Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
czmiro

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Mak.cz napsal:

Zdenek Pastorek: Ahoj, to mne moc zajima. Mam taky note9 a k tomu supa3 s tou starsi verci columba s mechanickejma tlacitkama. A tamlk mne zajima, zda to nejak rozumne pouzivas. Ja tam rozchodil android auto ale to mne moc neuspokojuje. Taha to gps data z telrfonu a ne z auta, coz je pruser kvuli pokovenemu prednimu oknu, pak taky mnozstvi smysluplnych aplikaci na AA je strasne malo. Ale mirroring mi prihde zajimavej. Narazis tam na nejaka omezeni?

Diky bufu vdecny za jakoukoli radu

Mám FL s 8” Bolerem. Vestavěnou navigaci jsem v aute nechtěl, vždycky jsem používal mobil, byť dříve s offline navi. Později jsem si pískal, když jsem se dověděl o možnosti zrcadlení. Samsung to umí skvěle. Je třeba vyšší model a znát trik, ale jde to. Nicméně záleží na staří auta. Jsou tam nějaké omezení dřívějších modelů aut a infotainmentů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

A z čoho pozostáva ten trik?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je třeba mít nainstalované aplikace RockScout a LG MirrorDrive verze 1.2.1.2 a pak přesně dodržet určité kroky spuštění. Ideálně pak zakoupit Floating Apps for Auto, kde postačí jakákoliv ML apka, na které toto funguje.

Editováno na Zdenek Pastorek
    Edit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takéto niečo?

https://www.youtube.com/watch?v=iTzzzJHfrHc

Ak tie úkony treba robiť po každom pripojení mobilu, tak sa na to môžem vysr....... už teraz ma na AA štve, že hudba cez Spotify sa vo väčšine prípadov pripojenia nechce zapínať automaticky a to je záležitosť jedného dotyku..

:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je přesně ono. Nikdo to nikomu nenutí, ale je to jeden ze dvou způsobů, jak dostat na infotainment všechny funkce mobilu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

doporučuji tuto FB skupinu. Dozvíte se zde vše potřebné: https://goo.gl/SD5pXw

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte, podarilo sa niekomu rozchodit CarPlay cez Wifi? Mam Amundsen v O3 style, napojeny spolu s iPhone na Huawei Carfi. Je s takouto kombinaciou mozny CarPlay bezdrotovo? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

neviem o tom, ze by skodovka uz mala nejaky model s podporou wireless carplay.... 

z toho co viem, tak by malo stacit dlhe podrzanie gombiku "hlasoveho ovladania" na volante a ak auto podporuje wireless carplay, tak by sa mal spustit setup. 
    v S3 MY2018 s 9,2" columbusom ta podpora nie je

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ve vozech ŠKODA jde CarPlay pouze po kabelu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Okrem Samsungov funguje full mirroring aj na HTC U Ultra. Netreba robit pri pripojeni ziadne hokusy pokusy a ani Floating Apps for Auto, staci LG mirrordrive 1.2.1.2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj omlouvam se ale jsem tu prvne a nenasel jsem to tu.

Mam Columbus H43 5E0035043D

a neumim tam rozbehnout carplay(v menu neni smartlink) Jde to tam dohrát softwarove nebo je potreba i nejaky dodatecny HW? Mapy jsem aktualizoval ma verzi 2019, BT taky.

dekuji 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se