Přejít na obsah

DX radio mi chcípá auto


eXt

Doporučené příspěvky

Již z názvu témata si určitě říkáte, jak je to možné, ale ano, opravdu mi DXko chcípá auto :)

 

Problém :

  1. Blbne mi ovládání tempomatu a rádia na volantu, chvíli jde chvíli nejde. Když na maxidotu nemám horní část od rádia, tak to nejde, když to naskočí, vše funguje OK...
  2. Občas když nastartuju auto, ihned chcípne, zjistil jsem, že když vypnu radio, nechcipne po nastartování :) zkoušel jsem nastartovat bez radia, když jsem ho zapl, auto chcíplo ..
  3. Když mám rádio zapnuté při jízdě, tak mám problém č.1 a občas když zastavím na křižovatce, auto chcípne.

Na diagnostice bylo zjištěna chyba s komfortní jednotkou, což je způsebené nejspíš radiem, ne komfortní jednotkou, ta sama o sobě neměla žádnou závadu. Potom chyba, že rádio nemělo signál z abs...

 

Když zapnu navigaci, tak občas blbne a píše něco o chybe RTR signálu..

 

Momentálně jsem vyndal pojistku autorádia a vše ok, auto nechcípe a tempomat funguje...

 

Měl jste někdo podobný problém? Dá se od radia něco odpojit, aby nepřijímalo gps signál?

 

Díky za odpověd

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Určitě začni tak, co poradil mirsont.

Pokud to nepomůže, tak to vypadá na "zásah kutila" před Tebou a harakiri v elektroinstalaci

Už jsem viděl šílenosti napojené na stálý a spínaný plus (červený a žlutý kabel) na radio (DRL,tempomaty,po domácku vyrobené alarmy, vysílačky,špatně napojené zesilovače, různá osvětlení a podobné blbosti.). tyhle věci dokáží lehce znehybnit celé auto

Jdi po červeném a žlutém kabelu od ISO konektoru, jestli na to není něco připojeno, stejně tak zkontroluj i ostatní kabeláž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...