Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

U mna sa dá:

- štart stop vypnúť

- corners

- staging- pretočenie ručičiek

- položka dotankovať na maxidote

- lap timer -stopky

- HHC

- vypnutie sugnalizacie pasov

Najbližšie dni idem skúšať

- zatrubenie pri zamknutí

- green drive na rádiu

- coming home leaving home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to byt tak, ze pri prudkem seslapnuti a drzeni brzdy se aktivuje nouzove brzdeni a soucasti toho je i blikani zadnich svetel pro vystrahu. V akci jsem to nevidel, muselo by se to zkusit nekde mimo provoz, ale nedavno jsem nekde cetl, ze by blikat mela... takze netreba nic kodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to píšou. Úplně dole ve výčtu bezpečnostních prvků poslední položka. Není z toho ale úplně poznat, jak se to aktivuje. Čekal bych ale, že by to mohlo být při každém "náhlém" prudším brzdění.  A je to systém/vlastnost, kterou má každá F3 už z výroby... Omlouvám se za OT, ale když už na to došlo...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem toto:

 

Při prudkém brzdění v rychlostech nad 60 km/h začnou brzdová světla automaticky blikat. Po zastavení vozidla přestanou blikat brzdová světla a zapnou se varovná světla. Při rozjíždění se varovná světla automaticky vypnou.

Toto opatření snižuje riziko nárazu zezadu zejména při dojíždění kolon na dálnicích nebo prudkém brzdění před nenadálou překážkou.

 

Ale jsme OT, udělal bych na to nové vlákno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska zkoušel a mě to teda nefunguje. V 70 km/h jsem šlápnul na brzdu, že jsem ji skoro prošlápnul, brzdovky ani neblikaly a ani varovky nezačaly blikat po zastavení.

Zkoušel jsem top 3x a nic. Máte to někdo vyzkoušené? Ani v návodu jsem to nikde nenašel - našel jsem to pouze u návodu na OIII.

Ještě to tedy zkusím zabrdit ze těch 80 km/h pamatoval jsem si jen těch 60 km/h.

Editováno: , autor: Krejdy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska zkoušel a mě to teda nefunguje. V 70 km/h jsem šlápnul na brzdu, že jsem ji skoro prošlápnul, brzdovky ani neblikaly a ani varovky nezačaly blikat po zastavení.

Zkoušel jsem top 3x a nic. Máte to někdo vyzkoušené? Ani v návodu jsem to nikde nenašel - našel jsem to pouze u návodu na OIII.

Ještě to tedy zkusím zabrdit ze těch 80 km/h pamatoval jsem si jen těch 60 km/h.

 

Mám vyzkoušeno brzdění ze 120 na nulu. Po zastavení blikaly blinkry. Blikání brzdovek ověřeno nemám, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sa mi uspesne podarilo najst aktivaciu ESC sport na zaklade kodovania 6c pola gti. Zatial mam v ponuke ESC aktiv/ASR off/ESC sport... ked sa mi podari najst kombinaciu pre ESC on/ESC sport/ESC off dam postup.

Zrovna dneska jsem se tím zabýval, za boha se mi nepovedlo najít kde to ESC sport nakódovat?

HHC jsem měl z výroby zapnuté, ale nějak jsem nepostřehnul, že by fungovalo.

 

Další s čím se trápím je Leaving Home, Coming Home, povedlo se mi to dostat i do menu rádia, ale ne a ne to chodit, ani když nechám zapnutý světla, přestěhoval jsem to na mlhovky a taky nic :-(

Poradí někdo co mi ještě chybí?

 

Vítek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...