Přejít na obsah

SmartLink (Apple CarPlay/Android Auto/MirrorLink)


Doporučené příspěvky

Lasse: Díky moc za link. Nainstalovat šlo bez problémů, po práci zkusím, jestli se připojím. ;)

 

PistaTT: na ulozto.cz je těch verzí mraky. Ale těžko říct, která by to mohla být, pokud tam vůbec je. :D Mohl bys mi prosím doporučit nějakou online navi, která funguje podobně a která funguje s AA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhrn - cesta domů z práce - jel jsem podle toho, co mi ukázala Waze (mám možnost dvou tras). Rádio krásně k ruce (pochvala ŠA :D), stihl jsem i oznámit aktuální situaci na cestě (kolona). Android Auto jede perfektně a Waze je jedinečný nápad. Na dlouhé tratě používám Sygic, ale do práce a zpět bude určitě Waze. Spojení mezi mobilem a rádiem bylo okamžité. Na pozadí hraje v pohodě rádio nebo karta, které si před přepnutím zvolím. Jsem nad míru spokojený. :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze speedometer a speed limity chybaju viacerym beta testerom... da sa predpokladat, ze casom to tam vyvojari doplnia.

 

chyba dalsich X funkcionalit... zafixovanie orientacie mapy na sever, navigovat sa na miesto vybrane priamo z mapy, alternativne trasy zobrazene na mape (nielen zoznam), zdielanie trasy/polohy... bude este dlho trvat, kym sa to dostane na uroven porovnatelnu s iOS/Android apkou (a nikto dnes netusi ci vobec)

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Způsob, kterým se mi podařilo Mirrorlink v autě Š-Octavia lll s telefonem Samsung A(2016) zprovoznit.
Bylo to zcela jednoduché. Stačilo jen do telefonu nainstalovat aplikaci LG Mirror Drive  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.mirrordrive. Zajímavé, že na telefonu Samsung spouští aplikaci pro Bolero aplikace od LG. Po připojení telefonu k autu přes rozhraní Smart Link spustím aplikaci MirrorLink, která nabídne tuto aplikaci. Spuštěním LG Mirror Drive aplikace přes Bolero se zrcadlí displej telefonu na displeji rádia a vše se ovládá přes displej rádia. Akorát jsem zatím přišel na to, že se automaticky nepřeklopí displej v telefonu na ležato a na displeji rádia je pak vidět jen horní část displaye telefonu. Spustím tedy požadovanou aplikaci v telefonu, překlopím telefon do vodorovné polohy, připojím telefon k rádiu a pak již běží vše normálně jako v telefonu. Super. Dalším poznatkem pro mě bylo, ale to asi souvisí s možnostmi mého telefonu, který nekombinuje společně zvuk z telefonu a rádia společně. Ve výsledku to vypadá tak, že pokud mám spuštěnou navigaci v telefonu a zvuk rádia z auta, tak při navigování neztlumí rádio a je slyšet hlášení navigace, ale zvuk rádia vypne a je slyšet pak jen navigace. Pak musím ručně na Boleru spustit rádio a potom MirrorLink tlačítkem APP na Boleru ( kliknutí na tlačítko Radio a pak APP ) a pak do další hlášky z navigace hraje rádio normálně. Tak se to pořád opakuje. Ale jak říkám, je to spíše možnostmi telefonu. Věřím, že dokonalejší telefon i toto zvládne společně. Přes AndroidAuto funguje navigace normálně, ztlumí rádio, proběhně hláška z navigace a poté zase hraje rádio automaticky samo dál. Ale AndroidAuto jsem odinstaloval, používám jen MirrorLink, který dokonale zrcadlí telefon. Navigaci používám Dynavix z GooglePlay. Nemusím používat žádná mobilní data a navigace funguje super.
Tak snad můj postřeh někomu pomůže.
 
Kdyby někdo věděl o způsobu, pokud existuje, jak nastavit telefon, aby šel zvuk pro navigaci z telefonu a ne z rádia, byl bych za každou radu vděčný.
Editováno: , autor: Spaceback77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LukášCBR'

Tvůj telefon je ŠA odzkoušený na IOS9, na IOS10 asi fungovat nebude. Když jsem auto kupoval, tak mě prodávající upozornil na to, že pokud se telefony aktualizují na vyšší verze a tyto nejsou uvedené v seznamu kompatibility u ŠA, tak je možné, že už nebudou fungovat se SmartLinkem. Prý tam přibývají různé "přílepky" aktualizací, které změní funkci a nastavení spojení telefonu s autem. Pokud máš možnost, zkus ověřit funkčnost na stejném typu telefonu s IOS9. Zajímalo by mě, jestli tvrzení prodávajícího je správné.

Teď jsem si ale všiml, že Tvůj telefon ani není s MirrorLinkem kompatibilní, IPhone jsou až od řady 7.

Editováno: , autor: Spaceback77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...