Přejít na obsah

Motor EA 211 1.2 TSI (66 a 81 kW)


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Dnes jsem byl s přítelkyní projet F3 s 1.2TSi 66kw. Oba jsme z ní měli příjemný pocity. Výkon byl dostačující, zrychlení 0-100km/h má za 10,9s, což je o 0,3s rychlejší než moje 1,6FSi 85kw. U 3500 ot/min výkon dost hasl, dále už zrychlovalo velmi líně. Ale překvapilo mě, že nechá jet po městě klidně na 5ku. Běžně se řadí před 2000ot/ min. Spotřeba při rychlosti 95km/h byla 3,7-4,1l/100 km. S 81kw bych si ji dokázal představit mít doma.

Editováno: , autor: Gregy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl s přítelkyní projet F3 s 1.2TSi 66kw. Oba jsme z ní měli příjemný pocity. Výkon byl dostačující, zrychlení 0-100km/h má za 10,9s, což je o 0,3s rychlejší než moje 1,6FSi 85kw. U 3500 ot/min výkon dost hasl, dále už zrychlovalo velmi líně. Ale překvapilo mě, že nechá jet po městě klidně na 5ku. Běžně se řadí před 2000ot/ min. Spotřeba při rychlosti 95km/h byla 3,7-4,1l/100 km. S 81kw bych si ji dokázal představit mít doma.

 

ak sa pozrieš na tú krivku tak je to ozaj tak že pri 3500ot začne klesať točivý moment preto ten pocit že to už nejde ale keď sa pozrieš na tachometer tak to ešte ide slušne. Pri atmosferických motoroch máš ten pocit že to naberá na sile zo stúpajúcimi otáčkami a na turbomotore len vtedy kedy najviac tlačí turbo.

 

Ale pekné porovnanie 66kw turbo vs 85kw atmosféra a slabšie turbo je porovnateľné na zrýchlení zo silnejšou atmosferou.

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Gregy: Ja som bol vyskusat 1,2 TSI 81kW. Som zvyknuty na Leon 1,2 TSI 77kW (0-100km/h za 10,2 s). Fabia 1,2 TSI 81kW ( 0-100km/h za 9,4s). Ta 81kW verzia mi prisla uz po prejdeni 20m o nieco zivsia ako Leon a zdanie neklamalo. Tych 81kW ide velmi pekne s tym autom (taka F1 RS).

Inak ak porovnam napr. O2 1,6 MPI 75kW a 1,6 FSI 85kW (sice FSI je zivsie), ale myslim, ze uz aj ta 1,2 TSI 66kW ide minimalne podobne (naspodu urcite lepsie) ako FSI. MPI je uz hnilac proti tomu. Verzia  TSI 81kW to je uz skoro zavodna verzia proti tym 1,6-kam.

Jednoducho je citit na F3, ze s tym auto nema motor az tak vela prace ( aspon u 81kW verzie).

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem původně zkusit 81kw, ale měli jen 66kw. Je vidět, je motory jsou dnes už mnohem dál. Jo to určitě, spodek má díky turbu mnohem lepší, je to příjemnější, nemusí se vytáčet a je díky tomu nižší spotřeba paliva. Samozřejmě se to moc nedá moc srovnávat s O2, protože F3 je cca o 280kg lehčí. Subjektivně mám F3 dobrý pocit a určitě stojí za to, jí zkusit  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

libero:

Ano je to tak kontrola v 204tkm. Bavil som sa na toto tema s prijimacim technikom v Seate. Ja som mu povedal, ze to nebudem radsej komentovat. On mi tiez povedal, ze sa smiali na tom.

 

Ja si myslim, ze iba blazon to necha na tom inetrvale. Jednoducho cerpadlo ani rozvod to nevydrzi, guma starne. Na otazku ked niekto ani za 12 rokov nenajazdi 240tkm a praskne rozvod, kto to bude znasat financne mi povedal, ze to je aj on zvedavy.

 

Chlapci a interval vymeny vzduchoveho je 90tkm alebo 5 rokov - to je ciste sialenstvo.............

 

p.s.: Prvu generaciu ani nevedeli spravit aby rozvod retaz vydrzala 50tkm a zrazu sa chcu ukazat. Remen kontrola po 240tkm. V dobe setrenia na vsetkom, jedine zeby sa spoliahali na to, ze sa majitelia po 100tkm budu toho zbavovat :-) .................. rozum bude kazat po 100tkm vymenit rozvody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
martt: ano je to tak, len doplnim.............

Pre Leon plati:

1,2 TSI EU5 - 77kW (4500-5500ot.) a  175Nm (1400-4000ot.)  - 10,2s a 191km/h (6-kvalt)

1,2 TSI EU6 - 81kW (4600-5600ot.) a  175Nm (1400-4000ot.)  - 10,2s a 191km/h (6-kvalt)

 

Sam som sa pytal na to, a bolo mi povedane, ze 81kW je o 4 kW silnejsia od 77kW, tak sa pytam, ze je chyba v udajoch, lebo su rovnake pre obe verzie, nato bola odpoved, ze su to udaje od vyrobcu a platia ako je uvedene s tym, ze 77kW je emisna norma EU5 a 81kW je emisna norma (novsia) EU6.

 

Tak chlapci asi aj F3 bude mat este jeden neduch co si zobere s radou EA211. V sekcii Octavia 3 motor 1,2 TSI riesi majitel pri starte studeneho motora zarachotenie na 1-1,5 s po starte. U mna to tiez pocut na Leone. Takze asi nastavovac vackoveho hriadela bude trosku neduch, uvidime co na to servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku..očekával bych, že při zvýšeném výkonu půjde nahoru o nějaký ten Nm i krouťák..co je na tom divného? Spíš mi to připadá, že v ŘJ zůstaly stejné verze sw jako u old verzí...a Bolka bude jen žehrat na to, že se to vlastě nedá přesně změřit...viz X diskuzí o měření výkonu před chipem a po chipu...

A skoro bych si tipl, že to je rarita mezi všemi výrobci automobilů, že ten krouťák při vyšším výkonu u new modelu zůstal stejný... :kol-28:

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, nicméně stejné verze SW to určitě nebudou, to je nesmysl, jen hodnoty krouťáku jsou stejné. Asi usoudili, že jsou to na ty motory dostačující hodnoty. Ještě nedávno škodovácké motory o kubatuře 1.2 sotva přelezly mrzkých 100 Nm a najednou nestačí 175 a ještě v takovém rozsahu otáček? :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martt, Pawouk, akubus:

Seat v Leone pouziva 1,2 TSI 81kW a EU6 takmer rok, zatial co Skoda ostala pri 1,2 TSI 77kW EU5 doteraz a prvy model F3 dostalo TSI s EU6.  Je to jednoduchy tah koncernu a u Seatu sa to udialo a caka to aj Skodu s O3. Akonahle nasadia TSI s EU6 tak cena trosku stupne povedzme 100-200 eur t.j. cca 5000 kc. Keby ti dali ten isty motor 77kW s EU6, tak nemozu chciet za to viac a zakaznik bude frflat, ze za nic naviac musi vyse platit. Takto pridali 4kW co je prd, na motore ani jazde o tom nevies, dokonca ani podla vysobcu sa dynamika nijako nezlepsila, ale v katalogu mas uz nie 77kW ale mas vykonnejsi motor a to 81kW tak mozu si za to vypytat nieco naviac.

Jednoducha politika ako dostat nejake drobne od zakaznika naviac s pocitom zakaznika, ze dostava nieco naviac (aspon ho vzbudit aj ked realne nie)  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám  Leona ST s 1.2 tsi 77kw a tam mi dosť vadí softwarove priškrtenie motora pri nižších prevodových stupnoch. Myslím tým napr. že na zaradenú jednotku mi pripadá že turbo prestáva tlačiť už pri cca 2 tis otáčkach, pri druhom stupni pri cca 3 tis. a pri trojke cca 3,5 tis. otáčkach. Typický prejav je že napr. pri rýchlosti 70 km/h začnem obiehať.. hodím tam trojku.. auto najprv vyrazí dopredu ale po chvíli ked mám tých 3,5-4 tis. tak citím že pomalšie zrýchlujem.. po preradení do 4 v momente ma znova trochu "pritlačí" do sedadla. 4-ka až 6-ka to už nerobí. Skoro som mal kvoli tomu na začiatku haváriu, ked v polke predbiehania kamionu na 3. sa mi takto motor zvadol. Robí to aj vo Fabií 81kw? Neviete či neexistuje update softwaru na toto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...