Přejít na obsah

Elektrický svazek dveří


sb2024

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny ! :) měl bych dotaz - je možné někde koupit nový nepoužitý svazek LP dveří ? Jetý se mi moc nechce protože bych si asi moc nepomohl to co mam v autě (99) je totálně na kaši izolace se rozpadá a už je to fakt nutný vyměnit a letovat na tu původní měď skoro nejde je to už moc zaoxidované... Děkuji za odpovědi  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou to 2 - 2,5 roku co jsem měl už tento problém a samozřejmě to byl překroucený vodič v gumový průchodce v ohybu dveří - celkem klasika tak jsem to nastavil a klid. Izolace v te době byla ještě tak z 30% měkká ještě se to dalo ale teď je to jak kamen... Cokoliv se ohne víc nebo míň než je daná poloha ve dveřích od výroby je průser normalne se to drolí :/ Nevim ale jestli je to všechno v tomhle stavu a to jako že samozřejmě je tak to je celkem problém :( dávám tomu ostatnímu tak rok a bude hotovo. Asi to tak mají všechny stejnýho roku a starší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...