Přejít na obsah

Maxidot - dojazd


PistaTT

Doporučené příspěvky

v novej O3 RS sa mi nepaci, ze maxidot ukazuje dojazd 0 km a v nadrzi su este minimalne 4 litre nafty.

prve tankovanie po prevzati vozu bolo 51,5 litra, odvtedy som do nadrze nedostal viac ako 47 litrov, pri nulovom dojazde dostanem do nadrze 46 litrov...

sprava sa vam to tiez takto?

da sa to nejako nakalibrovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já 2 dny zpátky jel na 0 nějakých 10 km pak sem v Polsku narazil na čerpačku. Nabral jsem nějakých 45l a ani ochlup více nechtělo vlézt. Pěkně mě to sere že to řidiče stresuje mnohem dříve. Raději bych byl aby to ukazovalo přesně. Motor 1.6. TDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 1.9 aj 1.6 TDI jednak bola vacsia nadrz, druhak 0 svietila pri zhruba 1-2 litroch v nadrzi. tam som nemal problem do 55 litrovej nadrze natankovat 57 litrov...

zvykol som robit 1100 km na nadrz, fakt ma nebavi tankovat po 600, s dojazdom 20 km, ked by som mohol pri 700... ale ked tam sveti nula, tak cloveka to nuti natankovat aj ked nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pawouk: ospravedlnujem sa, vyhladaval som len "maxidot dojezd" a nechcelo sa mi hrabat cez cele forum, ci tu ta tema uz nie je rozoberana...

kazdopadne by som uvital, ak by existovala moznost maxidot preklaibrovat... kto si ma pri kratkych trasach pamatat kolko km som odjazdil na nule? alebo si budem kvoli tomu resetovat denne pocitadlo km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pozor ještě záleží na motoru,....  já s OIII RS v TSI , další 100km od dojezdu 0Km určitě nedojedu... :kol-26:

 

Obecně bych to napsal takto: Když Vám blikne rezerva (oranžová kontrola tankovacího stojanu), tak to napíše nějaký dojezd, mě např. 55-60km a tento počet km zaručeně dojedete ještě znovu od chvíle, kdy to napíše dojezd 0km... asi tak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...