Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Zdravim, chci se zeptat, zda aktivace SmartLink v boleru u Octavie III 2016 musim stale do servisu? Nebo to dokaze i nekdo mimo oficialni servis? Pamatuju si, ze za to chtela Skodovka v roce 2017 8000Kc :(( pokud pote bude funkcni apple carplay, tak muzu koupit dongle a pouzivat carplay bezdratove? Dekuji moc za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Apores

Ano, stále je nutná návšteva AS. Cena se pohybuje okolo 5tis.Kč. Tuto částku platil kolega na Rapidovi. 
Pokud budeš mít tovární CarPlay a dokoupíš si wireless dongle (bezdratove CarPlay za cca 3-4tis.Kč), tak by ti to mělo fungovat. Pak je ještě jedna varianta a to konkrétně MMB CarPlay box, který připojíš do USB a který ti umožní spouštět videa z YT, Netflix, Spotify atp..

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servis to robi za cca 200e. Neoficialnou cestou to ide tiez, na SVK to ludia robia za 100-120e, ak pogooglis najdes aj ludi zo zahranicia co to vedia spravit nadialku, pokial im s tym pomozes. Pytaju si tak 20-50e. 

 

Ja sa chcem opytat ci sa niekomu podarilo rozbehat video appky - youtube, netflix - na iOs 14 bez jailbraiku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, ericky napsal:

Servis to robi za cca 200e. Neoficialnou cestou to ide tiez, na SVK to ludia robia za 100-120e, ak pogooglis najdes aj ludi zo zahranicia co to vedia spravit nadialku, pokial im s tym pomozes. Pytaju si tak 20-50e. 

 

Ja sa chcem opytat ci sa niekomu podarilo rozbehat video appky - youtube, netflix - na iOs 14 bez jailbraiku. 

Jde to skrze tu krabičku MMB CarPlay (iOS14 a tovární CarPlay), viz. pár příspěvků nad tebou. 
 

link zde 

https://www.carplaymmb.com

 

Lze zakoupit i na Aliexpressu:

MMB CarPlay

 

 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok se s rokem sešel a chtěl bych se zeptat, jestli nejsou výhodnější internety do auta než T-Mobile za 500. Měla by to být předplacenka od T-Mobile a jen pro to auto. Víceméně jde o obhájení existence Connectu a indikace dopravních zácp. Muzika z YTB Music jde tak nespolehlivě, že spíš ne. Maximálně tak rychlé vyhledání něčeho v mobilu. Možná jsem prošvihnul nějakou akci, kdysi snad bylo +50 Kč při dobití. 

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, setkal se někdo s tím, že cca po 20-40min je odpojeno spojení mezi AA a telefonem (Android)? Je nutné opakovaně navázat spojení a opětovné potvrdit sdílejí médií mezi zařízeními. Samozřejmě trasa, která byla zadána a podle které probíhala navigace, se musí žádat znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem Google Pixel 4a, který má samozřejmě Android 11 a v sobě nativně AA a od té doby je pro mě AA zážitek jak z jiného vesmíru. Okamžité spojení s jakýmkoliv kabelem a neexistuje výpadek. Dosud jsem používal AA na Samsung Galaxy A8, kde bylo nutné ho instalovat pomocí apk. Spojení občas až napodruhé a občas výpadek, ale taky to nebylo úplně tragický. Za mě AA používám denně jako navigaci a přehrávač podcastů a hudby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek! :-)

 

Měl bych takový dotaz (omlouvám se, jestli se zde už řešil). Občas - tj. 1x za týden cca - se mi stane, že se mi nechce kabelem iPhone připojit k infotainmentu vozu a hlásí mi to, že mám ověřit, zda je iPhone vůbec kompatibilní k připojení přes SmartLink (což určitě je). Takže jsem zkoušel vyměnit kabely, restartovat telefon, vypnout a zapnout infotainment a vypnout a zapnout po nějaké době motor a elektriku auta celkem. Nic ale nepomohlo. Pak sednu do auta druhý den a ejhle, CarPlay jede, jakoby nic... Nevíte někdo, co s tím prosím?

 

A druhý dotaz rovnou, týkající se Waze. Někdy se mi stává, že se "tečka" na mapě i po zadání trasy a faktickém rozjetí vozu nepřemění na šipku, nebo auto a vůbec se nepohybuje. Zapnutí a vypnutí Waze mnohdy nepomáhá. Pak zase sedne člověk do vozu jindy, aniž by cokoliv měnil a Waze jede normálně. Neděje se to taky někomu z Vás a neporadili byste prosím? :-)

Díky moc a jízdě zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...