Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Já taky kupoval v listopadu taky 1.2 TSI 81kW Style a co jsem tam byl nedávno, tak na "place" stáli ještě 3 1.2 TSI.

 

Dnes už mají snad všechna auta tu prodlouženou, o by byl prodejce sám proti sobě, kdyby nedal prodlouženou a nechal stát auto na skladě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ano, ale jak se říká vše se mění. Dnes mi ještě přistála na stole nabídka na Fabii rok2017 Monte Carlo motor 66kw  plná výbava navíc panoramatická střecha. Takže jak to tak vypadá asi to vyhraje. Jen si ještě musím zjistit zkušenosti s touto střechou

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono stejně, Fabia není auto u kterého by šlo o "výšku" těžiště.
Jinak s tím "nekroucením" spíš bych řekl že to bude nastejno, přecejen plech má pod sebou 3 nebo 4 výztuhy, které pak nahradí ta panorama. Ale rozhodně bych v tom nehledal nějaké velké rozdíly :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A predaj sa uskutočnil, keď to škodovka predala servisu.... a keď to servis bude predávať ďalej už ako "použité"... no neviem. :)

 

Inak dcéra určite panorámu ocení, nejaké ťažisko alebo krútenie karosérie určite nebude riešiť.. si myslím! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Martab napsal:

Tak ono stejně, Fabia není auto u kterého by šlo o "výšku" těžiště.
Jinak s tím "nekroucením" spíš bych řekl že to bude nastejno, přecejen plech má pod sebou 3 nebo 4 výztuhy, které pak nahradí ta panorama. Ale rozhodně bych v tom nehledal nějaké velké rozdíly :) 

Tak si přečti ještě jednou co jsem psal o nekroucení. Rozhodně jsem netvrdil že se panorama nekroutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, brrrrm napsal:

A predaj sa uskutočnil, keď to škodovka predala servisu.... a keď to servis bude predávať ďalej už ako "použité"... no neviem. :)

 

Inak dcéra určite panorámu ocení, nejaké ťažisko alebo krútenie karosérie určite nebude riešiť.. si myslím! :)

 

zaruka bezi od momentu prodeje zakaznikovi, ne servisu.

 

ach jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tragedie_v_JZD to by som pochopil, ak by bolo auto vedené ako skladovka a TP má ešte prázdny. Lenže Hkubes spomínal, že auto je už prihlásené na servis, čiže je zapísaný v TP ako prvý majiteľ a je už na značkách - čiže samotný servis je prvý zákazník. Ak aj napriek tomu vie škodovka poskytnúť druhému majiteľovi plnú predĺženú záruku, tak by to bolo super... hoci si neviem predstaviť, ak by servis to auto naplno využíval a malo nabehaných nejakých 50tis. km! ;)

 

Už neviem, aká záruka je v zmysle zákona, ak sa predáva použitý tovar.. tam už asi 2r nebude..

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, brrrrm napsal:

@Tragedie_v_JZD to by som pochopil, ak by bolo auto vedené ako skladovka a TP má ešte prázdny. Lenže Hkubes spomínal, že auto je už prihlásené na servis, čiže je zapísaný v TP ako prvý majiteľ a je už na značkách - čiže samotný servis je prvý zákazník. Ak aj napriek tomu vie škodovka poskytnúť druhému majiteľovi plnú predĺženú záruku, tak by to bolo super... hoci si neviem predstaviť, ak by servis to auto naplno využíval a malo nabehaných nejakých 50tis. km! ;)

 

Už neviem, aká záruka je v zmysle zákona, ak sa predáva použitý tovar.. tam už asi 2r nebude..

 

aha.. tak tu informaci, ze uz tam je v technicaku servis ... jsem prehledl. to pak ty 2 r nejspise nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tragedie_v_JZD pise " Přemýšlel jsem, že bych ji vzal novou 1.0TSi 70 nebo 81kw, ale pak jsem dostal nabídku na skladovku a to r.v. prosinec 2016 přihlášená na servis leden 2017 a najeto 30km.Výbava Style plná a tak si říkám jestli ji nevzít.Cena je slušná a vlastně auto nejezdilo a stálo ve skladu. Co vy na to? Navíc je to pořád aspoň 4válec. "

takze by uz mela byt na  znackach

Editováno: , autor: Bikes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...