Přejít na obsah

SmartGate


kokta7

Doporučené příspěvky

Idealni.

 

Ja jsem jim to popsal dost detailne, a trosku me prekvapuje ze na to kaslou. V podminkach uziti bohuzel neni zadne SLA... takze se obavam ze tam neni zadna vymahatelnost.

Pokud bude za dlouhych zimni veceru cas, chci se tomu vice venovat a udelat vlastni open source reseni. Zacal jsem pres wireshark prochazet komunikaci a nemel by s tim byt problem. Ve finale bych si predstavoval napr arduino + wifi + GSM a data si odesilat automaticky do vlastni databaze nezavisle na SA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Skoda Drive je opet mimo provoz (potvrzeno z nekolika mist)


ID4175: The issuer of the security token was not recognized by the IssuerNameRegistry. To accept security tokens from this issuer, configure the IssuerNameRegistry to return a valid name for this issuer.

 

Pokud pominu, ze je to negarantovna sluzba, tak to ze maji detailni debug vypis zobrazeny pro vsechny uzivatele je bezpecnostni riziko, pred kterym Microsoft varuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím , měl bych takový možná hloupý dotaz. Koupil jsem si OIII facelift ( čtyř očko ) a nemůžu nijak rozchodit funkci smart gate. Po zapnutí zapalovaní se mi žádná wifi na mobilu nezobrazí - zkoušeno na více mobilech. Poradí někdo čím by to mohlo být? Existuje ještě nějaká jiná podmínka než zapnuté zapalovaní ? Zkoušel jsem i s nastartovaným motorem.

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte..viete mi prosim poradit, preco mi pri Iphone, ked mam zapnuty waze a zaroven app skodadrive, tak mi v tej appke potom neukaze presnu trasu ako som isiel, je tam len priamka medzi bodom, kde som zacal jazdu a ukoncil jazdu, ked mam waze vypnuty, tak mi pekne celu trasu zobrazuje v app..vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Parada, tak pres tyden se nemuzu zalogovat jak v app tak na webu. Na co pak SmartGate je?

 

ID4175: The issuer of the security token was not recognized by the IssuerNameRegistry. To accept security tokens from this issuer, configure the IssuerNameRegistry to return a valid name for this issuer.

 

Nevite prosim nekdo co stim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

SmartGate je uplne odlisna zalezitost, nema s MirrorLink/Smartlink nic spolecnyho. Je to extra jednotka a pripojujes se na ni pres WiFi, kterou vysila. Ja mam v aute jak Smartlink, tak i SmartGate.

 

BTW, SmartGate dodelat urcite jde, je jen otazka, zda to ma smysl. Hral jsem si s tim prvnich par dni, pak jsem po tom ani nevzdechl. Proste hracka na chvili, ani ze strany SKODA Auto nedochazi k nejakym aktualizacim aplikaci. Cili to driv nebo pozdeji umre, jestli se tak uz nestalo. Ja bych si skoro tipnul, ze ano, protoze z konfiguratoru to uz pred delsi dobou vypadlo.

 

EDIT: SmartGate je dostupna stale jako originalni prislusenstvi zde na SKODA E-shopu, byť uvadeji, ze jen pro vozy do vyrobniho tydne 22/2017. Cili jsem si odpovedel sam, uz to umrelo. :) Osobne bych to nedoporucil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...