Jump to content

Plastove lemy kolem prahu

Pakowsky
 Share

Recommended Posts

čau borci, mam na svoji okine plastovy lemy kolem prahu. konecne prisla chut i cas se na to vrhnout. mrknul jsem dneska jen na začátek a nadšnej fakt nejsem. nema nekdo naky rady nebo vlastní zkušenosti s opravou? doufám že to bude jen ,, povrchově " a že to nebudu muset uplně dat do pr.. dík za odpověd  :kol-132:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By wizaard
      Práh kufru byl poničený, poškrábaný, zašlý a zohýbaný, vyměnil jsem ho proto (není nový, ale použitý) za tento i s krycí klapkou. Na koberci v kufru jsem zase opravil poutko.
    • By MartinMost
      Dobrý den,

chtěl bych poprosit o rady jak opravit korozi prahu na mé octavii. Jedná se o O1 r.v.2002 1.9Tdi 66 kw Ahl.

děkuji za jakoukoliv radu

• By flatak
      Zdravím,
      velice špatný den pro mého zánovního Rapida. Dneska jsem nabral uříznutý sloupek, který jsem při vyparkování neviděl. Výsledek zde:
      promáčklý práh pod dveřmi řidiče

Smutný detail zde: http://i.imgur.com/3Wv47TK.jpg

Co se s tím dá dělat? V servisu mi řekl orientačně, že je to dost blbé místo, které je namáhané, takže kdyby se to nějak vytmelilo, že by to nejspíše odpadlo. Že pokud by mi to hodně vadilo tak vyříznout kus karosérie, vyplnit/ narovnat, svařit, nalakovat - hodně velký zásah do auta i peněz - to nechci.

Napadlo mě tedy buď:
      1) to vyplnit nějakým tmelem a následně udělat černou fólií linku po celém prahu až k zadnímu kolu, nějak takto:

2) Nebo nalepit spoiler jako zde:
      http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-rapid/masky-spoilery-mracitka/skoda-rapid-plastove-bocni-prahy-rs-cerne-id:8487.eshop
      V tom servisu mi ale řekl že to u Škodovek může začít hnít?

3) Nechat jak to je jen pořádně vyčistit, popřípadě dobarvit nějakým lakem odloupnutá místa laku.

Díky za tipy!
    • By Stinger13
      Zdravím, před týdnem jsme si domů pořídili Octavii II 2.0 TDi r.v.2009. Je po prvním majiteli, který se o ni evidentně vůbec nestaral, jakmile mu došel leasing, auto poslal do světa. U levého předního kola vzal někde o patník/kámen, nevím, o co se mu to podařilo takhle orvat, ale evidentně si s tím nelámal hlavu. Místo začalo rezavět a dneska vypadá tak, jak je vidět na fotkách. Chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti, jakým způsobem by bylo možné poškozené místo ošetřit, aby dál nerezlo a opravit lak, nejlépe svépomocí. Všiml jsem si, že je práh zespodu ošetřen nějakou zdrsnělou vrstvou, co je to za materiál a dá se někde sehnat?
      Dále jsem si všiml, že se objevila rez i v zadní části vozu a to po obou stranách vozu na prahu u zadních dveří (viz. foto). Pročítal jsem si několik témat a prý je to způsobeno tvrdou těsnící gumou. Nevím, u naší předešlé, garážované Octavie I ani po 10ti letech po žádné rzi ani památky a u 3 roky starého auta hned tohle. Jak by bylo možné odstranit rez a opravit i toto místo? Jedná se o místa která nejsou až tak na očích, tak bych se je rád pokusil opravit sám, lakovnu bych chtěl navštívit až jako poslední možnost.

• Create New...