Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj. Mám Octavii III Combi vyrobenou v květnu 2015. Je to L&K v úplně maximální výbavě, tak jsem doufal, že bude mít i Android Auto nebo MirrorLink, ale v infotainmentu vůbec tuto možnost nevidím. Zkoušel jsem si stáhnout apk pro Android Auto a telefon spojit kabelem přes USB na palubovce, ale nic extra se nestalo, jen jsem dostal možnost přehrávat hudbu uloženou v mobilu. A i když v telefonu spustím Android Auto, tak se nic neděje a telefon provozuje Android Auto jako samostatné zařízení přímo na svém displeji. V menu infotainmentu tu nabídku Android Auto nemám a ani nikde v nastavení jsem na nic k tomu nenarazil.

 

Lze prosím nějak ověřit, jestli Android Auto/SmartLink mám v autě nebo ne? Telefon mám Google Pixel 2 s oficiálním Android 9 Pie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lukasberan

ahoj, 

tak podla toho co si opisal, sa obavam, ze si si objendnal auto cca o pol roka skor ako by bolo dobre... :)

podla mojich znalosti, je potrebne mat modelovy rok 2016 - ak dobre viem, tak sa vyrabali od Cervence 2016.

inak samozrejme ponuku na smartlink musis mat v infotainmente v menu, inak sa to tam neda nijak doplnit. ak to tam nie je, tak infotainment to nepodrporuje.

ja mam auto vyrobene 08/2015 a tam to uz mam. aj to funguje.

Bohuzial, ale s tymto sa asi nepohnes. samozrejme odisiel by som este k predajcovi - hociktoremu, nech ti to on pozre v systeme podla VIN cisla to vie zistit na 100%. mozno sa mylim, ale podla skusenosti mas podla mna smolu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este ma napada, ty mas asi aj ten mensi displej, ze? tam to myslim urcite neni..

 

no tak na jar si vyberes nove, a tam by to snad uz malo byt urcite. to uz vydrzis...

inak suhlasim s tebou - najlepsie auto - sluzobne auto... :)

Editováno: , autor: viktorb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíte někdo kdy se do Waze v AA přidá možnost náhledu na mapu vypočítaných alternativních tras? Normální waze ukazuje jak popis tras tak jejich vizualizaci v mapě. Waze v AA toto neumí...

Osobně jsem z toho velmi zklamán, a když vezmu v potaz i to že dopravní info v amundsenu (infotainment online) je nepoužitelné totálně, tak zůstávám u waze v telefonu a mám dva velké displeje (amundsen a virtual cockpit) navíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

capo - Waze přes AA toho umí podstatně míň než přes Mirrorlink zrcadlení. AA je docela zjednodušené proti tomu, co vidíš na mobilu standardně.

 

lukasberan - nejsem si i tak jistý, jestli se Smartlink nedoobjednává  úplně extra, byť by bylo auto v plné palbě. Takže pokud Ti to zaměstnavatel neobjedná, tak asi pešek. Ale potvrdit na 100% to může prodejce nebo někdo tady z kolegů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bylo to něco přes 5000 Kč (dva roky zpátky). Objednávka přišla v balení jako od DVD. Smlouvat nechtěli. Aktivuje se to on-line.
Zajímavost: po aktivaci mi auto začalo s každým oživením infotainmentu přičítat dvě hodiny k hodinám (v období SELČ v našem čas. pásmu). Pár otevření a byl zítřek. Nechtěli věřit, chtěli video. To dostali, dál poslali a pro nový firmware posléze pozvali. Problém vyřešen. AA - velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2018 na 21:46, BINY napsal:

Osmák : jaká byla prosím aktuální cena aktivace? Auto po mě chce aktivační klíč. Děkuji

Dnes jsem v práci na služební octavii vyžádal aktivaci smart linku, cenu nám smluvní servis (PŘEROST A ŠVORC AUTO) dal tuto:
- cena 1x aktivačního klíče smartlink 5.132,-
- diagnostické spuštění 524,-
Celková cena 5656,- s Dph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Poslední měsíc mi nejde připojit telefon ke smartlinku. Připojim iphone přes kabel. Na display radia vyskočí “připojování zařízení” pak to zmizí a nic. Dřív to normálně fungovalo. Zkoušel jsem i jiné iphony, jine kabely, ale nic.  Neví někdo co s tím, nebo nesetkal se s tím nekdo? Díky

Swing je v octavia 3 trumf 2018

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2018 na 17:02, Ondrej1989 napsal:

Ahoj. Poslední měsíc mi nejde připojit telefon ke smartlinku. Připojim iphone přes kabel. Na display radia vyskočí “připojování zařízení” pak to zmizí a nic. Dřív to normálně fungovalo. Zkoušel jsem i jiné iphony, jine kabely, ale nic.  Neví někdo co s tím, nebo nesetkal se s tím nekdo? Díky

Swing je v octavia 3 trumf 2018

 

Musis mit zaple bluetooth, ale to asi tusis. Dalsi co muzes zkusit ...

 

 

v menu telefonu jdi do Carplay

vyber SKODA AUTO (sparovany vuz)

a na dalsi obrazovce klikni na  Forget This Car (zapomenout/odebrat vuz)

 

 

pokud to nepomuze jako posledni muzes resetovat nastaveni site, prijdes tim ale o vsechna zadana hesla do wifi siti

 

 

settings / nastaveni

general / obecne

uplne dole Reset

Reset Network Settings

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...