Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Ani dojezd u řidiče bohužel není u všech a jednotky ve dveří schází...na zrcátko při zpátečce zapomeňte. To je nad možnosti tohoto auta.

Teď jsem se v sekci Vaše O3 dočetl, že se to někomu povedlo dokódovat. Majitel nemá sklápění zrcátek ke karosérii, tudíž stejné jako my.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazil jsem se to procist cele, ale stejne nejsem moudry s tim, jak je to se zarukou.

 

Kdyz si neco necham dokodovat do Fabky, "jen zapnu fce", tak o zaruku neprijdu a pri garancce to bude v poradku? Nebo musim pred kazdou garanckou kodovat do puvodniho stavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl auto v mém autorizáku po nehodě, kdy jasně viděli dokódované protočení ručiček, později jim mohlo dojít dokódované corner, ale nic neřešili, to samé když jsem měl auto v jiném autorizáku kvůli ostřikovačům, jasně viděli po nastartování zásah do ŘJ, ale neřešili to. Nebál bych se toho :) V nejhorším přehrají soft jednotky při garančce a necháš si to znovu dokódovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím zkušenější - kokta nebo ferda:

Nefunguje senzor stěračů, když je na pozici automatu, tak nestírá až na hranici viditelnosti a pak setře 8x a zase nic, s tím že třeba je na něm pár kapek tak setře opět 8x i přesto, že je okno čisté a suché.. Technik v ŠA řekl že to tak prostě je, že se jedná o základní senzor a tím pádem jde jako když nejde...

Můj dotaz, lze někde nastavit intenzitu snímače (nemyslím na páčce tam jsem to již zkoušel = bez změny) ale někde v diagnostice, popřípadě kde bych to v diagnostice našel a upravil/opravil?

Vcelku to hoří, protože mě to sere.

 

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak se senzory světla a destě, mám problém. Přímí sluneční svit začne svítit na senzor a on z ničeho nic zapne světla, začne stírat. Druhej den to zase neudělá.... Hold to není 100%... Plno řidiču si pak radši stírá i samo pohybem páčky "dolů"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jak aktivovat "DRIVE GREEN (Eco rating)" menu v navigaci u Fabia III

 

post-1-0-40139400-1458741893_thumb.pngpost-1-0-59678000-1458741879_thumb.png

 

VCDS -> 5F Elektro info -> 10. Prizpusobeni -> Kanal: (186)-Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_user_eco_rating -> Nova hodnota: Aktivovano

post-1-0-36895300-1458741627_thumb.png

 

 

Jak aktivovat na Maxidotu "Množství k čerpání" - Ukazatel mnostvi paliva ktere se aktualne vejde do nadreze.

 

post-1-0-49175600-1458742607_thumb.png

 

VCDS -> 17. Pristrojova deska -> 07. Kodovani -> Byte 10 -> Bit 4 "zaskrtnout"

post-1-0-39995100-1458742463_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od úterý nakódován HHC, ručičky, dotankovat ( i bez MaxiDotu) a Corner. 

Zajímalo by mě, jak funguje to HHC. Docela nezvyk. Vím, že na základě čidel ABS, ESP podrží přední brzdy trochu déle, ale jak pozná ta elektronika, že je auto na kopci? Náklonové čidlo, když nemá auto alarm tam není, tak z čeho si vezme tu informaci elektronika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...