Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

xmenadis : Nee AA žádné problémy nevykazuje, jen mě zarazilo, že po připojení kabelu k USB se automaticky odpojuje BT-Audio, ale telefon zůstává normálně přes BT připojen, vyzkoušeno na navigaci Mapy.cz, která právě AA podporuje a režim zvuku mám navolen jako telefonní hovor, čili přes BT. Takže asi normální vlastnost platformy AA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JH12Ne sice u Bolera, ale stalo se mi to nedávno u Amundsenu. Přijel jsem k obchodu s připojeným telefonem, bez problému. Jdu do obchodu, vrátím se do auta, připojím telefon a najednou, že telefon nelze připojit. Zkoušel jsem x kabelů, vypnul a zapnul motor, restartoval rádio, nic nepomohlo. Dojel jsem na místo, potom do auta vlezl další den a najednou zase vše v pohodě. Nepodařilo se mi zjistit, čím to je, vypnutí motoru mi nepomohlo, prostě to "chtělo čas".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hádal bych bug v SW rádia nebo chybu v USB. Můžete zkusit, pokud je auto ještě v záruce, s tím jít do servisu. Mohli by na základě toho se podívat, jestli neexistuje novější SW a nahrát jej tam. Pokud v záruce není, tak se dá ten SW najít i online ke stažení, vložit na SD kartu a aktualizovat si to doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pokud na to není přímo nějaká "svolávačka", že se to přehrát musí, tak s tím nic nedělají a u rádia to platí rozhodně. Pokud se nepletu, tak s rádiem nic nedělají, jen v případě, že zákazník vyloženě vyžádá o kontrolu, protože mu něco nefunguje.

A nevím to jistě, zkušenost s tím nemám, možná někdo jiný ano, jestli se za to platí, ale řekl bych, že spíše ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mně osobně na novém Columbusu nefungovalo, proto jsem musel povolit aplikace třetích stran přes AndroidAuto skrze patch rádia. Bez toho mi to psalo při kliknutí v aplikaci v autě "Psaní povoleno pouze z mobilu" něco takového. V kódování to chyba nebyla, tam jsem si pro AA vše odblokoval

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil se u mě problém s připojením AA na OnePlus 8. AA normálně fungoval, na telefonu ani na rádiu nedělám žádná aktualizace. Dnes jedu a najednou se AA odpojí a nejde připojit. Pro pokusu o připojení se zobrazí "Spojení se nezdařilo. Zkontrolujte ... Zda je zařízení kompatibilní pro použití smartlink". Někdo podobná zkušenost a tip jak vyřešit? Zkusil jsem odebrat v telefonu z AA spojení a připojít znovu ale telefon se nepřipojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@spartakczZkus jiný kabel, případně mrknout, jestli nemáš bordel v konektoru. Já konečně objevil, kde byl problém u mě s iPhonem s tou stejnou chybou. Měl jsem v konektoru hodně prachu zaraženého úplně vzadu a kabel se tak nikdy nezacvakl úplně nadoraz, jak by měl. Teď už je to vše v pohodě, ani náhodné odpojování se se už neobjevuje... tak jen jestli náhodou, protože USB-C se může taky pěkně zanést (vlastní zkušenost). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, xmenadis napsal:

@spartakczZkus jiný kabel, případně mrknout, jestli nemáš bordel v konektoru. Já konečně objevil, kde byl problém u mě s iPhonem s tou stejnou chybou. Měl jsem v konektoru hodně prachu zaraženého úplně vzadu a kabel se tak nikdy nezacvakl úplně nadoraz, jak by měl. Teď už je to vše v pohodě, ani náhodné odpojování se se už neobjevuje... tak jen jestli náhodou, protože USB-C se může taky pěkně zanést (vlastní zkušenost). 

Hele měnil jsem kabel (mám magnetický) daval jsem originál usbc a pořád to samé...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...