Přejít na obsah

Kódování při změně gateway


veueyba

Doporučené příspěvky

Čaute,

potřeboval bych pomoct s kódováním jednotky 1k0907530S za stávající jednotku typu E (kvůli výměně Streamu za Bolero )

Pokud byste věděli jak na to,tak se mi ozvěte, v autorizovaném servisu si s tím neví rady ( nová jednotka mu nejde nakódovat ). Jsem z Opavy. Dojel bych třeba i někam. Díky

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Tak uz se nam to podarilo a Bolero funguje jak ma...Diky Jirkovi...

Roman

zdravím,jsem nový uživatel.Potřeboval bych poradit,mám stejný problem,menil jsem bolero za stream a vybíjí mi to baterku,bylo mi receno,ze je to gateway jednotkou,tak se chci zeptat jak se to prekoduje,nebo jestli se musi vymenit...prosim poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ty mas v aute stary panel a vymenou gateway chces aby to ukazovalo na navi? tak to ti nepojde.....nutna vymena panelu climatronic za face ako aj kurenia atd......a to vsetko nemusi fungovat uplne super....

Měl jsem tam klasický ovládací panel climatronic a autorádio stream, na kterém se mi klimatizace ukazovala. Po výměně rádia za navigaci columbus přestala komunikace klima s navigací. Nyní jsem si koupil novou Gateway 1K0907530S, která by měla po nakódování vše zobrazovat a dal jsem i nový ovládací panel climatronicu z faceliftu. Jelikož jsem levej, tak shánim někoho poblíž Mostu, kdo by mi to naprogramoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

mám takový menší problém, potřeboval bych nakódovat gateway (starší typ oznašení E) když připojím diagnostiku (vag-can-pro) tak možnost kódování není dostupná. Je možné kódování II ale tam to chce po mně PIN a ten nemám. Nevíte kde by mohl být problém?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...