Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Predĺženie doby napájania je síce možné, bohužiaľ zatiaľ mi to funguje iba na vodičove dvere kde je RJ, je tam treba zmeniť asi 3 položky, aby sa to nezrušilo napr. pri otvorení dverí, čas "podržania" sa dá rovnako nastaviť, u ostatných dverí sa mi zatiaľ nič nepodarilo. Zatiaľ som sa nedostal k el. schémam, ktoré by dosť vysvetlili, po záruke to smrdí na zmenu zapojenia alebo HW, napr. z Pola... Keď som chcel urobiť ovládanie aspoň vodičovho okna cez DO, tak to síce tak trochu fungovalo, ale zároveň to neuveriteľne blblo.

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
před 5 hodinami, michal2009 napsal:

tak to začni být překvapený ;)

Misto toho poradit, jsi radsi radoby vtipny? Good job, tleskam

 

Jinak ty zadni svetla k dennimu sviceni:

Enabling rear lights with DRLs

Controller 09 - Central Electronics

16 - Security Access - enter 31347

10 - Adaptations

(6)-Daytime running lights-Tagfahrlicht-Dauerfahrlicht aktiviert zusaetzlich Standlicht - change to active

This will enable parking lights (sidelights, rear lights, number plate lights and dash illumination)

If you just want rear lights only, it is possible to add additional functions to the rear lights.

I have now tested this, set these 2 adaptations to a value of 'Tagfarlicht' or 'Daytime running light'

(9)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion D 23

(9)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion D 24

There will not be any sidelights, dash illumination, number plate lights etc. illuminated if done this way.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...