Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Taky bych se přiklonil k 70% ?

Já platil 385k a to 70% na ruku, poslední splátka 30K a uvěr bez navýšení jsem měl cca 5000/měsíc. Bez pojištění dejme tomu 4000, ale těch 3333 by snad mělo obsahovat i pojištění co je “v ceně” financování ne? 

 

Já to měl teda na 2 roky...

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja konfiguratoru a kalkulacne skofinu uz moc neverim.

Daval jsem 50% z 382KKc za FIIIC. celkem vcetne skoda plus pojisteni (100+mesicu zapocet slevy, 10K/rok skla) zustatkova ~0 a platim 5600 a nejake drobne mesicne na 5 let. No a konfigurator a skofin kalkulacka se tvarila ze u toho jsou uroky kolem cca 8 +/- 2%. Podle smlouvy je ale urok vic jak 10% nechci se hadat a hledat to, ale blizi se to 14%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A odečítáš z toho měsíční splátku pojistky která v tom je? Možná to ti tam nesedí. Tu částku co dohromady zaplatíš na pojistném za 5 let musíš z konečné ceny auta po splacení odečíst. Pojistku by jsi platil ikdyby jsi úvěr neměl. Jediný co je další mínus, že 5 let máš cenu pojištění fixovaný na stejnou cenu. Normálně by jsi třeba po dvou letech mohl cenu pojistky snížit o aktuální sníženou hodnotu auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ vim rozdil mezi procenty uveru a RPSN a RPSN vcetne pojisteni pro konkretni porovnani teda vypsano:

 

Nabidka 17.10.2018 (datum koupe), Akce: Skoda Bonus

60mes, 381200Kc, uver 190600Kc

RPSN: 28.9%

RPSN bez pojisteni 15.43%

urok: 14,44%

platba uveru:4478.13

vcetne pojisteni 5669.13

celkem uver 268687.8

celkem s pojistenim:340147.8

----

Pojisteni Skoda Plus CP Poj

122mes, 39let

Povinne 3667Kc

Havarijni: spol. 1% min 1000, pasivni vyhledavani = 9614

Pripojisteni vsech  skel  10000: 1000Kc

Celkem: 14292 rocne, 71460 za dobu financovani.

-------

Skofin kalkulacka dnes: Skofin Bonus s predplacenym servisem

Poslední nerovnoměrná splátka: 0 % (0 Kč)

Úroková sazba: 12,99 %

RPSN včetně pojištění: 24,19 %

Měs. splátka bez pojištění: 4 336 Kč

Celková platba úvěru vč. pojištění: 314 937 Kč

Výše úvěru: 190 600 Kč

-----------

Konfigurator dnes:

Cena vozu pro financování 381 400
Splátka předem 50%
Doba splácení 60měsíců
Měsíční splátka včetně pojištění 5 047
Výše úvěru190 700
Celková platba úvěru včetně pojištění 302 816
Úroková sazba 6,32%
RPSN* 21,88%
Měsíční splátka úvěru 3 715
Měsíční splátka pojištění 1 332
 
Hlavne smutne je ten konfigurator, ktery uvadi temer polovicni hodnoty.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je šílený úrok. Potřebuji radu. Z důvodu že mi moje octa hapruje, zvažuji koupi nové fabky combi. Momentálně se dá koupit v akci mpi v kombi. Již máme fabku combi ale 1.0tsi. Rada tedy zní motor mpi, nebude hrozně lenivý  na užívání. Vozidlo bude užíváno převážně po praze ale bude muset občas obsolvovat cestu Praha-Jeseník i s kolama na tažném. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Petr AMF napsal:

Tak to je šílený úrok. Potřebuji radu. Z důvodu že mi moje octa hapruje, zvažuji koupi nové fabky combi. Momentálně se dá koupit v akci mpi v kombi. Již máme fabku combi ale 1.0tsi. Rada tedy zní motor mpi, nebude hrozně lenivý  na užívání. Vozidlo bude užíváno převážně po praze ale bude muset občas obsolvovat cestu Praha-Jeseník i s kolama na tažném. Díky za rady.

Já už to mám 70tkm a žít se s tím dá, chce to klidného řidiče, do 5,5l po dopočtech a nemá se tam skoro co pokazit. Kola v pohodě, 800kg vozím jsem i vezl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan R. Ano vychází to tak, sám jsem z toho důvodu bral Fabii na leasing, škoda v té době měla akci povinné ručení za 1 kč, takže když jsem vzal cenu auta k tomu připočetl pojištění a vydělil počtem měsíců, tak jsem byl na tom v podstatě výhodněji, než kdybych si tohle sjednal kdekoliv jinde, jelikož mi v té době bylo 23 let, tak bych se na takovou pojistnou částku ani nedostal a ještě díky tomu, že jsem bral auto na leasing jsem dostal několik bonusů včetně dovolené od společnosti Volkswagen Financial Services.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...