Jump to content
czmiro

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)

Recommended Posts

před 8 hodinami, PistaTT napsal:

Plánuješ k tomu pripájať iphone alebo Android? Mal som O3 s Columbusom a waze cez Android auto bolo vizualne oveľa škaredšie oproti Carplay.

Mirrorlink vizuálne fajn ale zas waze na ňom oficiálne nie je podporované takže jedine pokutne riešenia. Navyše je už takmer mrtvy.

Plánuju Android Auto. Měl bych mít Amundsen MIB2, tak snad to rozlišení bude v pohodě. Nikde jsem ty parametry rozlišení nenašel.

Díky

Bolo tu spominane ze skoda oneapp a skoda connect boli zlucene. Ja som si oneapp nainstaloval davnejsie a stale mi funguje. Ked spustim skoda connect tak tam nevidim funkcionalitu z oneapp ako trackovanie trasy, max rychlost, otacky, cena a podobne. Viete niekto ci to zmizlo? Alebo sa to da nejak spustit aj v novej zlucenej appke?

Škoda Connect je tragédie , a už to týden řeším přímo se SA . Vůbec nic tam nefunguje.

Nemeri to trasu, nepočítá to kilometry , vůbec nic. Škoda OneAPP sice funguje děla pořad to samy , ale trasy se ukládají už jenom do přístroje. Když se ti to smaže tak už se to po obnově nevrátí, protože jsou odstrihnute servery škody.  Viz foto jak funguje úžasné nová apka.

5040854B-77DE-4C3C-8143-32D656E7FC09.png

62A4396E-023C-47DA-B980-30E9458FC49C.png

75FFFCE3-581B-4E24-BDA8-DEF1F6FE42EF.png

• Upvote 1

[mention]komodo [/mention] Můžu se zeptat, jak se dá zobrazit ta mapy a ty rozšířené údaje? Dnes jsem měl celou cestu připojený mobil přes Carplay a nic z toho co máš ty nevidím. V menu Carplay vidím jenom starou OneApp. Aplikaci Škoda Connect mám aktualizovanou. 62e0bbfc4e6a4952c0fa6ab82f2efe79.jpg

No musím ti říct ze mi dost trvalo nez jsem na to přišel. V položce tvého vozu je další položka plánovač tras na ten kliknes před jízdou. Udělal jsem nápovědu z obrázku. Poslední obrázek ti nabídne pře kterou mapu chces jet. Ale nefunguje mi to třeba budeš mít štěstí.

5AB42506-04A3-493E-9DD7-BA623C899335.jpeg

AF068A14-6DEB-4122-8831-93EC5D3B9308.jpeg

F86F8666-8406-4CD7-9403-8B72CD9186F5.jpeg

64A3CB4C-9D63-4C0B-AF66-9A95FD7FC3AA.jpeg

9476EFE6-DD71-4E8B-A974-0FA9EAFB79CF.jpeg

• Like 1

[mention]komodo [/mention] Já jsem právě myslel tenhle tvůj screen. Ten detail jízdy vůbec nemám v aplikaci Škoda Connect. Ty vidíš aplikaci Škoda Connect v menu carplay?
d7790c4a11424f1b74ea90669bc1bf48.jpg

Mi to jde jen přes starou OneApp, která ukazuje nesmyly.

c895012e84bea14be3ba0f9116cb85c6.jpg

Ne nevidím , takhle aplikace nebezi přes CarPlay . To bude ten problém proč to nefunguje. 
Ten obrázek mapy kde je vidět ta trasa bylo po prvním spuštění kdyz udělali update. Za 2 dny to přestalo fungovat úplně. Proto to řeším ze SA. Takze musíme počkat jak se mi vyjádří. Vypadá ze to udělala SA. 

Posted (edited)

me to, zazracne, zacalo fungovat. je teda fakt, ze bod startu opravdu neni Chrudim :-D

obrz.thumb.jpg.80b179157d42cbf83295d81cfa56691e.jpg

Edited by JiVi

Tak dnes se to nějak rozjelo.

I kdyz začátek cesty  Nebyl úplně ok.

Ale furt si nemuzu pomoci ze aplikace OneAPP byla o 100% lepší.

454594D5-FB2E-4461-8645-F2B2ACDC8683.jpeg

• Like 1

je fakt, ze oneApp mela tlacitko play a mohla zrychlene prehrat (posouvanim bodu po mape) otacky/rychlost/pretizeni atd po cele ceste. Nevim, jeslti to nekdo pouzival, ale bylo to zajimave.

Potřeboval pbych prosím poradit, zdali nemá někdo podobnou zkušenost. Vlastním octavii III 12/2015, nechal jsem si aktivovat smartlink. Aplle carplay funuje bez problému, ale pokušel jsem se připojit několik androidových telefonů, a to bez úspěchu. Po zapojení se telefon vždy začne nabíjet, ale i po spuštění aplikace android auto se telefon nepřipojí a auto se tváří, jako by telefon vůbec nerozpoznalo. 

Co to napíše, když na rádiu klikneš na Android Auto? Kabel máš určitě i datový nebo jenom nabíjecí?

Na to prave kliknout nejde, jsou vidět loga AA, CarPlay a mirror link, ale jsou v podstatě neaktivní... kabel mám datový, zkoušel jsem to se stejným vybavením v Superbu a vše bylo ok 

Posted (edited)

To bude telefonem, resp. systém auta nevidí telefon, nebo v připojeném telefonu nevidí Android Auto nebo Mirrorlink.

Máš v telefonu nainstalované Android Auto? Podporuje tvůj telefon Mirrorlink?   

... pokud je to Samsung android 9 nebo 10, tak ty od 1.6. Mirrorlinik nepodporují.

Edited by Wdog

Vjank - ak si z okolia brna , tak sa mozme stretnut a pozreme, resp odskusas u mna. Ja mam tiez 2015 srpen - takr modelovy rok 2016.
Inak by to malo ist, popr zmaz vsechny pripojeni v aute a skus znova.
Tiez by bolo fajn napisat tvoj telefon, verzi androidu atd...

Odesláno z mého SM-G980F pomocí Tapatalk

Telefon huawei nova 3, verze androidu 9.0 pie (ale zkoušel jsem i samsung a5, umigidi a honor 9) V telefonu se po připojení spustí Aplikace android auto, ale na obrazovce nic a ani v seznamu zařízení telefon není viditelný.

Zkus odpojit a znova připojit kabel při zapnutém rádiu a pak to nastavit. 

vyzkoušeno, bez úspěchu.. myslíte, že při případném obnovení továrního nastavení by zůstal smart link aktivní, když byl aktivován až dodatečně ? 

Ak dobre viem, tvoj telefon nevie smartlink. Iba AA.
Mas staihnutu spravnu verziu AA podla architektury procesora?

Odesláno z mého SM-G980F pomocí Tapatalk

Ty jsi na začátku psal ze se ti po připojení začne hned nabíjet. Nemáš v nějakém vývojářském menu nastaveno aby se po připojení pouze nabijel?

Bohužel nemám, jak už jsem říkal, odzkoušel jsem to na letošním Superbu a vše fungovalo bez problému 

nejsem, mám záruku gold+, tak zajedu asi do servisu a nechám to zkontrolovat odborníky. Chtěl jsem jenom vědět, jestli někdo nemá podobnou zkušenost