Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Caute chlapi,

zas mam nejaky problem :D na Bolere mi nejak nechce fungovat OFF-ROAD displej, nakodoval vsetko podla pokynov. 

V menu radia sa mi tato moznost sice obravila, ale nezobrazuju sa mi v nej tie kruhy s datami. Zostava to prazdne.

Neviete nahodov kde moze byt problem. 3x prekontrolvane, a vsetko je nakodene spravne

(wirerov navod)

PS: ano, radio som restartoval

 

Diky za rady a tipy :-)

Editováno: , autor: lac1kam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnia 12.04.2020 o 12:26, lac1kam napisał:

Caute chlapi,

zas mam nejaky problem :D na Bolere mi nejak nechce fungovat OFF-ROAD displej, nakodoval vsetko podla pokynov. 

V menu radia sa mi tato moznost sice obravila, ale nezobrazuju sa mi v nej tie kruhy s datami. Zostava to prazdne.

Neviete nahodov kde moze byt problem. 3x prekontrolvane, a vsetko je nakodene spravne

(wirerov navod)

PS: ano, radio som restartoval

 

Diky za rady a tipy :-)

Dobrý deň, zmeňte kožu v rádiu tak, že podržíte servisné menu, čo by malo pomôcť pri nastavení továrne na kožu.

 

 

Editováno: , autor: Langusta 2018
uaktualnienie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 godzin temu, TOMUS napisał:

@Langusta 2018 prosil bych český :)

 

Aktivace režimu „OFFROAD“ v nabídce Rádio

 

5F ovladač

 

Adaptace:

 

Najdeme "Car_Function_Adaptations_Gen2"

 

Poté „menu_display_compass“ - zapněte ji

 

Vrátíme se a najdeme "Car_Function_Adaptations_Gen2"

 

Pak: "menu_display_compass_over_threshold_high" - povolení active (mělo by být aktivní ve verzi L&K)

 

Vrátíme se a najdeme "Car_Function_List_BAP_Gen2"

 

Pak "compass_0x15" - zapneme to

 

dlouhý řadič kódování 17 Bajt 24 - NavigationSystem_turn aktivní

 

* Zobrazený úhel odklonu v nabídce OFFRAD

 

<Vyžaduje aktivaci OFFROAD MENU>

 

Vyberte ovladač 5F (Informační elektronika)

 

Zabezpečený přístup (20103)

 

Adaptace

 

Vyberte - Přizpůsobení funkce vozu Gen 2

 

- Find podnabídka - Úhel zobrazení zastavení (ON)

 

- Find podnabídka - Úhel zobrazení nabídky zastavení nad prahovou hodnotu (ON)

 

Zvolte - Seznam funkcí aut Bap Gen 2

 

- Vyhledejte podnabídku - úhel zastavení 0x24 (ON)

 

- Najít podnabídku - 0x24 Úhel zastávky msg bus (komfort datové sběrnice)

 

Resetujeme rádio (10-15 sekund držíme rádiový vypínač)

 

Zapněte / vypněte zapalování.

 

 

Stiskněte CAR (ve smyčce je několik nastavení a mělo by se objevit OFFROAD)

 

 

Na obrazovce Infotanimet můžeme změnit zobrazené hodnoty pohybem ukazováčku (např. Nahoru a dolů) - k dispozici jsou: * Kompas, stupeň řízení, * výška teplota oleje, teplota chladicí kapaliny.

 

* Nedochází, pokud v rádiu není GPS.

 

aktualizovat; Offroad Monitor, bez (GPS)

 

Zobrazte indikátory sportovní teploty na obrazovce Off Road

 

 

Díky tomuto režimu lze obrazovku Off Road použít k zobrazení indikátorů teploty vody a oleje bez aktivace sportovní obrazovky pomocí ODIS. Byl testován na veškerém softwaru 04xx Amundsen FL a na softwaru MIB2.5 Columbus 11xx. A pracuje na Boleru (bez GPS)

 

Tento režim neumožňuje všechny funkce bez NAV.

 

 Logicky se nadmořská výška a kompas nezobrazují.

 

Také hlásí chybu v modulu 5F a říká, že chybí údaje o životním prostředí

 

 (Pouze analytické sestavy používající OBDeleven, na obrazovce se nic nezobrazuje)

 

Menu Display Úhel sklonu - úhel natočení kol

 

 S touto úpravou můžete do nabídky zobrazení MOD OFFROAD přidat nové funkce.

 

To graficky ukáže úhel natočení kol. ???

Editováno: , autor: Langusta 2018
Aktualizacja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, dlouho jsem tady nebyl a nechci projizdet 65 stranek o kodovani znova, kazdopadne se chci zeptat. Ze zacatku se vypinal start/stop zvysenim tresholdu z nejaky 7V na 12V, cimz se odstavil (tak to mam i ja). Neprislo se nahodou od te doby nejak na otoceni funkce tlacitka bez bastleni 2 rele? 

Predem moc dekuji za ochotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, chci se zeptat jestli někdo nevíte "jak na to". Chtěl bych aby mi střídavě blikaly DRL a blinkry.. podle návodu od Wirera mi to bliká stejně jako viz jeho video (ZDE), ale chtěl bych aby DRL pohaslo uplně. Díky za rady a tipy O:) (jinak sem se držel jeho návodu v2.2 stránka 67

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš o tom, že střídavé blikání je vyloženě zakázáno, že?

 

(EHK OSN) č. 48

6.19.7.5   Je-li vzdálenost mezi přední směrovou svítilnou a denní svítilnou 40 mm nebo menší, mohou být elektrická zapojení denní svítilny na příslušné straně vozidla taková, že buď:

a) se denní svítilna VYPNE; nebo

b) je její svítivost snížena během celého cyklu (ZAPNUTO a VYPNUTO) aktivace přední směrové svítilny.

6.19.7.6   Je-li směrová svítilna sloučená s denní svítilnou, elektrická zapojení denní svítilny na příslušné straně vozidla musí být taková, že denní svítilna je během úplného cyklu (ZAPNUTO a VYPNUTO) aktivace směrové svítilny VYPNUTÁ.

Editováno: , autor: Kuchar7
doplněn předpis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nastavení limitů corner v hlavních světlometech u FL Fabie3  static AFS light-Untere_Geschwindigkeitsschwelle - úprava minimální rychlosti v Km/h  (z výroby 0 Km/h)

                                                                                                   static AFS light-Obere_Geschwindigkeitsschwelle  - úprava maximální rychlosti v Km/h (z výroby 40Km/h)

                                                                                                   static AFS light-Unterer_Lenkradwinkel                   - spodní úhel natočení volantu  (z výroby 30 stupnů)

                                                                                                   static AFS light-Oberer_Lenkradwinkel                    - horní úhel natočení volantu (z výroby 90 stupnů) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...