Jump to content

Řídící jednotka airbagů zjištění typu


Vladimír Adam
 Share

Recommended Posts

Prosím potřeboval bych pomoct jak zjistit záměnu  ŘJ airbagů. Koupil jsem si Octavii 2 r.v.2007 po nehodě s tím, že si jí opravím. Postupně jsem vyměnil palubní desku, pásy, airbagy a pak jsem zjistil že ŘJ airbagů v autě chybí. :( Volal jsem do Škodovky a tam mi sice zjistily jaká tam má být (1KO909605T - 0Q2 : řidídí jednotka pro airbag řidiče, spolujezdce a bočního airbagu a možnost deaktivace airbagu spolujezdce) ale za novou chtěji přes 7000kč. :( To je pro mě moc a nikde jí nemohu sehnat. Nejraději bych koupil použitou do tisícovky. Na internetu se prodávaji typy např. 1KO909605T  a v rámečku : 05 H020 S2300 ale nikdo už neudává tzv. index který já potřebuji (0Q2). Vůbec nevím jakou bych měl koupit. :( Prosím vás o radu. 

Link to comment
Share on other sites

nedokážu vysvětlit, co ten index znamená. V Etce sice u nějakých ŘJ jsou, ale nemá smysl je řešit. Odlišuje to různé výbavy, nicméně stejně všechny jednotky pod daným číslem umí vše a na jednotce to ani nenajdeš. To číslo 05 H020..... je jen jiné označení s indexem to vůbec nesouvisí.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

teď jsem řešil jednotku u OI, kde mám pouze 1 bag a rozsvítila se mi kontrolka a dal jsem tam na zkoušku z druhé stejné OI co mám ale tam mám dva bagy a nešlo to. Pořád to psalo, že není zapojený 2 airbag, takže by to označení moholo být ono. Podotýkám, že obě řídící jednotky jsou totožné, stejné označení i výrobce, ale zřejmě jinak naprogramované.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...