Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Tak včera už to bylo OK. Displej ztmavnul, Sygic běžel. Když jsem zkoušel Android Auto, tak se co chvíli v mapě zasekloa nepohybovalo, ale když se tam stiskla nějaká ikonka pro navigování, tak se zas normálně chytlo a běželo. Jo a to AA jsem zkoušel offline, dokonce to i přepočítávalo trasu. Je ale fakt, že se Sygicem se to srovnávat nedá, ten je o pár levelů výš. Teď je prý v akci za 60 EUR pro ČR a Evropu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Huawei ML určitě nerozchodíš. Nechápu, proč by ale nemělo jít AA.

U LG hraje roli, v jakém režimu USB je telefon k Boleru připojenej. Je potřeba zvolit přenos souborů MTP, pak se teprve Bolero s founem baví. Možná jste to zkoušeli, ale kdyby ne, třeba to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak v předchozím příspěvku vyznělo, že nechápu, proč by AA nemělo jít. Bylo to myšleno tak, že nechápu vrtochy rádia a telefonu. Není to myšleno tak, že bych nechápal vaši neschopnost. To jenom pro pořádek, kdyby si to někdo vykládal jinak.  :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Huawei ML určitě nerozchodíš. Nechápu, proč by ale nemělo jít AA.

U LG hraje roli, v jakém režimu USB je telefon k Boleru připojenej. Je potřeba zvolit přenos souborů MTP, pak se teprve Bolero s founem baví. Možná jste to zkoušeli, ale kdyby ne, třeba to pomůže.

Tohle jsem zkusil, když jsem zkoušel ML, výsledkem bylo, že už se mi pak telefon nikde nepřipojil přes USB (rádio, PC, ntb), musel jsem udělat factory reset - paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Kadko: Ja mam auto vyrobene 18.4.2016 a MirrorLink mam. Teda konkretne v radiu je ikonu SmartLink, ale pod nim mam mirrolink aj android auto.

Neviem kedy mas vyrobene auto, ale ak ho mas 2. den, tak predpokladam, ze by to tam malo byt.

Nechce sa mi verit, ze by to prestali montovat ked sa s tym chvalia v kazdej brozurke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na něj tak neútočil, sama Škodovka výrazně posrala jakoukoliv informovanost zákazníků o funkci Smartlink a podobně. Kdybych netrávil týdny na anglických fórech, tak sám nevím že taková funkce bude. Nikdo od Škody mi nebyl schopný říct, za jakých podmínek bude Android Auto a Apple Carplay fungovat a na poslední chvíli jsem si stihl do výbavy přidat balík Smartlink. Na to, že jsem kupoval věc za statisíce, tak měla Škoda mizivý zájem na mojí spokojenosti a informovanosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk vieš čo nie nevedel som čo kupujem... Bral som skladove vozidlo kde v ponuke bolo napisane ze ten mirrorlink obsahuje... Tak som sa tešil a proste ked sme skusali a hladali mirrorlink v aute nebol tam... Tak hned po vikende som navstivil Skoda Auto a tam mi povedali ze som vychytal auto ktore to nema... Lebo ze auto vedla teda Fabia Hatchback ktoru som ja nechcel to ma v presne tej istej výbave ako ja... :) Takze tak... :) 

 

No dufam ze Update to spraví a prida mi tam tu funkciu alebo sme uz rozmyslal tak ze najdem niekoho s Fabiou čo to obsahuje a natiahne sa to na SD kartu a potom si to vlozim ja do auta... Musim to nejako vymyslieť... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirrorlink nemám, ale proč by auto mělo něco zrcadlit, když stále existujou originál navigace, které fungujou spolehlivě. Zrcadlení má význam maximálně promítání dětem dozadu nějaký film do obrazovek, které jsou umístěny například v opěrkách hlavy. Navíc je tam jedna zásadní věc a to, že k zrcadlení je třeba další zařízení, v tomto případě mobil a jak všichni víme, čím více zařízení, tím větší pravděpodobnost k tomu aby se něco pokazilo, navíc je třeba prodloužit životnost baterii mobilů, případně přidat možnost bezdrátového nabíjení, protože nesnáším když mám kolem řadící páky kabely.. Nápad to je v každém případě dobrý, jen je třeba na tom zamakat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na něj tak neútočil, sama Škodovka výrazně posrala jakoukoliv informovanost zákazníků o funkci Smartlink a podobně. Kdybych netrávil týdny na anglických fórech, tak sám nevím že taková funkce bude. Nikdo od Škody mi nebyl schopný říct, za jakých podmínek bude Android Auto a Apple Carplay fungovat a na poslední chvíli jsem si stihl do výbavy přidat balík Smartlink. Na to, že jsem kupoval věc za statisíce, tak měla Škoda mizivý zájem na mojí spokojenosti a informovanosti.

 

Tusi niekto ako je to na Slovensku? U nas totizto Smartlink v cenniku nemaju, znamena to, ze mame Smartlink automaticky alebo ho proste nedostaneme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...