Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

On 4/26/2020 at 10:40 AM, Kuchar7 said:


Spíše je chyba v aplikaci Google, po odinstalování jejích aktualizací mi funguje hlasové ovládání v Android Auto úplně normálně jako dřív.

V příloze je ten nesmysl, pouze tohle říká a nic jiného neudělá s aktuální verzí aplikace Google. 

Netuším, co mi chce sdělit :) Rozluští to někdo?

google.mp3 140.41 kB · 10 downloads

 

Tak dnes konečně vyřešeno asi lepším způsobem, nainstaloval jsem Android Auto v5.3, poslední verzi aplikace Google v11.7 a vymazal její nastavení.

Nyní už zas funguje hlasové ovládání normálně jako předtím, plně v češtině. Tak snad už to tak vydrží.

 

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-3-5016-release/

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-search/google-search-11-7-11-release/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2020 na 7:17, JiVi napsal:

certifikat se musi aktualizovat kazdy mesic

musíte rozlišovat, co je třeba aktualizovat každý měsíc ( nebo dva, podle certifikátu). Jsou to uživatelské aplikace MirrorLink. Například Sygic Car Navigation, RockScout apod. A ty fungují dále.

To, co končí je je možnost obnovy časově neomezeného certifikátu systémové aplikace Samsung MirrorLink 1.1. Pokud tedy neupdatujete váš mobil na vyšší verzi Android, nesmažete data a paměť systémové aplikace Samsung MirrorLink nebo nepřipojíte poprvé váš telefon k autu až po 1.6.2020 MirrorLink Vám pojede bez omezení dále....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak buď robím niekde chybu alebo to funguje iba na 10ke? Skúšal to niekto s Androidom 9?

 

Mám Android 9, AA som dal na 5.3, Google appka sa mi už sama zaktualizovala na 11.7.11.21 cez Obchod Play, ale skúsil som aj tú istú verziu z apkmirror, dokonca aj dnešnú betu 11.8.7.21. Po každej inštalácii som vymazal dáta pre Google aj pre AA.......... a furt spíkuje. Ak som odinštaloval aktualizácie a dostal som nejakú starú verziu 9.xx, vtedy to rozpráva pekne slovensky, ale akonáhle nahodím 11.7.11.21 alebo betu 11.8.7.21, opäť to spíkuje. Verziu pre Android 10+ s koncovkou 29 do mobilu nedostanem.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brrrrm "...Aha, tak buď robím niekde chybu alebo to funguje iba na 10ke? Skúšal to niekto s Androidom 9?..."
Pár stránek zpět se několikrát uvádí, že ten problém má právě A10 (slovy Android 10). A měl to vyřešit upgrade AA (slovy Android Auto), resp. upgrade A10 (slovy Android 10).


"...Verziu pre Android 10+..."
Co je Android 10+ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenže problém s anglickým čítaním správ je aj na Androide 9.. tak som myslel, že to zalátajú aj pre staršie verzie, ale podľa tohto sa na staré verzie už vykašľali. Hlasové ovládanie neriešim, to nepoužívam.

 

Na apkmirror sú označené verzie Android 5+ (pre android 5 až 9) a Android 10+ (pre android 10 a pravdepodobne vyššie verzie do budúcnosti)...

110653243_obrzok.thumb.png.4155841ea697a257595e0a16d1f09e5e.png

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s tím, že jsou zprávy čtené v CZ (SK) s anglickou výslovností se objevily až s oficiální podporou v Android 10.

 

Android Auto nikdy Googlem nebylo oficiálně podporováno v A9 a nižších verzích v CZ  či jiných lokalizacích. Předtím se to vždy instalovalo jen z různě získaných APK. Paradoxně to ale fungovalo mnohým.

 

Nicméně Android 10 ve smartphonech již OFICIÁLNĚ podporuje Android Auto, a to je jistě jiný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, brrrrm napsal:

Na apkmirror sú označené verzie Android 5+ (pre android 5 až 9) a Android 10+ (pre android 10 a pravdepodobne vyššie verzie do budúcnosti)...

 

To že je v tom seznamu označeno např. A5+ nebo A10+ znamená, že se jedná o danou verzi OS a vyšší.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiálne to nebolo podporované v našich končinách, lenže tento problém s anglicky čítaným textom mali aj v krajinách, kde je AA podporované už dlhé roky. Keď budem mať čas, skúsim viac pogoogliť zahraničné weby, kde mali oficiálnu podporu AA už dávno..

 

před 2 hodinami, omicron napsal:

To že je v tom seznamu označeno např. A5+ nebo A10+ znamená, že se jedná o danou verzi OS a vyšší.

Písal som niečo iné? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, brrrrm napsal:

Oficiálne to nebolo podporované v našich končinách, lenže tento problém s anglicky čítaným textom mali aj v krajinách, kde je AA podporované už dlhé roky. Keď budem mať čas, skúsim viac pogoogliť zahraničné weby, kde mali oficiálnu podporu AA už dávno..

 

 

netreba googlit, daval jsem link na 44. strance tohoto vlakna s odkazem na to, ze to google zaradil do reseni v dalsim release.

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brrrrm napsal:

jj, to som čítal, len ani tam nikto nehlási vyriešený problém. A nový release tu je, ale podľa všetkého riešil len Android 10...

 

vidim, ze to neresi jako problem AA.

 

[Assistant] Incoming text messages are read out in a different language
- The Google Assistant team updated this article in the Assistant Help Center. Please refer to the announcement for more details. (4/25/20)

 

a v "referu"  maji reseni - mozna jen castecne - viz Paul

 

https://support.google.com/androidauto/thread/10667407

 

Editováno: , autor: JiVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, ako som to vtedy nie len ja písal na 44. strane, je to skôr problém aplikácie Google a nie AA. Tie všetky linky s nastaveniami mám prejdené už keď si ich sem vtedy dával a bez úspechu - ani po minulotýždňovej aktualizácii. Nastavenia mám stále rovnaké a aj tak pri starej verzii aplikácie Google 9.x mi to číta pekne slovensky, ale pri najnovšej verzii aplikácie Google 11.7.11 to vie len anglicky. Ale môže byť, že Google to zámerne opravil len pre novú verziu ich OS Androidu 10 resp. pre oficiálne podporované krajiny. Inak na oficiálnych stránkach ešte stále medzi oficiálne podporovanými krajinami nie je spomenuté ČR ani SR. Skúsim sa v dohľadnej dobe dostať k nejakému mobilu s Androidom 10 a porovnať...

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...