Přejít na obsah

funkce SMARTGATE


Doporučené příspěvky

Tahle apk je fake :-( Už jsem to zkoušel před dvěma hodinama.

Aplikace se sice nainstaluje a po registraci spustí, ale bohužel není platný Mirrorlink certifikát. Takže jí mohu vidět pouze na telefonu offline. Na infotaimentu se přes Mirrorlink nezobrazí. Připojení je dle mého jen přes USB pro O3FL.

Editováno: , autor: JohnnieM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem to, funguje to, ale podle toho popisu by to mělo podporovat MirrorLink a to mi nejde. Předpokládám, že je to tím, že to není nainstalováno oficiálně přes Google play tak to neproleze certifikátem Mirrorlinku a nejde to tedy zrcadlit na panel infotainmentu (asi ) . Ale jinak se zdá, že to funguje. Na Little Drivera budu mít asi s Bolerem nejspíš smůlu :kol-26:, to bude fungovat asi jen s Columbem přes Wifi :-( :-(

EDIT: JohnnieM tak jsme to sem koukám napsali s tím MirrorLinkem stejně ;-)

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď budu jak Ovčáček - budu dementovat. Ke všeobecnému překvapení funguje Little Driver přes WLAN. Zkoušeno na iOS, zítra ještě prubneme Android. Každopádně hned po instalaci člověka appka vyzve k propojení přes WLAN. Otázka zůstává jestli to u Androidu nebude jinak (věřím, že ne), případně jestli bude možnost propojit přes kabel (což by sice bylo nekomfortní, ale pro auta bez WLAN jediné řešení).

 

Pokud by měl někdo nějaký dotaz ohledně konektivity, pište. Do konce týdne budu mít Kodiaqy k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že to je jen reklamní akce firmy Škoda, tvrdit, že něco už konečně funguje. Problém je, že to nedávají zadarmo a chtějí, aby lidi platili za něco co nemají ani pořádně otestované a vyzkoušené. Testují to na platících zákaznících. To je minimálně neetické. Nemluvě, že bezpečnost celého vozu díky těmto aplikacím jde do pryč. Vývoj nového řešení je jen ukázka krátkozraké politiky firmy Škoda a jejich neschopnost dostatečně zabezpečit své vozy. Moderní vůz není o tom, jestli tam dát konstrukt, ale jestli neumožním vzdálený útok. Zřejmě tohle pár lidem ještě nedochází.  

 

Pokud tady někdo tvrdí, že bez kabelu to nepůjde a najednou to jde, tak to není úsměvně, ale minimálně zarážející(neschopnost nadefinovat používání aplikace je hodně alarmující fakt). Nemluvě o tom, že zřejmě zrušení wifi mělo své důvody. 

 

Uvědomuje si vůbec někdo, že moderní vozy, lze stejně napadnout jako Vaše PC a stejně tak lze například způsobit u Vašeho PC, že PC se stále restartuje, tak tady se Vám může stále restartovat navigace a nemusí vůbec umožnit přehrát software. Stejné řešení jako u PC není možné. Jediný kdo pak zase vydělá je koncern VW - > budete si muset koupit nový díl.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak už nám to uvolnili:
Skoda oneapp

Funguje to přes i přes Mirrorlink - takže apka se připojí přes infotainment na sběrnici, vycucá data do telefonu a ten je zase pošle přes Mirrorlink na displej infotainmentu - to je jako drbat se levou rukou za pravým uchem :D , ale určitě za to dávám + .
Zatím jsem to netestoval za jízdy, jen tak jsem to zkusil v garáži a zdá se, že to nějak funguje. Tak ztahujte a zkoušejte ;)

Ještě bych zmínil jednu apku, kterou jsem našel na Googleplay určenou sice pro VW, ale funguje i na OIII. Také tahá data a funguje též i přes Mirrorlink - Drive & Track

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Tu už stáhli ze storů viz obrázek o pár příspěvků výše. 

 

Mě spíš štve, že moje smartgate z 2015 není kompatibilní s One App. 

 

V 15. 3. 2017 na 21:42, Kane13 napsal:

Appka je de facto vyvinutá, aktuálně mám k dispozici beta verzi a vypadá a funguje velice pěkně. Věřím, že se brzy dočkáme oficiálního spuštění.

 

V Ženevě kolega asi mluvil s nějakým blbem. Jak to bude s aplikacemi viz obrázek

appky.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahojte,

 

Mám Octávii 3 RS 2015.. včera byla instalována Smartgate.. aplikace jsou jsou MySkoda,G-meter,performance,mfa pro3 fungují.. ale OneApp nechce spojit komunikaci s autem.. Končím v obrazovce Připojováni k vozu na telefonu.. a tím to končí. Nevíte zda ta aplikace nefunguje na mojí Octávii? nebo bude problém v telefonu? mám iP 7 plus iOS 11.3.

 

Děkuji,

hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info, byl jsem z toho nešťastnej.. proč to nefunguje :D

Štve mě, že Škodovka nedává ven žádné informace.. co s čím a jak funguje.. :X 

Bohužel moje MIB je první verze Columbusu a ta smartlink nepodporuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se nedíval to je pravda.. Ale také vydala tabulku aplikací které slučuje do jedné nové.. Ale už neřekla že na to bude potřeba i Smartlink.

Nicméně děkuji za informace, tím bych to celé ukončil. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ať se snažím jak chci.. Tak mi to ta jednotka nechytá.. Mám iP7 plus a iOS 11.3..

Dneska jak sednu do auta, zjistím přesné verze softu v SG..

 

Edit: @Galaxy64

tak nevím kde dělám chybu.. když ostatní programy mi s SG spojí a fungují.

IMG_4129.PNG

IMG_4130.PNG

 

otázka zní.. kde aktualizovat soft? KDE VEZMU OTA soubor???

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...