Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Vím, že se to tu řešilo a nějak to vyšumělo, tak bych se chtěl zeptat na dokodovaní funkce zapnutí světel za deště bez rain-light asistentu, mám jen light asistent a v návodu píšou toto:

Citovat

Automatické zapnutí/vypnutí světel za deště (dále jen funkce)
Potkávací světla se automaticky zapnou při splnění následujících podmínek.
          Funkce je aktivovaná.
          Spínač světel je v poloze AUTO.
          Přední stěrače jsou zapnuté déle než 15 s.
Světla se automaticky vypnou přibližně 4 min po vypnutí stěračů.

Nastavení, aktivace/deaktivace
Následující funkce je možné nastavit, resp. aktivovat/deaktivovat v infotainmentu
» Návod k obsluze infotainmentu.
▶ Nastavení citlivosti snímače, který vyhodnocuje světelné podmínky pro automatické
zapnutí světel
▶ Automatické zapnutí/vypnutí světel za deště

a v návodu k infotainmentu je toto:

Citovat

■ Asistent světel - nastavení vnějšího osvětlení
          ■ Auto. jízdní světla za deště - aktivace/deaktivace automatického zapnutí světel
          za deště

nikde není napsáno, že musím mít rain-light asistent, takže teoreticky by to měl umět i light asistent, problém je, že tu kolonku "Auto. světla za deště" v infotainmentu nemám, jde tedy zapnout a vyzkoušet i bez rain-light?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

29 minutes ago, vejbuch said:

Nekde v tomto vlakne je co vse lze :) ja si budu nechavat delat i tempomat po zaruce :) plus jeste budu chtit asistenta rozjezdu do kopce

Na tempomat nemusis cekat az ti skonci zaruka, to se dela oficialne pres tzv SWaP (+ vymena packy). Ja jsem si to nechal delat v autorizaku (prave kvuli zaruce). Naprosta spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 minutes ago, tracy.01 said:

Stopky mu nesli, při zamykání aby svítili blinkry, při zamknuti automaticky aby vyjelo okno u řidiče a další si ted nejsem jistý. Mam to napsaný v autě. 

Stopky taky jdou :-)

Sver auto nekomu lepsimu... Ferda, Rolbar, Vasa... po cele republice najdes nekoho, kdo opravdu vi co dela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě pár věcí se starším kabelem 12.12.3 taky nešlo..např. vypnutí  upozornění na zapnuté zapalování při otevřených dveřích, teď s novým klonem s 15.7.1 to šlo v klidu.

Jinak to okno při zamknutí, stejně jako otevření nebo zavření  dálkou aspoň u dveří řidiče asi nepůjde, ptal jsem se všude možně, ale nikdo zatím neodpověděl proř ani u řidič to nejde...že nejdou i ostatní okna je jasný

 

 

BTW. co teda ti nakódovat šlo ?

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, cz pida napsal:

no mě pár věcí se starším kabelem 12.12.3 taky nešlo..např. vypnutí  upozornění na zapnuté zapalování při otevřených dveřích, teď s novým klonem s 15.7.1 to šlo v klidu.

Jinak to okno při zamknutí, stejně jako otevření nebo zavření  dálkou aspoň u dveří řidiče asi nepůjde, ptal jsem se všude možně, ale nikdo zatím neodpověděl proř ani u řidič to nejde...že nejdou i ostatní okna je jasný

 

 

BTW. co teda ti nakódovat šlo ?

Protoceni budiku, asistent rozjezdu do kopce a při denním svícení mi svítí zadní světla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, cz pida napsal:

Jo Ferda25  je ze Strakonic....jinakto okno mě dost zajímá, tak jsem sám zvědavej co na to bude říkat.....co kabel, máš nějakej ?

Ja na to nemám bohužel nic. Nechával mi to dělat bracha přes jeho kamose. Videl sem video kde to fungovalo a někde sem videl popsanou cestu jak to udělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...