Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

ano. do mobilu si budes musiet rucne nainstalovat AA (nakolko u nas nie je oficialne dostupne v Play Store)

nasledne po pripojeni kablom k infotainmentu s podporou Smartlink budes moct spustat Waze, Googlemaps a par dalsich apiek

 

Upozornenie: pokial je AA pripojenie aktivne prides o moznost mat k BT auta pripojene 2 mobily sucasne... (akykolvek dalsi mobil okrem toho pripojeneho cez AA)

 

Pripomienka: Waze AA verzia je funkcne hodne osekana oproti klasickej Android verzii (nedaju sa nahlasovat ceny benzinu, zdielat trasa a cojaviemcoeste)

 

Rada: vyskusaj si na svojom Xiaomi mobile vyinstalovat AA a skus ci ti to prepojenie funguje v nejakom aute, co Smartlink ma. (mne napr. z nejakym shitnym Huawei lowcost mobilom AA pripojenie vobec nefungovalo).

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, rádio případně média (muzika s SD karty, atd...) funguje normálně. Pokud používáš u navigace i hlas, vše funguje jak má, mluví to přes radio, jen se trochu ztiší, aby bylo rozumět navigaci.

 

Jen jedno upozornění, propojení kabelem u mě (Samsung J5) funguje bez chyb, ale laboroval jsem s kabely. 2 vůbec nešly, jen nabíjeli (data uměly, protože muziku mi rádio našlo, ale AA pořád psala, že se nemůže spojit...). Jeden fungoval, ale když byl telefon plně nabitý, tak to pořád odpojovalo a připojovalo telefon dokola, koupil jsem nějaké nové a vše funguje na 100%. Toto odzkoušeno ve Fabii (2016) a nyní i v nové Octavii na Boleru (1 týden stará).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, diky za rychlou reakci. Jan mam O III FL koupenou pred tydnem a prodavajici mi rekl, ze za 200 euro mi tam daji smart link, tak nejdrive zjistuji informace. Toto jsem potreboval vedet, tak ted uz mi nic nebrani si to nechat aktivovat.

 

dik

Editováno: , autor: selatko01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se to vyplatí si nechat SmartLink aktivovat...o to líp, když už při konfiguraci při objednání...je to ještě potom levnější. ;)

 

Náš "mladej" si koupil Rapida s tím, že si to MOŽNÁ dokoupí...jsem mu říkal, že si to měl koupit hned. Už týden po koupi to pochopil. :D

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám objednanou O Trumf s radiem SWING 6,5 a funkci smartlink+ , znamená to , že to podporuje i mirrorlink ? nebo jen mohu připojit přes Androidauto ? Jaké telefony Huawei jsou 100% funkční pro mirrorlink ? nebo doporučte telefon co to umí .

Děkuji všem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumik...

ahoj , SMARTLINK+ je rozhranie, ktore v sebe zahrna Mirrorlink + Android Auto+Apple Car.

takze fungovat bude vsetko, podla toho aky telefon pripojis, a co telefon vie.

 

Ak mas Android telefon, tak android auto pojede, akurat si stahni apku z apk mirror.

Mirrorlink ide len na niektorych telefonoch - tu najdes zoznam.

ale huawei je tam len P10.

mirrorlink aj tak nema vela veci - skoro za vsetko s aplati. tiez pouzivam len AA, je to postacujuce - ja teda vyuzivam na 99% len navigaciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, viktorb napsal:

Rumik...

ahoj , SMARTLINK+ je rozhranie, ktore v sebe zahrna Mirrorlink + Android Auto+Apple Car.

takze fungovat bude vsetko, podla toho aky telefon pripojis, a co telefon vie.

 

Ak mas Android telefon, tak android auto pojede, akurat si stahni apku z apk mirror.

Mirrorlink ide len na niektorych telefonoch - tu najdes zoznam.

ale huawei je tam len P10.

mirrorlink aj tak nema vela veci - skoro za vsetko s aplati. tiez pouzivam len AA, je to postacujuce - ja teda vyuzivam na 99% len navigaciu.

 

Díky za informaci to jsem potřeboval vědět . android auto už mám nainstalované v telefonu , tak snad to pojede :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Ti jde o kvalitu, tak pro Android doporučuju Samsung...mám S7 Edge a S8 a parádička. :kol-47: Dokonce umí i věci, které těžko rozchodit s jinýma značkama, pokud vůbec (jako např. zrcadlení telefonu a ovládání přes display infotainmentu)... :)

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, viktorb napsal:

Rumik...

ahoj , SMARTLINK+ je rozhranie, ktore v sebe zahrna Mirrorlink + Android Auto+Apple Car.

takze fungovat bude vsetko, podla toho aky telefon pripojis, a co telefon vie.

 

Ak mas Android telefon, tak android auto pojede, akurat si stahni apku z apk mirror.

Mirrorlink ide len na niektorych telefonoch - tu najdes zoznam.

ale huawei je tam len P10.

mirrorlink aj tak nema vela veci - skoro za vsetko s aplati. tiez pouzivam len AA, je to postacujuce - ja teda vyuzivam na 99% len navigaciu.

JEN PRO UPŘESNĚNÍ, stránky MirrorLink.com někdo aktualizuje v průměru tak jednou za půl roku. Takže k Huawei je možno přidat Huawei P10, P10 Plus, Mate 10 Pro, P20 a P20 Pro. Již od května 2018.....( nefunguje ale na verzích Lite, pozor na to!)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2018 na 13:14, PistaTT napsal:

Po dokódovaní Video in motion mám v S3 columbus plný mirrorlink s HTC M9, ktorý mám hodený v lakťovke a slúži iba pre Waze

 

Teší ma to z viacerých dôvodov:

1. Plnohodnotný Waze (AA verzia je hodne osekaná)

2. BT pripojenie druhého mobilu

3. Prístup ku všetkým nainštalovaným apkám

 

Problémy:

1. Pri navigačnej hláške sa úplne zruší muzika z infotainmentu a potom už nenabehne naspäť. Vyriešené nateraz muzikou cez Spotify

2. Mobil musí mať unlocknutý screen, potom sa viac zohrieva a nedobíja sa.

3. Po vypnutí infotainmentu mobil naďalej beží a nevypne sa. To asi poriešime nejakým taskerom (odpojenie BT ukončí apky a lockne screen, uvidíme čo to spraví)

 

1506a09fcb379c365f4a6b71bdb11a39.jpg&key=5790951daaea38834be396e21f023cf5576f07983c5c358f3db9e2bd15ea6fb2

 

896844ead231a75345331547ebd6f7da.jpg&key=fb4c35ca2d93c73a4968c07773ea834988029aaa795e2454c50d9db34506206e

 

d95ebd7d5a353090c396bc5c87cd4ac7.jpg&key=d5d23688b67f9629a8690a0f46b7c1dde1251ee34b8ce4776ec95543e163abfe

 

s nova launcherom este lepsie:

933837cafe642ea671900c187413af8d.jpg

 

 

Ahoj. Já zvuk u Wazu řeším tak, že mi nehraje přes repro v automobilu, ale v nastavení Wazu ho mám přesměrovaný na reproduktor telefonu. Tím pádem mi nedochází k přerušení zvuku z radia, či jiných zdrojů a hlášku z Wazu slyším. U Tebe to tak nefunguje ?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v novém Car Play jsou sice slíbené Waze i Google map, ale pokud vím, tak v beta verzi iOS 12  stále nejsou funkční. A Car play bude nadále ořezáno, jak je to současné (krom těch navigací). Myslím, že se rád vrátíš k HTC s full MirrorLinkem.. :-)

jinka, já mám telefon v držáku před sebou, takže zvuk z něj je v pohodě....

 

Editováno: , autor: horamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatiaľ nikto nevie ako to dopadne. Ako registrovaný beta tester Waze budem snáď mat možnosť vyskúšať to už v najbližších týždňoch. iOS 12 bety bežím od začiatku. Z dôveryhodného zdroja viem, že interne alpha testovanie už prebieha a čaká sa na iOS 12 betu, ktorá obsiahne potrebnú verziu CP.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...