Rozbalil jsem ho, nakopíroval do telefonu a tam nic k instalaci nebylo. Tady byla ta chyba ...

Teď jsem si stáhnul ten správný soubor (.apk) a už jsem to nainstaloval. Uvidím, jak to půjde na Amundsenu. Díky za rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2018 na 18:13, petous22 napsal:

Takhle to funguje v kominaci Seatu Leon Cupra 2017 + Asus Zenfone 2:

Když spustíš nějaký program, funguje ti dotyková obrazovka? V neděli mi přišla aktualizace telefonu a po nainstalování aktualizace a restartu už mi běží aplikace na displeji Bolera tak jak jsi popisoval, takže jsem to nakonec také rozchodil. Ale právě ty aplikace spustit jdou, ale nefunguje mi ovládání spuštěného programu přes dotykovku Bolera. Takže zatím to mám ve stádiu, že programy spustím, ale nemůžu je ovládat. Jinak pro zajímavost, spustil jsem appku mapy.cz a krásně fungovala včetně GPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...