Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Ano, jestli otočíš levý knoflík doleva až nadoraz, zapne se ti autom. klima. Chce ho nedávat nadoraz. Jestliže pravý knoflík dáš na symbol "ofuk okna", zapne se klima automaticky. Chce to dávat pravý knoflík mimo symboly, kousek před, nebo za. V návodu to popsané je, taky jsem si ho zbaběle přečetl, protože v Fl jsem to měl opravdu manuální, tady ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu to muset pročíst ... ale pokud to tak udělám, rožne se mi kontrolka na tlačítku (otočím na ofuk skla, nebo hodím na min.doraz), to bych řekl že je v pořádku, prostě to tak je nastavené, o tom jsem nějak uvědoměn, ale pokud kontrolka nesvítí, tak by přece klima neměla jet, nebo když ji manuálně odmáčknu/vypnu a kontrolka nesvítí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, hubyk napsal:

neviete niekto ci sa da dokodovat, aby ked na climatronicu zapnem auto, aby sa automaticky nepustala klimatizacia? chcem ju pustat iba manualne tlacitkom


Překódovat to asi nejde, ale když zmáčkneš AUTO a pak AC, tak zůstane v AUTO režimu, ale AC bude vypnutá, když chceš pak zapnout klimu tak stačí zmáčknout AUTO a auto si bude řídit kompresor jak potřebuje, jak ji zase budeš chtít vypnout, zmáčkneš AC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, hubyk napsal:

@Martab ja viem ze sa to da jednym stlacenim A/C vypnut, ale som strasne lenivy stlacit este jeden gombik navyse ;)

 

tak nech zaplý "auto" a mackej jenom "A/C" (pripadne ECON, nebo jak to ma fabie …) pro vypnuti/zapnuti kompresoru.

 

jinak teda ale smysl tvyho pocinani .. je mi taky trosku utajen. od toho je to automaticka klimatizace. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Maverick napsal:

A o co s tou klimatizací jde? Koupíte si klima a pak ji máte vypnutou? :D

Pokud nejsou vedra, její výkon/příkon je stejně minimální, tudíž třeba na spotřebu má zanedbatelný vliv. A když vedro je, spotřebu neřeším, od toho tu klimu mam... :D

 

no např. teď když je třeba do 20°C a hodím ofuk nahoru, vypnu topení, tak nepotřebuji ještě chladit, bohatě by mi stačilo aby šel vzduch z venku a bude to příjemné, namísto toho ledového co leze z průduchů a až budu chtít chladit interiér, tak jen odmáčknout tlačítko a ne jak se tomu děje doposud kdy otočím knoflíkem doleva (vypnu topení) a ono to začne chladit, aniž by mi to signalizovalo na tlačítku, že klima jede. Nejde mi o spotřebu, to je mi jasné že když je takhle, že to jede na minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den

Mám Fabii 3 1,0 70kw style 2018 a chtěl bych něco od někoho zkušeného dokodovat (Praha a okolí).

Pročetl jsem si celé téma a vybral  toto. Vůbec se v tom nevyznám tak ani nevím co všechno z toho co chci jde.

 

- Asisten rozjezdu do kopce (HHC)

- Po vypnutí motoru ( start/stop ) mít jestě možnost zavřít okna (mám 4x elektr.) ,aspoň přední

- Vypnout kontrolu zapnutí pásů

- Dodatečné setření stěrače po odstřikování

- Servisní poloha stěrače

- Dále by mne zajímalo zda se dá dostat MirrorLink do Swingu?

Kolik by to stálo a jak dlouho by to trvalo? (pište sz)

 

Ještě bych potřeboval poradit s pár věcmi.

- Nevím jak zjistím jestli mám v autě ASR ? ( symbol na budíkách je stejný jako pro ESC )

- Lze domontovat Ovládáni na volant , stačilo by ovládání rádia ?

 

Mockrát děkuji za odpovědi

Editováno: , autor: pizzamann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Asisten rozjezdu do kopce (HHC) - Umí Carista

- Po vypnutí motoru ( start/stop ) - Umí Carista

- mít jestě možnost zavřít okna (mám 4x elektr.) ,aspoň přední - Lze pouze u řidiče

- Vypnout kontrolu zapnutí pásů - Umí Carista myslím

- Dodatečné setření stěrače po odstřikování - Umí Carista

- Servisní poloha stěrače - tu mají všechny auta, aktivuje se páčkou stěračů (viz manuál)

- Dále by mne zajímalo zda se dá dostat MirrorLink do Swingu? - Bohužel nelze

 

Ještě bych potřeboval poradit s pár věcmi.

- Nevím jak zjistím jestli mám v autě ASR ? ( symbol na budíkách je stejný jako pro ESC ) - Dá se poznat při svižném rozjezdu na písku/štěrku, ale FIII ji mají snad všechny (popřípadě v rádiu ji lze vypnout)

- Lze domontovat Ovládáni na volant , stačilo by ovládání rádia ? - ano lze dodělat (co to obnáší nevím)



O Caristě je zde na fóru téma.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rychlou odpověď ale skoro nic to neřeší !

 

Jak jsem psal jsem " junior" a ty mi napíšeš odpověď jak nějakému "veteránovi".

-kde bydlí nebo pracuje Carista (vtip)? jak mu to bude dlouho trvat ? co za to bude chtít?

- Umí Carista myslím

- ASR mají snad všechny

- ano lze dodělat (co to obnáší nevím)

 

Nechci tě naštvat nebo urazit ale to jsou odpovědi.
 

 

Editováno: , autor: pizzamann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem   ...... "a chtěl bych něco od někoho zkušeného dokódovat" a né jak se to dělá ,co si mám koupit atd.

Ty jsi taky pivo nevaříš sám a na googlu to určitě bude :-)

Za ty doplňující otázky se omlouvám.

 

Editováno: , autor: pizzamann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...