Přejít na obsah

Opěrné body pro dílenský zvedák nebo neorigo hever


sliver

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek.

Může mi někdo napovědět na jaká místa mám opřít např.vozíčkový hever? Nechci tu polemizovat o možnosti použít originální hever ze sady u rezervy.

Prostě jsem zvyklý zvedat něčím jiným.

Tuším že někde v sekci Octavia jsem zahlédl pár fotografií vhodných opěrných míst ale nevím jestli jsou shodné s podvozkem Rapida.

Není tu někdo od fochu kdo ví jak a kde to bezpečně zvednout? Určitě není problém vyrobit mezikus s drážkou podobnou originálu a použít stejné opěrné a zesílené body za prahem jako při použití originálního heveru. Ale mám dojem že to nebude to pravé ořechové.

Rád bych v tom měl jasno než budu měnit zimáky.

Díky všem za vaše postřehy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže pokud dobře vidím,tak jsou to ta zesílená opěrná místa pro originál hever.Takže musím udělat nějaký mezikus z gumy s drážkou.

Za tahle místa mi zřejmě zvedal autí prodejní servis při montáži zámku zpátečky a jsou tam viditelné stopy - popraskaná ta tlumící hmota.

Proto si myslím že ten kus nějaké měkčí gumy s drážkou bude k podvozku šetrnější.

Díky za odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...