Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Packa s odpruzenou polohou je samozrejme mechanicky jina. 

 

Mel jsem ji i u aut (OIII) bez automatickych dalkovych svetel a po prvotni skepsi je komfortnejsi pri ovladani. Uz jen proto, ze packa zustava za kazde okolnosti ve stejne pozici a je tak i lepe dostupna predevsim pri zhasinani dalkovych svetel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prídeš. lebo nebudeš mať možnosť ich aktivovať/deaktivovať. ostane ti svetelná húkačka...ja by som sa na to vykašľal a dal normálne čo tam patrí. aká je šanca, že v priebehu pár dní/týždňov budeš mať aj automatické svetlá? tipujem, že nulová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wirer proto jsem se ptal, jestli je to záležitost kódování nebo páček, buď se tato funkce dá dokódovat, což by teoreticky jít mělo, protože jsem jel s Fabii co tyto dálkové světla s odpruženou polohou měla a neměla žádné automatické dálkové světla nebo je to řešeno páčkami, že při odpružení zadní polohy sepne kontakt a rozepne jej při světelné houkačce, na tohle jsem se ptal a ještě mi nikdo přesně neodpověděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj páčka, aj riadiaca jednotka. všetko spolu súvisí. navyše tam musí byť senzor, ktorý ti tie svetlá vypne, ak ide oproti auto. nie je to len tak

 

len nechápem, prečo sa to rieši tu a nie v téme

keď to nie je len vecou kódovania :rolleyes:

Editováno: , autor: wirer
link na tému
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Ale i tak ještě jednou: Měl jsem půjčenou Fabii, která měla dálková světla s odpruženou polohou a neměla žádné automatické světlomety. Za předpokladu, že mám k dispozici tyhle páčky a namontuji si je, jaká je pravděpodobnost, že to půjde dokódovat? Případně jaký je rozdíl mezi Fabii, která ty dálkové světla s odpruženou polohou má a mojí Fabii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konfigurátor nič také v sebe nemá, alebo sa to neskrýva pri Style, Style Plus, Style Comfort ani nikde inde...

 

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/121409815

 

jediné čo sa týka svetelného senzora je klasika - 

Citovat

Svetelný senzor - automatické zapínanie svetiel (Tunnell Light + Comming/Leaving Home)

 

žiadna zmienka o automatických diaľkových svetlách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@los pakos tieto paky som si vsimol u aut s ACC ... mozna su tam , inac mam na fabii s tempomatom co asi kazdy tie na lavo spolu v jednej akoby - ambition plus

@Pawouk sry ak ani toto sem nepatri ale spytam sa :

Dorabka ACC cka , cize aj dokodovanie, mate niekto prehlad co by vysla ? v EUR ... Pytam sa cisto informacne nakolko by mi to prislo uzitocne celkom na dialnici, kde chodim dost casto pri kupe ma tato moznost nenapadla.  Tam asi radar , dokodovanie , paky ... ?  Mam ambition plus , ... mam tempomat s obmedzovacom , nemam front asist.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepohlo, bez DSG to dava asi malokto a dorabat sa nepusta nik. Len samotny FA radar vychadza asi na 500€ + ostatne veci okolo neho. Z vrakovista ci bazaru mozno menej, ale velky rozdiel nebude. K tomu packy, SWaP, kodovanie, predpokladam ze to nechas na servis, teda robota... 700-900€? Mozno strielam, mozno nie. To uz rieste v teme ACC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, dokáže mi někdo poradit co dělám špatně? Změním hodnotu napětí na 12.1. ve Modul 19 Gateway - Adaptation 10 - start stop voltage limit. (dám i login aby to nemohlo hodit chybu). Ani metoda přes long aktivátor mi nefunguje. Mám rv. 1.2018. Děkuji moc za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...