Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Ahoj ve spolek... Když to tu tak čtu, tak mi nedá se nezeptat... Mám combi Trumf 12/2017, je tu někdo z jižních čech na dokodování corner mlhoky a protočení budíků ? A dá se udělat zadní svícení světel při zaplém dením svícení ? A jaká by byla za to cena ? Dejte vědět...:) Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - nějaká rada, jak ještě víc přitvrdit posilovač řízení? Mám nastaven režim dynamic a pořád je to měkké. Zkoušel jsem si hrát i s nastavením výkonu motoru a zadal mu 60% což bylo naprosto super, jenže po vypnutí motoru a znovunastartování se hodnota automaticky vrací na 100%. Díky za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám takový dotaz. Jako zaměstnanec Škodovky mám v programu "Mezi námi" pronajmutou fabii 3 monte carlo, která by ve výbavě měla disponovat "mlhovkama s corner funkci" avšak to jaksi nefunguje a asi je třeba to aktivovat, jde to nějak udělat, abych z toho já neměl třeba žádný problémy, že jsem nějak zasahoval do auta?

 

A druhá věc je hlasové ovládání Bolera, jde nějak udělat, aby mi Apple CarPlay fungovalo i bez USB kabelu? V telefonu mi to píše, že mám stisknout tlačítko hlasového ovládání ale když ho stisknu, objeví se že pro aktivaci mám navštívit servis.

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corner podmienky:

- zapnuté stretávacie svetlá

- vypnuté hmlovky

- rýchlosť štandartne do 40 km/h

- zapnutá smerovka alebo otočený volant

 

hlasové ovládanie bolo za príplatok myslím, nakódovať nejde bez návštevy servisu a zaplatení myslím 5 000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wirerno já tedy nevím, ale před pár dny jsem se na to hlasové ovládání informoval, protože mi to zajímalo..pokud je auto na to připraveno a jde pouze o nakodování v servisu..tedy pokud majiteli po stisknutí tlačítka hlasového ovládání infotaiment hlásí, že pro tuto funkci je potřeba kontaktovat servis, tak se jedná jen o nakodování, které stojí 400,- Kč..aspoň takové jsem dostal informace v servisu..

 

pokud se tedy bavíme jen o hlasovém ovládání, ted ale nevím, jestli nemluvíš o příplatku za corner..

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎28‎.‎06‎.‎2018 na 11:14, virten napsal:

Zdravím, mám takový dotaz. Jako zaměstnanec Škodovky mám v programu "Mezi námi" pronajmutou fabii 3 monte carlo, která by ve výbavě měla disponovat "mlhovkama s corner funkci" avšak to jaksi nefunguje a asi je třeba to aktivovat, jde to nějak udělat, abych z toho já neměl třeba žádný problémy, že jsem nějak zasahoval do auta?

 

A druhá věc je hlasové ovládání Bolera, jde nějak udělat, aby mi Apple CarPlay fungovalo i bez USB kabelu? V telefonu mi to píše, že mám stisknout tlačítko hlasového ovládání ale když ho stisknu, objeví se že pro aktivaci mám navštívit servis.

 

Díky za odpověď.

No tak to je pecka, zaměstnanec škodovky v programu "Mezi námi (mezi nimi)" se tady ptá na kódování funkcí. Zeptej se "mezi vámi" ne?

Nenapsal jsi nám tady ani co máš za ročník, jestli máš Smartlink+.

dopl: Jo a jestli to mělo mít ve výbavě corner, a nefunguje, tak to je snad důvod k reklamaci. Možná mezi vámi nebudou dělat s reklamací takový vopruz, jako mezi námi.

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skryvanie textovych popiskov pri ikonkach (autohide) - Bolero

Stav pred:

     pred.thumb.jpg.7830aae67590053dc9d230a847a040ff.jpg

Stav po:

     po.thumb.jpg.12e2afb6d12f92e31d8174576155c77e.jpg

 

1. Povolit Test Mode cez VCDS

     5F - Adaptation - Developer mode - Activated.

     DevelopMenuHMI.thumb.png.587ecf6f433a5e7084ae21988d041613.png

 

2. Bolero - dlho stlacene tlacidlo "MENU", pokial sa nezobrazi nasledovna obrazovka:

     1597835480_TestMode1.thumb.jpg.fd905013e6563d0b1209a2eee48da605.jpg

     skrolovat dolu a vyhladat "HMI Skin change":

     1848762528_TestMode2.thumb.jpg.ad492027fe09d19bd5cad9de3edafde7.jpg

     vybrat skin "Skin_AB":

     18171907_TestMode3.thumb.jpg.7ebda31e079c5c9b8c6a97990c51220b.jpg

     klik napriklad na MENU alebo RADIO, hotovo.

 

Ja som mal staticke texty pod ikonkami, celkom potesilo :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...