Přejít na obsah

funkce SMARTGATE


Doporučené příspěvky

- Plno lidí neví co to SG je

-Další neví ani že to v autě mají

-Ti co ví, že to mají, neví k čemu to je

-Kdo ví k čemu to je, to neumí používat

-A pak je tady zbytek, nás pár zoufalců

 

Jinak by za tenhle zamrzající, nespolehlivý, příplatkový paskvil musel někdo nakopat výrobce do řiti.

Potenciál to má obrovský, aplikace nestojí za nic. Prý to vyvíjí tihle experti www.eman.cz, nevím jak se s nima mohla ŠA dát dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je realny ze mi nekdo posle ten soubor (octavia verze predface) a jansi ho tam nahraju.. a nebo je na to potreba cislo karoserie? 

 

Btw ti eman.cz je potreba nakopat do prdele... to je fakt.. myslim ze smartgate dost brzo umre.. respektive.. ne ze by nekdy “zila”  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

jj, ten Smartgate pekne dokatovali. Používal som Škoda Drive, lenže ten zarezali a túto funkciu presunuli do OneApp. Síce mám Smartlink+, ale zase nemám iPhone. Tým pádom na Androide nemôžem OneApp využívať, pretože funguje iba cez Mirrorlink, cez ktorý zase nič iné nefunguje. Ak zapnem AndroidAuto a slušnú navigáciu Waze/Google, môžem spustiť maximálne MyŠkoda. Teraz tento mesiac vyšla jej aktualizácia podporujúca AndroidAuto. Avšak je to naprt, pretože nedokáže načítať stav kilometrov. To stále dokáže jedine cez starý Smartgate. Ideálne by bolo, ak by OneApp rozbehali aj cez AndroidAuto.. tým pádom by som mohol Smartgate vyhodiť do koša.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čiste len úvaha...mám tu jednu nevyužívanú Smartgate jednotku, ale bez kabeláže. predaj jej asi nehrozí, pochybujem že to niekto kúpi. je teda šanca rozbehať to aj na starších autách, konkrétne Roomster 2010? podľa schémy pre smartgate ide o napojenie CAN a CAN-E liniek, napájanie na poistku a ukostrenie

bohužiaľ, Roomster je ešte so starou BCM (alebo skôr BSG) jednotkou, 6Q1 937 049 D

 

doplnenie:

Smartgate, J1070

T18c/1 - poistka, svorka 30
T18c/10 - ukostrenie
T18c/8 - CANH - CAN pohonu High					XS6 - T16a/5
T18c/9 - CANH-K - CAN komfortu High				XS2 - T18b/12
T18c/17 - CANL - CAN pohonu Low					XS6 - T16a/3
T18c/18 - CANL-K - CAN komfortu Low				XS2 - T18b/9

 

Editováno: , autor: wirer
doplnenie prepojov (?)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tyjo, sice zpráva tři roky stará, ale tím hůře.

https://www.skoda-storyboard.com/cs/tiskove-zpravy/cena-connected-car-award-pro-skoda-smartgate/

 

Nikomu to tady ani SmartGate pořádně nefunguje, ale "› Konektivita je jedním z pilířů růstové strategie ŠKODA".

 

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
On 3/15/2017 at 9:42 PM, Kane13 said:

Appka je de facto vyvinutá, aktuálně mám k dispozici beta verzi a vypadá a funguje velice pěkně. Věřím, že se brzy dočkáme oficiálního spuštění.

 

V Ženevě kolega asi mluvil s nějakým blbem. Jak to bude s aplikacemi viz obrázek

appky.jpg

 

To by me zajimalo, kde jste  vzali tento obrazek. Každopádně tato verze existovala asi týden než jsem ho aktualizoval ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...