Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Již není 7mi denní licence pro ale zkoušel jsem dát datum březen a Sygic byl hned na úvodu mirrorlinku a fungoval v rádiu ale po několika minutách naskočilo že licence vypršela a když jsem dal ok tak zase naběhla navigace a zase po pár minutách znovu. Upravená je až v aplikacích mirrorlinku a ta jen problikne a spadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem po dlouhé době opět zkoušel mirrorlink (používám AA). Mám Samsung S7, Android 7, nainstalován Rockscout a OneApp, Bolero fw v.365. Dvě jízdy se to připojilo, Oneapp fungovala. Třetí jízdu se to připojilo, Oneapp fungovala do doby než jsem se rozjel, pak hláška, že aplikace není certifikovaná pro provoz za jízdy. Na ikoně Oneapp je přeškrtnuté autíčko, což předtím nebylo.

A teď už se zase ani nepřipojím. Zkoušel jsem restart Bolera, kill OneApp, nepomohlo. Nedělal jsem přitom žádnou aktualizaci ničeho.

Kabel používám pořád ten samý, kde už kdysi šlapal i full mirror s tou LG aplikací. V něm problém není.

Ten mirrorlink je asi nejméně spolehlivý sw jaký jsem v životě viděl. AA šlape jak má, ML katastrofa. Uvažoval jsem i o případné koupi té aplikace Floating Apps či jak se jmenuje ale za těchto podmínek to nemá smysl. Člověk neví hodiny ani dne kdy to zkolabuje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

noaid: podobně mi to blblo v Oktávce s Bolerem. Nainstaloval jsem si ze zvědavosti aplikaci Škoda OneApp, ta pár dní fungovala, pak se zasekla a už nejela, tak jsem ji odinstaloval. Jinak si myslím, že problém máš v mobilu a ne v autě. Zkus jít v mobilu do nastavení připojení, tak je někde dole i mirrorlink a pod tím nainstalované (ML) kompatibilní aplikace. A u nich zkus volbu obnovit certifikát, nebo tak nějak - to by mělo pomoci s těmi symboly přeškrtnutých autíček. Možná to nepojede hned, chce to restart a možná pár připojení v autě, než se to spraví. Já jsem si to tehdá zavařil pokusy s mobilem, ale jak se to napravilo, tak už to jede dlouhodobě stabilně - teď myslím aplikace a full mirorrlink, ne OneApp.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tam mám 3 aplikace - Rockscout, CarmodeStub a OneApp. Všechny měly certifikát platný dlouhou dobu, OneApp do srpna nebo září. Pro jistotu jsem u OneApp certifikát obnovil a ony se obnovily VŠECHNY do 1.7.2018, takže se zkrátila jejich platnost!!! Z louže pod okap...

Jestli to jede v autě jsem ještě nezkoušel.

Mimochodem ten telefon používám už jen jako hudební přehrávač a foťák, je pořád v režimu letadlo, A přesto to takhle blbne.

Jinak ten mobil nebyl nikdy použit na AA (to mám v jiném služebním), vždy jen na ML a stejné problémy byly kdysi na prvním kusu s Androidem 6, poté na druhém kusu po reklamaci vadné ram, pak se to nějak spravilo a vše chvíli jelo jak má, pak zase ne, pak aktualizace na Andr.7, dále jak jsem psal, chvíli jela OneApp a pak přestala, později opět problémy s připojením. Samozřejmě jsem vždy zkoušel restarty, čištění cache apod. i kill všeho.

AA zcela bez problémů mimo různé restrikce, které tam postupně zavádějí. Ale co má šlapat tak šlape. Celou tu dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím všechny, tak jsem se konečně rozhoupal ke koupi nového telefonu, ověřoval jsem si zda umí MirrorLink (ML), bylo mi řečeno, že umí, ale neumí. Je to i má chyba, měl jsem si projet ofiko stránky, no nicméně se rozhoduji co dál. Telefon je SONY Xperia XZ1 Dual SIM, zkoušel jsem tam hodit ML z apk mirroru od SONY, v telefonu se ML skutečně objevil, v autě ale bohužel nenajel. Ještě možná zkusím předchozí dvě verze. Jinak uvažuji o výměně za Samsung S8, který by měl ML oficiálně podporovat. Mrzí mě to, zkoušel jsem v autě Samsung S7 a starší Xperii a ML naběhnul bez problému. Chci prostě nějaký moderní telefon, který ještě ML umí. Jak to tak vypadá, když koukám na nové telefony, tak Android na ML postupně prdí a žádná nová vlajková loď už ho nepodporuje. Mě je prostě líto moje Bolero, když ten ML má (auto květen 2015 jak jsem zmiňoval dříve), nevyužít. Na navigaci apod. Děkuji za jakékoliv případné rady ohledně stávajícího telefonu nebo jeho výměny za jiný model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

prvý úspech - zatial spojeny MT Honor s pocitacom ThinkPad, vysledok:

vertikalne:

MirrorLinkAndroid.thumb.png.2f7e2ba555aa002f6562252675d550d9.png

 

horizontalne:

923280678_SygicNAVI-zobrazovkypc.thumb.png.619636e6de9478b8b64c69ce7eb098c2.png

 

takze ked dame tuto appku na OrangePi alebo RaspberryPi tak mame zdroj video signalu... uz to len napojit na Bolero...

 

Editováno: , autor: ilmirec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...

@lac1kam jak už se tu píše, mirrolink je už mrtvý projekt..a jestliže máš Bolero a mluvíš o mirrolinku, tak předpokládám, že máš jednu z prvních F3 MR 2015, kde byl součástí Bolera jen samotný mirrorlink..v tom případě nemáš žádnou šanci do Bolera smartlink dostat a nepomohla by ani výměna rádia, bohužel žádná šance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...