Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

S5 S5mini atd.

 

The possibility of browsing in the phone

  • Enabled MirrorLink™ Applications red.png

    MirrorLink™ Applications support
    Enabled MirrorLink™ Audio red.png

  • Enabled MirrorLink™ Audio support
    Enabled MirrorLink™ Connectivity red.png

  • Is this mobile phone for use as a MirrorLink™
    Enabled MirrorLink™ Smartphone control red.png

  • MirrorLink™ Smartphone control

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xperie Z také ne:

Bluetooth Audio Control green.png

Can the media player of the mobile phone be operated via the telephone system of the vehicle

  • Bluetooth Audio Playback green.png

    Can be played on the mobile phone through the phone system of the vehicle music and audio files

  • Display track information green.png

    All relevant as Title, artist, playing time track information displayed on the vehicle

  • Media Browsing red.png

    The possibility of browsing in the phone

  • Enabled MirrorLink™ Applications red.png

    MirrorLink™ Applications support

  • Enabled MirrorLink™ Audio red.png

    Enabled MirrorLink™ Audio support

  • Enabled MirrorLink™ Connectivity red.png

    Is this mobile phone for use as a MirrorLink™

    anabled MirrorLink™ Smartphone control red.png
  • MirrorLink™ Smartphone control

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, S5 a S5 mini dostanou Android 5 a součástí toho FW (nikoliv přímo Androidu 5, aby mě nikdo netahal za slovíčko) je podpora ML. Otázkou je, jestli není potřeba podpora i ze strany Bolera (aby ten mobil akceptovalo), ale třeba v případě těch Samsungů bych se nebál o brzkou aktualizaci. Kajícně nicméně musím uznat, že když jsem se pokoušel spojit GS4 mini, tak to nefungovalo. Proč, to nevím, mohlo to být třeba špatným kabelem. Docela by bylo fajn, pokud by nám nějaký insider osvětlil, jak přesně tohle ze strany Bolera funguje. Jak jsem ale psal, ML je úplně nová technologie a s těmato problémama se holt musíme smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Xperie Z také ne:

Bluetooth Audio Control green.png

Can the media player of the mobile phone be operated via the telephone system of the vehicle

  • Bluetooth Audio Playback green.png

    Can be played on the mobile phone through the phone system of the vehicle music and audio files

  • Display track information green.png

    All relevant as Title, artist, playing time track information displayed on the vehicle

  • Media Browsing red.png

    The possibility of browsing in the phone

  • Enabled MirrorLink™ Applications red.png

    MirrorLink™ Applications support

  • Enabled MirrorLink™ Audio red.png

    Enabled MirrorLink™ Audio support

  • Enabled MirrorLink™ Connectivity red.png

    Is this mobile phone for use as a MirrorLink™

    anabled MirrorLink™ Smartphone control red.png
  • MirrorLink™ Smartphone control

 

 

Takove pohadky vypravěj někomu kdo to nezkusil :) 

Nebo jinak , pořiď si Xperii Z , vem USB kabel a běž si to vyskoušet :) pak si o tom popovidame ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadám WIN a vidím který má podporu a který ne . A z těch co jsem zkoušel ani jeden  a tabulky souhlasí. Možné je ,že až pustí nový soft tak to půjde ale teď bohužel nic.. Na ten odkaz se můžeš kouknout Ale to by jsi musel mít i  WIN a zadat ho tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic jsem zadavat nemusel , vzal jsem telefon , jednu stranu usb kabelu jsem dal do telefonu ,druhy do auta , v telefonu jsem zvolil funkci připojit mirror link a už to jelo , viděl jsem kompletni menu na radiu, teda abych byl přesny tak aplikaci "Režim Auta" ale vše co bylo v něm krasně fungovalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadám WIN a vidím který má podporu a který ne . A z těch co jsem zkoušel ani jeden  a tabulky souhlasí. Možné je ,že až pustí nový soft tak to půjde ale teď bohužel nic.. Na ten odkaz se můžeš kouknout Ale to by jsi musel mít i  WIN a zadat ho tam.

 

VIN se zadává poprve u funkce SMARTGATE.

U funkce Mirrorlink nikde nic nezádáváš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic jsem zadavat nemusel , vzal jsem telefon , jednu stranu usb kabelu jsem dal do telefonu ,druhy do auta , v telefonu jsem zvolil funkci připojit mirror link a už to jelo , viděl jsem kompletni menu na radiu, teda abych byl přesny tak aplikaci "Režim Auta" ale vše co bylo v něm krasně fungovalo :)

Bezva tak mi sem hoď fotku :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám pocit že tu každý komunikujete trošku na jiné frekvenci, jeden o koze a druhý o voze. Hkubes se baví o této stránce, kde se zadá VIN vozdidla a u infotainment systému se potom dá zobrazit jestli a co daný mobil podporuje. Na této stránce ale nejsou úplně přesné informace, protože jak píše jozzi, funguje mu i telefon, který zde není uvedený jako kompatibilní. Aby mezi vámi nebylo zmatku málo, Habi001 do toho zamotal SmartGate, kde se VIN zadává jako heslo pro připojení k SmartGate AP.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na chatu jsem se dozvěděl jednu velmi pozitivní informaci, Android Auto a Apple CarPlay budou dostupné formou aktualizace pro stávající systémy. Pokud by to ještě někdo mohl potvrdit z jiného zdroje, budu rád.

 

Tezko rict. Ze by Skodovka zpristupnila nejake nove funkce formou bezplatneho updatu, to se mi opravdu nechce verit. Ale zazraky se deji. Hlavne Apple Carplay je i pres WIFI a wifi tam updatem firmwaru tezko pridas. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte,  nepodarilo sa mi nájsť žiadne slovenské fórum, tak som sa prihlásil tu.

Mám Fabiu III s Bolerom. Mám iPhone6 a tak zháňam nejaký cenovo dostupný tleefón, ktorý by bol kompatibilný.

Skúšal som HTC ONE M8, ten nabehol krásne bez problémov, no dať cca 300€ za mobil, ktorý by som mal ako navigáciu je veľa. Tak som hľadal ďalej. Našiel som Samsung Galaxy S3 a ten funguje (pokiaľ viem) jedine s aplikáciou DriveLink. Táto aplikácia je cez MirrorLink (ML) čiastočne obmedzená. Nakoniec som to spojazdnil, nahodil navigáciu a keď som sa pohol s autom, tak na Boleru vypísalo - "Aplikácia je za jazdy nedostupná"

Viete mi niekto zodpovedne povedať, ktoré telefóny a s akým Androidom zaručene fungujú?

Od slovenského importéra som dostal tento link na kontrolu kompatibility: https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

Ďakujem za užitočné info  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hledám a tak jsem psal některým výrobcům mobilů a zjistil následné:

 

- HTC - podporu ML mají všechny modely ONE

 

- SONY -  Modely které podporují MirrorLink jsou tyto:

Xperia® Z

Xperia® ZL

Xperia® ZR

Xperia® Z Ultra*1

Xperia® Z1*1

Xperia® Z1 compact*1

Xperia® Z2*1

Xperia® Z2 tablet*1

Xperia® Z3*1

Xperia® Z3 compact*1

Xperia® Z3 tablet compact*1

 

HUAWEI se mi neozval.

 

Jestli zaručeně nevím. Dle výrobců ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurát som sa vrátil domov zo skúšky so SONY Xperia SP Model:C5303 a bez akýchkoľvek problémov sa to samo napojilo. Stačilo povoliť MirrorLink na telefóne. Akurát, že keď som sa pohol s autom, tak BOLERO vypísalo: Aplikácia je za jazdy nedostupná. Neskúšal som však Sygic Car Navigation. Viete mi niekto zodpovedne povedať, že keď ju budem mať spustenú, tak mi to pôjde aj za jazdy? Pýtam sa preto, lebo som si ju ešte nezakúpil nakoľko ju neviem nikde stiahnuť, len oficiálne kúpiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som dnes spojazdniť asi najlacnejší možný telfón, ktorý by mal komunikovať a to Samsung Galaxy S3. Spojenie je také neohrabné a treba na to nájsť postup, aby to fungoalo. MirrorLink sa spojí, ale len za pomoci aplikácie v telefóne - DriveLink. Je to taká kostrbatá aplikácia. Zakúpil som si aj Sygic Car Navigation, nahodil do telefónu, spojil s autom. Všetko bolo super až do doby kým sa auto nepohlo - APLIKÁCIA JE ZA JAZDY NEDOSTUPNÁ. Viete mi niekto povedať kde je problém? Prečo to nefunguje za jazdy? Skúšal to vôbec niekto? Ako mám postupovať? Čo mám robiť?  Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé, sám píšeš že podpora v SIII je "podivná", pouze skrz aplikace DriveLink a důvodem budiž asi to, že podporuje jenom starší verzi ML 1.0 (aktuálně je 1.1 a jsou tam podstatné rozdíly). Aby aplikace mohla běžet i za jízdy, musí být certifikovaná a ML 1.0 neumí "aktualizovat" seznam certifikovaných aplikací v infotainmentu, tudíž funguje pouze běžné mirrorování a jenom když auto stojí. Druhým zádrhelem by mohlo být to, že sis koupil špatnou verzi Sygicu, ono jich je totiž několik a pouze jedna (ta nejdražší) podporuje ML (vede na ni odkaz přímo ze stránek Škody a v popisu je napsáno, že jenom tahle podporuje ML).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...