Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Zde můžeme probírat, co lze a nelze nakódovat na Fabii 3.

 

Veškeré úpravy a změny v kódování jsou na vlastní odpovědnost a nebezpečí každého uživatele!!!

 

 

Příručka od uživatele RaDiS234

 

Příručka od uživatele wirer (Aktualizace 12/2017)

 

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

v zakladni vybave zase bez MFA to je uplne vysmech :D pritom ty pouzity budiky to podporujou ale oni radsi budou vyrabet 4 varianty pacek pod volant

 

nakodovat pujde urcite i HHC na vsech vybavach

 

chce zjistit s jakym prvkem vybavy dostanete lepsi BCM a pak toho pujde dokodovat asi celkem hodne

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ti z vás, co už FIII mají nebo ji mají "prolezlou", jak na vás působí podsvícení maxidotu a budíků v bílé barvě? Já měl ondyno pujčeného Rapida a v noci, když jsem jel po neosvětlených cestách, tak mi připadalo, že ta bílá je moc "ostrá", prostě jsem měl pocit že po kouknutí na displej maxidotu nebo na budíky a poté zpět na cestu jsem chvilku "nic " neviděl. Připadalo mi, že to dost září a oslňuje a ztlumit kolečkem jako třeba v OI to nende. Je to v FIII taky tak "ostré"? Nedá se náhodou to upravit nějakým kódováním/přizpůsobením?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za zprávu, škrtám si další minus :) uvažuju o Style s nějakým tím paketem a tam je už tuším Bolero. Jen ještě nevim, jestli nepočkat na Amundsena... navi nepotřebuju, ale chtěl bych si dodělat parkovací kameru, nevíte esi jde má  bolero video vstup? Amundsen tušim má, že jo?

 

ještě nevim, jak zkombinovat výbavu, abych mohl mít HHC, corner a tempomat a přitom neplatit za všechny, myslíte že když vezmu tempomat, tak ŘJ bude už tak chytrá, že umožní "odemknout" corner a HHC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě nevim, jak zkombinovat výbavu, abych mohl mít HHC, corner a tempomat a přitom neplatit za všechny, myslíte že když vezmu tempomat, tak ŘJ bude už tak chytrá, že umožní "odemknout" corner a HHC?

jestli je to s odstupnovanim jednotek tak jako je to u rapida tak to pujde :)

(HHC by melo jit vzdy i v uplne zakladni vybave)

 

jestli se to chces dozvedet pred nakupem tak si zaplat za 100kc pristup do erwinu https://erwin.skoda-auto.cz/erwin/showHome.do

(nebo popros nekoho kdo to ma) a podivej se jestli je vic variant zapojeni mlhovek 

 

pokud jsou vsechny varianty zapojeni mlhovek pres BCM jednotku tak to skoro na 100% pujde zprovoznit u vsech vybav

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám podobný dotaz:

 

Mám objednanou FIII Combi, 1.2 TSi 66 kW, Stříbrná Brilliant metalíza

Výbava Style + výbava navíc:

Střešní nosič, Rezervní kolo ocelové (plnohodnotné), sada nářadí a zvedák vozu, Paket pro špatné cesty, Malý kožený paket s MuFu (rádio i telefon), krytka "Piano černá", RAIN-LIGHT ASSISTANT, Rádio BOLERO, MirrorLink, ŠKODA Surround, 6 reproduktorů, Style PLUS, Závěsné zařízení s odnímatelnou hlavicí, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, Tempomat
 
Nevíte někdo jestli půjde dokódovat HHC, mlhovky Corner, DRIVER ACTIVITY ASSISTANT a SMARTGATE?
 
Díky za odpověď
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...