Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

V září vstoupí v platnost Euro 6d-TEMP, ale pokud vím, tak ŠA na ni homologovala již současné motory. Ale nějak se mění podmínky pro měření spotřeby WLTP (původně se počítalo odstavení auta a výpar z nádrže za 24h, nově by mělo být 48h). Další věcí je vstup v platnost RDE (také září 2019): https://www.caremissionstestingfacts.eu/rde-real-driving-emissions-test/?gclid=EAIaIQobChMIgdPG1bWL4gIVBs13Ch1SWAt1EAAYASAAEgJenvD_BwE#
Ale může to být kombinace obou, protože třeba u toho 1.0 TSI 81kW nějaký mluvčí tvrdil, že se do nabídky nevrátí, tak je otázka, zda ty motory vypustí uplně, nebo je nahradí novějšími verzemi, MPI -> MPI EVO a TSI 81kW -> TSI 85kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem , že v té neutuchající přílivové vlně emisních norem a příkazů z EU, mají  pořádný "HOKEJ" i samotné automobilky. Sakra, vždyť to člověk ani nestačí registrovat, jak se to na nás, z toho vršku valí. ?. Nechci dělat agitaci Škodovce, ale případným zájemcům vřele doporučuji si ten zatím "OBYČEJNÝ" motor 1.0 Mpi koupit, než nám časem zbude pouze možnost kupovat náhradní autodíly  v prodejnách ELEKTRA (dříve narození dozajista chápou).?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vidím, že se tady Pavel Hádek ozval vůbec poprvé a tak bych pro něj chtěl upřesnit, že čekání na modelový rok 2020 není čekání  do 1.1.2020, ale zpravidla  další modelový rok naběhne ve Škodovce po prázdninové celozávodní dovolené, může být i dříve. Ale třeba to ví a roky to zde sleduje, v tom případě sem nic neřek.....

 

PS: Tak jsem to dohledal, že MR 2020 má naběhnout v 28. kalendářním týdnu, tj. od 8. července, no ale nevím,nevím jestli se DSG převodovka vrátí. Malá auta Škodovka jaksi dává stranou svého zájmu. Asi nevydělávaj pro fabriku tak, jak by potřebovala, možná to může být i v důsledku připravované elektrifikace a přesunem financí do této oblasti, těch možností je habakuk. Jak to je doopravdy, vědí asi jen ve vedení VW, který to všechno na dálku řídí.  Pochybuji, že Škodovka má možnost si to všechno 100% určovat sama. Holt daň za rok 1991, ale to je kapitalismus.....

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufám, že tam dají eště TSI 85kw a MPi EVO, jinak by teda Fabiu dobře odepsali, což si nemyslím.Na novou řadu iV mají ještě čas. Teď byl teprve facelift. Bohužel nová verze IV (2021) už nemá být combi, což je velká škoda, dokonce sem někde četl, že má být plně elektrická, kvůli emisním limitům od r2022.  

 

Já sem si ji hlavně kupoval kvůli velkému kufru, a dobrámu podvozku, když sem zkoušel Hyundai a tak se mě zdálo, že strašně plave v zatáčkách, to Fabia drží krásně.:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Co se týká úvěru na novou Fábii, tak já chci přístí rok koupit facelift Combi Style najeto max 30k od ŠkodaPlus a podle jejich informací: Pokud auto bude stát řekněme 300k a já dám na ruku 70% a dám si splátky na dva roky, tak mi to vycházelo, že přeplatím necelé 2000Kč což se mi zdá hodně dobré. Pak je ještě otázka, zda vzít to jejich pojištění proti všemu, tak už mi to nějak nevychází a příjde mi to pojištění hrozně drahé, i když je to skoro na vše (krádež, krouby, nehoda atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 20. 8. 2019 na 8:06, Deawon napsal:

Co se týká úvěru na novou Fábii, tak já chci přístí rok koupit facelift Combi Style najeto max 30k od ŠkodaPlus a podle jejich informací: Pokud auto bude stát řekněme 300k a já dám na ruku 70% a dám si splátky na dva roky, tak mi to vycházelo, že přeplatím necelé 2000Kč což se mi zdá hodně dobré. Pak je ještě otázka, zda vzít to jejich pojištění proti všemu, tak už mi to nějak nevychází a příjde mi to pojištění hrozně drahé, i když je to skoro na vše (krádež, krouby, nehoda atd.)

U noveho auta jsem mel pojisteni jako soucast uveru za brutal cenu... a neudelas nic. 

Ja to po trech mesicich doplatil. Bral jsem to pouze z duvodu bonusu, ktery mi zustal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Velmi zajímavý atyp - předfacelift bez paketu Plus, tzn. bez klimatizace, bez lakovaných zrcátek a vnějších klik, bez el. ovládání předních oken.

 

CarPhoto-5d24817ec29d4__big.thumb.jpg.8d1c2d343f7f294a565798d12d53d451.jpg

 

bezklimatizace2.thumb.jpg.b1c0cf0af5677707f508d58fd362cf74.jpg

 

CarPhoto-5d24821e60582__big.thumb.jpg.ac0504810e08e716a7d619a181687f85.jpg

 

 

Ale s radiem, 70kW motorem a metalízou za velmi sebevědomou cenu u Boury - https://www.skodaplus.cz/Car/1486959/skoda-fabia-1-0-tsi-70-kw-active

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...