Jump to content

Česká kancelář pojistitelů


vonRichthofen
 Share

Recommended Posts

dnes mi poštou přišel dopis od čkp, s tím, že nemám 147 dní zaplaceno povinné ručení od 21.12 2013 do 16.5 2014. vše za 7530 kč. povinné ručení mám u Triglav-u, smlouva platná od 19.12 2013 do 18.12 2014. na dobu určitou. pojistné zaplaceno 15.11 2013. máte s tímto nějaké zkušenosti?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Po mně chtěli 30 tis. za auto který jsem v minulosti prodal a majitel ho nepřihlásil. Vložil jsem na jejich stránkách naskenovanou kupní smlouvu, nikam jsem nic neposílal a bylo. Smázli mě a hotovo.

Stalo se má něco podobnýho, ale tak jednoduchý to nebylo. stálo mě to trochu vyřizování a nervů... Někdy to jde, někdy to nejde...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zmrdi, budou to zkoušet furt, i když na ně spousta lidí dokonce podala trestní oznámení pro pokus o podvod (viz první dotaz, auto s platnou poj. smlouvou, ale ČKP požaduje zaplatit za nepojištěný vozidlo). Mně od nich před lety (zhruba v polovině roku 2007) přišla výzva k zaplacení období, kdy auto stálo v bazaru PŘED TÍM, NEŽ JSEM HO KOUPIL (někdy kolem poloviny roku 2004) - to tam samozřejmě napsaný nebylo, ale snadno se to dalo odvodit podle dokladů o koupi auta.

 

Prostě někdo v ČKP z pravidelnýho výpisu zjistil, že auto tenkrát nemělo asi 2 měsíce platnou pojistku, načež vystartovali po vlastníkovi = po mně kvůli nedoplatku. Akorát ten někdo si nezjistil právě z centrálního registru, kdo v tý inkriminovaný době byl aktuálním vlastníkem auta. Takže jsem je elegantně odpálkoval ať si jdou hledat tehdejšího majitele, pokud chtějí vybírat nějaký peníze - já mám svědomí čistý. Doloženo kopiema pojistný smlouvy a kupní smlouvy, na další otravování už asi neměli odvahu = nikdo se už neozval... Docela se divím, že se Red Baronovi namáhali s nějakým omluvným dopisem, mně se tenkrát neomluvili vůbec... Ale pravda, za ty roky už se mohli naučit trochu slušnějšímu vychování...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...