Přejít na obsah

Sklo předního světlometu


BiGGy

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi. Asi blbej dotaz ale dá se nekde koupit nove skla(plasty) přednich světel? Mam je už dost oťukaný od kamínku . Zkoušel jsem je leštit sadou 3M na leštěni svetel ale nepomohlo to.. v platu to vypada jako by byly malinkate prasklinky když rožnu žarovky... napadlo me teda jestli se neda ty skla vymenit za nove ale bohužel jsem na googlu nic nenašel.  Napadlo me jeste jestli by to nespravilo nalakovani čírým autolakem... diky za reakce 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Čau kluci, jde někde sehnat pouze krycí plast předního světlometu? Dělám repásek předních světel s čočkami které jsem si sehnal a potřebuju vyměnit i naštíplý plast.

 

Hledal jsem ale nemohl jsem najít. Snad se nemusí kvůli tomu kupovat celé světlo.

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to světla na předFL ... A je to teda pěkně na nic, že se nedá sehnat klidně i druhovýroba od kohokoliv. V zimě to rozštípne šutr a abych letěl kupovat celý světlomet. Už začínám chápat to Simply clever ...

 

No nezbývá mi než rozlepit i můj stávající halogen, přelepit plast na čočku a rozleštit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře to je možná extrém ale situací kdy ti někdo/něco rozbije ten plast je asi hodně. Příjde mi prostě blbé, že tohle sehnat nejde (možná postupem času). Jen koupit komplet světlo. A když si vezmu kolik stojí takový xenon. :kol-44:

Nicméně díky za všechny reakce a kdyby jste přesto na něco narazili dejte vědět :kol-47: :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezbývá mi než rozlepit i můj stávající halogen, přelepit plast na čočku a rozleštit...

Mám prosbu: potřeboval bych rozdělat světlomety (FL ale to asi nehraje takovou roli) a slyšel jsem různé rady: ohřát v troubě, nebo rozříznout a ze dvou světel udělat jedno, nebo také že to nejde...

Poradíte, jak na to?

Moc dík, Miloš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu: potřeboval bych rozdělat světlomety (FL ale to asi nehraje takovou roli) a slyšel jsem různé rady: ohřát v troubě, nebo rozříznout a ze dvou světel udělat jedno, nebo také že to nejde...

Poradíte, jak na to?

Moc dík, Miloš

Takže já kuchal před FL ...

Nedokážu si představit jak bych s plastovým krytem laboroval v troubě. Kdyby tam bylo sklo jako u Golfa IV pochopil bych to.

 

Ale já to rozdělal tak, že jsem do spoje mezi tělem světla a plastovým krytem vrazil šroubovák a pomalu odpáčil. Chce to trpělivost ale po čase se oba díly podařilo bez prasknutí krytu od sebe oddělit. Pak jsem to slepil černým silikonem.

___

Ještě bych snad EDITnul a tu je výsledek, aby topic měl nějaký smysl. Čočka + Osram žárovky ... Parkovačky musím přehodit za ledky.

Přeleštění plastu budu dělat po zimě.

 

IMG_2525.jpg

Editováno: , autor: marfy8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky jsem sháněl jen sklo, ale nejde sehnat. Nakonec jsem koupil na bazos.cz světlo za 500kč a použil jen sklo (plast). 
Jinak mám zatmavené paraboly na O2 predFL. Překopání mám kompletně nafocené a zveřejním ho brzdy na octaviaclubu. 

 

post-86122-0-37907500-1415208498_thumb.j post-86122-0-60945500-1415208505_thumb.j

 

post-86122-0-90431100-1415208510_thumb.j

Editováno: , autor: Gregy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...