Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
před 17 hodinami, beuticek napsal:

TomTom ode dneška podporuje Android Auto! Zítra vyzkouším. 

Tak jsem to vyzkoušel a funguje velmi dobře, kdo je zvyklej na TomTom, nebude litovat. Jen škoda, že Google blokuje tu jejich postranní lištu s uzavírkama, opravama a radarama. Já budu TomTom určitě používat dál,vyhovuje mi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem psal výše, není to tak hrozné. Funguje to plynule, navádění do pruhů vč. zvýraznění správných pruhů funguje také, nefunguje jen postranní lišta, barevné označení práce na silnici a zvětšení na křižovatce. Musím ještě otestovat radary, na ty jsem dnes nenarazil. 

EDIT: tak práce na silnici snad fungují, zjistil jsem, že tu, kterou jsem projížděl, nemají ani na mapě. 

Budu testovat dál. 

Editováno: , autor: beuticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Nadšeně jsem pozoroval až budou navigace třetích stran jako mapy.cz na AA. Po té co jsem si na jejich stránkách přečetl jak musí být pro AA omezené (nejde např zoomování, posun mapy atd.) a vyzkoušel je, tak zůstanu na navigaci přes telefon než monopol uvolní víc API

Editováno: , autor: jtietz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Omlouvám se, jestli mi unikla nějaká informace. Strávil jsem několik hodin Googlením tady i na internetu a jen jsem si chtěl potvrdit můj závěr:

 

Do Octavie 2013 s Bolero (podle mě MiB) není možné nechat aktivovat Smartlink aneb. Android Auto/ Apple Car, že? Mám tam napojené parkovací senzory, line assistant a v kastlíku mám vstup na CD - nevím zda tato informace pomůže s rozpoznáním rádia či jeho verze. Jaká je nejlevnější možnost zpřístupnění AndroidAuto při zachování všech funkcí? Na originálním Bolero rádiu nelpím...

 

Díky za odpověď :-) 

 

Editováno: , autor: czechys
Úprava skladby vět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 7. 7. 2021 na 10:16, czechys napsal:

Omlouvám se, jestli mi unikla nějaká informace. Strávil jsem několik hodin Googlením tady i na internetu a jen jsem si chtěl potvrdit můj závěr:

 

Do Octavie 2013 s Bolero (podle mě MiB) není možné nechat aktivovat Smartlink aneb. Android Auto/ Apple Car, že? Mám tam napojené parkovací senzory, line assistant a v kastlíku mám vstup na CD - nevím zda tato informace pomůže s rozpoznáním rádia či jeho verze. Jaká je nejlevnější možnost zpřístupnění AndroidAuto při zachování všech funkcí? Na originálním Bolero rádiu nelpím...

 

Díky za odpověď :-) 

 

V principu máš 3 možnosti.

1) SmartLink půjde aktivovat na současném rádio. V takovém případě je v menu rádia položka SmartLink akorát po jejím rozkliknutí se zobrazí něco jako toto:
SmartLink Rapid - Autohifi, Navigace - ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Potom lze aktivovat v ŠA za cca 5-6tis (nebo aktivovat mimo ŠA, ale tam ceny nevím jak se pohybují).

 

2) Pokud SmartLink nelze jen aktivovat, potom se dá koupit AndroidBox, který se k jednotce připojí, cenově přes 10tis většinou a je to ale samostatný systém nevyžadující připojený telefon kabelem.

3) Vyměnit současné Bolero za verzi co umí SmartLink (tak jsme to řešil já ve Fabii), což v mém případě vyšlo na necelých 8tis (kdyžtak napiš SZ, můžu poslat kontakt na firmu co mi to dělala, dělají montáže po celé ČR).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2021 na 10:16, czechys napsal:

Omlouvám se, jestli mi unikla nějaká informace. Strávil jsem několik hodin Googlením tady i na internetu a jen jsem si chtěl potvrdit můj závěr:

 

Do Octavie 2013 s Bolero (podle mě MiB) není možné nechat aktivovat Smartlink aneb. Android Auto/ Apple Car, že? Mám tam napojené parkovací senzory, line assistant a v kastlíku mám vstup na CD - nevím zda tato informace pomůže s rozpoznáním rádia či jeho verze. Jaká je nejlevnější možnost zpřístupnění AndroidAuto při zachování všech funkcí? Na originálním Bolero rádiu nelpím...

 

Díky za odpověď :-) 

 

Z Alíka i s návodem https://www.youtube.com/watch?v=EFKcHsgY5jk

 

https://www.aliexpress.com/item/4000338685608.html?aff_fcid=cff63400973a4ba4bd85365bbe733377-1628487291733-08080-_ASTQ1y&aff_fsk=_ASTQ1y&aff_platform=shareComponent-detail&sk=_ASTQ1y&aff_trace_key=cff63400973a4ba4bd85365bbe733377-1628487291733-08080-_ASTQ1y&terminal_id=a9d55bb37fb74b0ab92f3bd224af7031&tmLog=new_Detail

 

Cena 6K

Editováno: , autor: Klfree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potreboval bych poradit, zda je normalni, ze Android Auto samovolne vypina BT propojeni mezi telefonem a infotainmentem, kdyz je telefon pripojeny pres USB, nebo mam treba jen spatne nastaveny AA Launcher v telefonu?  Octavia 2018, infotainment Swing.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre tateco :

na bolero to vacsinou ide. napis aky mas model radia, alebo ak vies tak aj model auta - rok vyrobe, modelovy rok auta...

Ak je auto novsie nez 2016 rok vyroby, tak to mas v poho...

najdi v menu, ci mas moznsot smartlink, a ak hej, tak to bud treba aktivovat dodatocne, alebo to uz mas aktivovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Macouch napsal:

Ahoj, potreboval bych poradit, zda je normalni, ze Android Auto samovolne vypina BT propojeni mezi telefonem a infotainmentem, kdyz je telefon pripojeny pres USB, nebo mam treba jen spatne nastaveny AA Launcher v telefonu?  Octavia 2018, infotainment Swing.

 

Diky

Nevím teď přesně, jak se chová Android Auto, ale v případě Apple CarPlay jde veškerá komunikace mezi telefonem a autem přes USB (u drátového CarPlay), tudíž ani BT připojení není potřeba. A u Android Auto bych čekal, že to bude stejné, když vyžaduje kabel.

 

Je teda otázka, jestli potřebuješ BT aktivní, pokud máš aktivní AA. Dělá to nějaké problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...