Přejít na obsah

funkce SMARTGATE


Doporučené příspěvky

2 Kačer:

  • na Smartgate potřebuješ dokoupit modul.
  • na Smartlink potřebuješ aby to bylo v rádiu, pak by teoreticky mělo stačit tuto funkci jen zapnout přes servis. Určitě doporučuji za to nic nedáš.
  • Ohledně přehrávání videí, navigace atd potřebuješ jen správný telefon a aplikace :) pokud máš Android tak máš skoro vyhráno a zapneš si Android Auto režim pokud ti to telefon zkousne. Mě to např s mým LG G3 nefunguje a mám smůlu. Pokud máš iOS tak funkce jsou zatim značně omezené.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartgate to neumí to jen ,,zrcadlí" provozní údaje auta!!

 

Smartlink mám ikonu na boleru a píše to tuto funkci může aktivovat autorizovaný servis. Jen mě zajímá zda stím má již někdo zkušenosti než se vydám do servisu!!! Tam vytelím prachy a nakonec to bude omezený, a jim to bude jedno Ferda25 mě na servis odkázal!!! Mám Samsung Galaxy A3 takže jeden z posledních androidů. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začíná to tu být jako offtopic. Ohledně mirrorlinku a smartlinku je vhodné psát spíš do tématu http://forum.skodahome.cz/topic/130031-mirrorlink/

 

Zde se řeší jen SmartGate.

 

------------------

-> Jindrouš: to se vztahovalo k funkci SmartLink. Smartgate umí jen odesílat data z CAN jednotky směrem ven do telefonu, který je pak zobrazuje.

 

-> kačer: Galaxy A3 je podporovaná jak pro Mirrorlink tak i android auto takže bych si určitě nechal zapnout, je to bezva věc :) já to zkoušel jak v Octavce tak i v Superbu na Columbusu a byl jsem naprosto nadšený.

Editováno: , autor: bozskydave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám dotaz k aplikaci Drive... Dělá všem co mě, že pokud vypnu obazovku tel - zamknu ho, tak se ukončí nahrávání cesty a na konci cesty to vyhodí nesmysl jako např. trasa 1 km, atd... Pokud nechám aplikaci na ploše a svítí celou cestu displej, tak ok.. Ale proč neběží na pozadí..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud používáš iOS tak app funguje jen na popředí, je to omezení Smartgate vs Apple. Android funguje i na pozadí, který si dokáže udržovat app jako servisu.

 

Hlavní funkcí appky je zobrazování efektivity a ekotipů během jízdy, tzn koukat na ni při jízdě jak efektivně jedeš a uzpůsobovat jízdu. Dále pak záznam trasy a případné detailnější informace po synchronizaci app s portálem i na portále.

Editováno: , autor: bozskydave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Tak já to nakonec částečně vyřešil sám..už i Škoda přímo udává, že WiFi direct nefunguje...vyřešil jsem aplikací, která explicitně zakáže využívání WiFi např pro Waze, takže lze používat Waze přes mobilní data i když je telefon připojený k Wifi Smartgate...sice je to řešení přes koleno, nicméně funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

přes Columbus určitě ne. Smartgate je oddělená služba.

 

Jedině jak vyresetovat heslo je v servisu..

 

nebo:

  1. Ferda25 kdysi psal " Zkusil bych vyndat na chvilku při vypnutém zapalování pojistku na pozici 5 co je za kastlíkem nad spojkovým pedálem... "
  2. Nebo pokud jsi byl již někdy připojen a máš v telefonu WIFI uloženou, otevři jednu z smartgate aplikací a v nastavení aplikace si změn heslo, mělo by se ti zobrazit i jaké je současné.
  3. Pak je ještě možnost jít na http://192.168.123.1/ a v administraci smartgate heslo vyresetovat, ale to bys musel znát nebo mít uložené heslo k wifi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

toz, odpojil jsem + na baterce asi na 10s a vysledek je takovy, ze SmartGate mi VIN jakozto puvodni heslo nebere, za to mi vyskakala hromada chyb - viz obrazky.

mimo provoz jsou Crew Protect Assist, Lane Assist, ACC, cely ESC (:o) a nejde mi nastavit kontrola tlaku pneumatik.

 

nabizi se otazka, co s tim? :rolleyes:

v pondeli jedu do autorizaku prezouvat a s drobnou reklamaci a tohle bych jim nerad ukazoval...

20161019_223552_resize.jpg

20161019_223604_resize.jpg

20161019_223614_resize.jpg

20161019_223644_resize.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas pravdu, po ceste do prace (asi 30km), kdy teda nefungoval uz jen ACC/Front Assist a hlasilo to zavadu Start-Stopu (deaktivovan u Ferdy), jsem to chcipnul, opet zapnul zapalovani a vsechno cisty, bez chyb jako pred tim -_-

VIN zadavam velkejma, dokonce jsem zkusil i velke O misto nuly, ale nebere... zkusim to teda nechat odpojeny dyl - uz skoro rok nekourim, tak si stopnu 5min :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...